Tonerji

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 26. Avg. 2014 19:08

Uporablja katera toner - če ja, katerega? Na youtube-u in tujih forumih sem zasledila veliko hvalospevov Wella tonerjem (T18 White Lady je en takih), ki odstranijo rumen odtenek iz blond in ga lepo posvetlijo. Žal se pri nas ta izdelek ne dobi, me pa zanima za Avstrijo, če se ga da tam kupiti v fizični trgovini. Sem že brskala, a nisem našla nič konkretnega ... Bi pa imela blizu skočit čez mejo. Ali pa če naroča katera preko spleta, pa naročimo skupaj, ke sama ne upam in še nikoli nisem naročila ničesar preko tuje spletne strani. :/
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 17. Sep. 2014 6:47

Moja sestra je že parkrat to uporabila, pa mi nikoli ni bilo jasno točno zakaj. Vem pa, da je kupila pri nas. Vprašam v kratkem.
Za ubijanje rumenega pigmenta pa imamo tudi pri nas šampone..
Cobe125
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Cobe125 » 09. Okt. 2014 20:23

Bi pa imela blizu skočit čez mejo. Ali pa če naroča katera preko spleta, pa naročimo skupaj, ke sama ne upam in še nikoli nisem naročila ničesar preko tuje spletne stran
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 15. Okt. 2014 10:50

Tudi mene to zanima, živim blizu avstrijske meje, pa tudi Hrvaška mi ni daleč, zato me zanima, če bi se vsaj pri naših severnih ali južnih sosedih dalo to kje dobit. Toner in šampon za zbijanje rumenega tona ne opravljata iste funkcije. Jaz uporabljam vijoličen šampon za zbijanje rumenih odtenkov iz blond las (Keune), a opravi samo to in nič več, medtem ko toner da tudi lep odtenek čez barvo, ker gre za preliv.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 17. Okt. 2014 10:16

Pardon, sem se malo zmotila. Sestra ni uporabila tonerja, temvec neke pigmente.
Kaj sploh je pravzaprav toner? Ce prav razumem, gre za preliv? Ali pac ne, glede na to, da se prelive kupi tudi pri nas. Ampak na frizerskem forumu pod toniranje las mislijo na barvni preliv, zato sem sedaj res zmedena.
V btc je nasproti mullerja in hale a frizerska trgovina, se splaca tam povprasat
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 20. Okt. 2014 15:19

Je tu katera, ki se spozna na barvanje las na blond doma? Jaz ze sem blond, mam dokaj ok odtenek, vendar mam vmes, kjer so bili prej blond prameni, rumenkaste. Ni ful opazno, a ni lepo, ker bi rada bla bolj enakomerno blond. Frizerjev sem ze kar nekaj zamenjala, pustila lepo vsoto denarja tam, a dobrea kolorista ocitno ni mogoce najti.
Na hrvaskih forumih sem zasledila, da ce mas rumen podton, moras uporaljati barve iz modre skupine barvnega spektra (Koleston 12/81 recimo, od Welle). To barvo sem si ze narocila preko spleta, zdaj pa me zanima kako naj se lotim barvanja. Narastka mam se cisto malo, bolj bi po dolzini rada barvala, a ne povsod. Kako dolgo naj pustim barvo, glede na to, da so vsi lasje ZE kemicno obdelani? Ne skrbi me lomljenje las ali kaj takega, ker so mocni in videt kar sijoci, bolj me skrbi, da ne bi kako cudno reagirali na barvo, ker so ze bili barvani, cez so mi dajali tudi sive prelive, da nevtralizira blond, skratka kako naj postopam?
CarrieBradshaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a CarrieBradshaw » 22. Okt. 2014 11:19

Ojla, js sm pa sama tudi blond drugače pa rojena rjavolaska. :)

Ko sem imela ta rumeni pigment sem ga NAJHITREJE in najbolje ven dala z telim samponom : http://3.bp.blogspot.com/-VxVSwpSQbW4/T ... 744043.jpg

Dobite ga v vseh milerijih, d&mjih, skratka skoraj v vseh drogerijah.. Stane pa cca- 3-4€. Seveda nebo s privm pranjem takoj zbledel rumen pigment, ampak skozi cas bo.

Pač, to je en nasvet glede tega . Sama sem imela zelo čudne povzdige glede barvanja... iz rjave pa na rdečo, pa potlej iz rdeče na blond, pa temneje in ponovno na blond. Tako da sem tudi sama veliko denarja zapravila :)

Upam da kateri to pomaga :) Lp
CarrieBradshaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a CarrieBradshaw » 22. Okt. 2014 11:19

Ojla, js sm pa sama tudi blond drugače pa rojena rjavolaska. :)

Ko sem imela ta rumeni pigment sem ga NAJHITREJE in najbolje ven dala z telim samponom : http://3.bp.blogspot.com/-VxVSwpSQbW4/T ... 744043.jpg

Dobite ga v vseh milerijih, d&mjih, skratka skoraj v vseh drogerijah.. Stane pa cca- 3-4€. Seveda nebo s privm pranjem takoj zbledel rumen pigment, ampak skozi cas bo.

Pač, to je en nasvet glede tega . Sama sem imela zelo čudne povzdige glede barvanja... iz rjave pa na rdečo, pa potlej iz rdeče na blond, pa temneje in ponovno na blond. Tako da sem tudi sama veliko denarja zapravila :)

Upam da kateri to pomaga :) Lp
AnnieClark
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 4. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a AnnieClark » 12. Apr. 2023 7:11

Hvala puno na odgovoru. Probat ću predloženo rješenje sa vašeg linka.Mybkexperience

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov