moško in žensko prijatelstvo - ljubezen

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

serset211
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 4. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a serset211 » 10. Apr. 2021 17:05

Zdravo, rad bi vas vprašal pač za eno mnenje....spoznal sem eno punco, ki mi je všeč, vendar je malo posebna....ima rada moške stvari, avtomehaništvo, motore, kross itd. Druži se tudi z sovrstnicami, a večino prijateljev predstalja moški spol. To me niti ne moti, če sem iskren. Ima pa najbojšega prijatelja "bff-ja" moškega, s katerim se redno sliši po tlefonu, si pišeta ins e tudi dobita oz. družita (gledata filme ipd.). Nedavno nazaj so starši od tega fanta jo povabili domov, dajo spoznajo in mi je to postalo tak nekam čudno, ker "od koga sarši domov povabijo tvojo najbpoljšo prijateljico ali prijatelja, da ga spoznajo", mislim ne vem možno da res, a jaz še tega nisem videl haha.....prej sem videl, da "tašča al pa tast domov povabita punco/fanta, da ga spoznajo". Kot rečeno pa se veliko druži z njim, redno piše, redno se slišta po telefonu itd. Spozala sva se več kot 2 meseca nazaj, pa niti ne živi tako daleč vstran od mene, tako da bi se načeloma lahko srečevala redno, vendar mi vedno tudi rče, da ima strogo mamo (starša ločena) in, da tudi k očetu gre mogoče 2-3x na mesec (čez vikend), baje da je mam abnormalno stroga in strupena.....
Zdaj pa tista dilema.....poznava se že več kot 2 meseca in sva se v tem času srečala samo 1x...najbolj me skrbi, da bo t anjen priatelj začel kovati kaka čustva do nje čez čas.....skrbi me tudi, če bi s tega nastala kaka zveza, da bi njega postavljala na prvo mesto mene pa na drugo, em ne moti če ga ima za kolega, al ne bi rad da me postavlja na 2. al pa 3. mesto, ne bi pa rad, da mene postavi na prvo mesto in nato priatelje na drugo in jih "pozablja", to tudi ne bi bilo dobro, najlepše bi bilo če bi fanta postavila na prvo mesto, pa tudi njene prijatelje.....Je pa zaniivo, da mi o tem prijaelju ne govori veliko, niti ne vem, če me ta prijatelj pozna, bi morda celo med sabo ratala lahko rpijatelja, mislim zakaj pa ne.
Kaj menite vi o tem???
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Apr. 2021 17:12

Koliko sta pa stara?
Se motim ali je to bolj srednja šola?
serset211
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 4. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a serset211 » 10. Apr. 2021 17:47

Pa ja je bolj al manj stednjesolska tema, sicer pa je verjetno bolje se cim manj s tem ubadati in se ukvarjati z bolj pomembnimi stvarmi.
serset211
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 4. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a serset211 » 10. Apr. 2021 17:47

Kot pa receno sprasujem samo za osebna mnenja to je vse
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Apr. 2021 17:56

To je malo zmedeno napisano.
V kakšnem odnosu sta sploh, če sta se 1x videla?
Drugače pa vse se lahko pogovoriš s to eno in isto osebo, zakaj bi druge ljudi spraševal, kaj ona misli, če lahko vprašaš njo.. če se sploh dovolj poznata, da ima smisel, da jo sprašuješ o njenih prijateljih. Lahko ji pa samo poveš, da ti je všeč in potem vidiš naprej.
Če se s človekom ne moreš odkrito pogovarjat, potem pa itak nima smisla karkoli imet.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Apr. 2021 18:06

moje mnenje je da povabi punco ven, naredi korak naprej ter ji daj vedet, da si želiš nečesa več, potem pa bo odziv kakršen že bo, in potem dalje. ta njen prijatelj in s kom se druži v bistvu sploh ni tvoja stvar, naj te to ne ovira.

sprosti se, bodi iskren in pokaži da si lahko zabavna in prijetna družba, in če ji boš zanimiv, ji boš, če ne pa pač ne. če ji boš, bo sigurno rada tvojo družbo, če pa ne, potem pa očitno ni tvoj tip.

jaz osebno se se vedno najboljše razumel in pogovarjal s takimi, ki so imele raje moško družbo, moške prijatelje.
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 10. Apr. 2021 19:36

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Apr. 2021 23:18

serset211 napisal/-a:Pa ja je bolj al manj stednjesolska tema, sicer pa je verjetno bolje se cim manj s tem ubadati in se ukvarjati z bolj pomembnimi stvarmi.


Meni se zdi tle starost dost pomembna stvar :)
Ker mi res tole vse skupaj dost srednješolsko deluje, dosti dopisovanja, malo druženja. Punce smo si rade dopisovale s fanti v srednji šoli, redko je pa pol sploh prišlo do kakega srečanja (no tko je blo vsaj v mojih časih, mogoče se je zdej kaj spremenilo).

Dokler se ne bosta začela dobivati redno, pomoje se ne more nič razvit iz tega.
Sicer pa smo trenutno v 'rdeči fazi' glede korone, omejitev druženja, tako da (načeloma) se trenutno niti dobivat ne bi smela. :D
KyleHirthe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a KyleHirthe » 01. Avg. 2022 3:15

Po mojem mnenju je samo močna osebnost. Moji prijatelji so večinoma fantje, ampak vseeno imam rada fante gartic phone
redcurran
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a redcurran » 16. Avg. 2022 2:10

Se motim ali je to bolj srednja šola?flagle
Preseren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 10. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Preseren » 06. Sep. 2022 22:53

Ljudi ne moreš spreminjati... najdi si nekoga, ki ima tebi všečno urejene odnose, ker kot je razumeti iz napisanega, ta zenska ni ravno po tvojem okusu.
MatijaSever
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 11. 7. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a MatijaSever » 12. Sep. 2022 20:05

haley napisal/-a:Koliko sta pa stara?
Se motim ali je to bolj srednja šola?

najboljše,da se že v avgustu vošci.
sarafoster
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 2. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a sarafoster » 23. Feb. 2023 11:39

Thanks for information.. www.advocateaurora.org

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov