Mu je vsec sodelavka?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vanessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Vanessa » 04. Mar. 2023 17:11

Pozdravcek vsem. Res nujnoo potrebujem vasa mnenja,saj sama ne vem kaj si naj mislim..

Sem stara 24 let in sem v razmerju s 39 letnim moskim, v vezi sma 2 leti in vse je odlicno.. do prejsnjega tedna ko sem izvedela stvari ki so me dobesedno sokirale. Moj dragi je v enem podjetju sef proizvodnje kjer delajo vecinoma zenske. Pred 1 mesecem se je v tem podjetju cisto po nakljucju zaposlila od moje sosede najboljsa prijateljica, ki pa je moj dragi ne pozna. Opazila je da se moj moski non stop vrti okoli ene 28 letne punce (je zelo privlacna). Uci jo delat na stroju in ko ga potrebuje takoj prileti do nje. Zadnjic je ta prijateljica od moje sosede slisala,ko ji je reko da se lahko lepo skrijeta za ta stroj da sta sama pa jih noben ne vidi. Potem pa ji je govoril se prav sexualne stvari (ce je rada pospricana,....) :eek: :eek:
Najbolj pa me je sokiralo, ko sem zvedla od te prijateljice od moje sosede.. ta punca s katero ocitno flirta moj moski je imela dogovorjen razgovor za delo v drugem podjetju. In ko je za to izvedel moj dragi (je namrec sef proizvodnje) jo je takoj klical v pisarno. In ji rekel, da za druge mu je vseeno ce grejo, baje ji je rekel v pisarni: "NOČEM TE ZGUBIT: :eek: :eek: In dokler mu ni obljubila da nebo sla na razgovor je ni spustil iz pisarne. Se vam zdi to normalno??? Par osebam v podjetju je povedala,da sta baje tudi prijatelja na fb in da ji pogleda skoro vse STORY-je ki jih objavi. Objavlja pa redno izzivalne slike iz fitnesa, ima ful natrenirano telo.

Kaj bi si vi mislili? Mislite,da se je zagrel za njo oziroma da mu je vsec? Ali se pac samo za foro tako obnasa,da se malo pozabava?

Prosim za vasa mnenja...jaz ne vem kaj si naj mislim ob vsem tem. Do sedaj sem mislila da je med nama vse super....
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Mar. 2023 21:28

Nič od tega se mi ne zdi normalno. Ne bi hotela takih moških nikjer v svojem radiju - vulgarnih, ki take stvari govorijo sodelavkam, kaj šele za partnerja.

Jaz bi si mislila, da se mi bruha ob napisanem. Da je skoraj nemogoče izbrat slabšega od tega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Vanessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Vanessa » 04. Mar. 2023 21:48

Sploh ne morem verjet da je taksen... ocitno mu je konkretno zmesala glavo,da ji govori taksne sexualne stvari.

Pa tudi ce nic ne cuti do nje in se samo zabava. Obnasa se kot da je samski :eek: :eek: Je mozno da se zaljublja v njo? :( :(
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Mar. 2023 21:57

Očitno ima vsaka svoje preference.

Meni bi bili samski, ki bi to počeli, isto ogabni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Vanessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Vanessa » 05. Mar. 2023 7:41

Ce bi bila na mojem mestu,kaj bi si mislila da se dogaja? Jaz mislim,ce bi mu bilo z mano super tako kot govori,tega nebi pocel..
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2023 9:21

Jaz bi prekinila takoj zvezo, mi še zdaleč niso všeč take vrste moški.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Mar. 2023 9:44

Mlada si, on bo 40. Lahko postanes ljubosumna od zdaj naprej, lahko se bi on zacel bolje lagati, lahko pa razresis stvari pri sebi in gres dalje.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2023 9:50

En bratranec ali kolega od partnerja moje prijateljice(pozabila točno) je isto šef proizvodnje in ravno nek tak karakter/ ženskar/tudi z nižjo emocionalno inteligenco, kolikor so pravili štorje o njem, kot se bere meni o tem tvojem, deluje isti in jaz si prav predstavljam, kakšne vrste so ti tipi...

Po moje pri njegovi starosti bi bilo tudi pričakovati, da že živita skupaj po 2h letih ali, da pokaže nek interes za skupno prihodost in plane za naprej... če se tako bolj nekaj samo dobivata in seksata(in on želi živet kot nek 20 letnik), ti že to dovolj pove...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Vanessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Vanessa » 05. Mar. 2023 11:35

Res nisem pricakovala kaj takega. Mislila sem da je vse super med nama. Potem pa zvem, da se zanima za drugo in ji to pokaze kar pred drugimi v sluzbi. To ni samo nedolzno flirtanje. Po tem kar sem vam napisala glede te punce,kaj si mislite? Se zaljublja v njo,ceprav je z mano? Prijateljice mi govorijo,da po njihovem cuti nekaj do nje,ni tu samo privlacnost. Da ji rece,da je noce zgubit,ko je izvedel da gre na razgovor za drugo sluzbo.v :eek:

Jaz ne morem jasno razmisljat v tej situaciji.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Mar. 2023 11:43

Meni se zdi, kot da pise zmedena najstnica. Njega vprasaj, ne nas, na koncu koncev je do zdaj vse prislo iz ust xy najboljse prijateljice tvoje ali katere sosede.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2023 11:46

Meni bi bilo bolj pomembno, koliko je do zdaj pokazal, da želi resno biti s tabo, torej da skupaj živita, da planira ali se pogovarjata o skupni družini, te je predstavil svoji družini in svojim prijateljem in podobne stvari, bolj kot to katera druga mu je še všeč...

Sicer meni zaljubljenost in neke ogabne vulgarne izjave nekomu, ki ni tvoj partner, ampak nek sodelavec v službi, ne grejo glih skupaj...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Vanessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Vanessa » 05. Mar. 2023 11:56

Tudi meni to ne gre nikakor skupaj. Da mi govori da je zaljubljen v mene, potem pa ima v sluzbi taksne pogovore z njo in ji govori da hoce bit sam z njo. V sluzbi ze drugi opazajo njegovo naklonjenost do nje.Moti pa me tudi to,da po 2 letih razmerja se ima na fb vedno napisano da je samski!
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 05. Mar. 2023 13:13

A to je trolanje? :D
Če bi to počel moj tip (torej seksualno nadlegovanje žensk na delovnem mestu), ko sem bila najstnica in stara recimo 15, bi tekla stran, no zdaj, kar nekaj let kasneje, bi šprintala (stran). :D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Mar. 2023 16:03

Ash. napisal/-a:A to je trolanje? :D

Jap, meni se je zdelo, da sem to zgodbo že pred časom nekje bral, sam s simpl guglanjem nisem uspel najti še drugega vira te zgodbe. :) Neki ornk energije pa ne bom zgubljal, da bom iskal kje se je zgodba že pojavila.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]