Katere serije priporočate

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Nov. 2018 9:08

Handmaid's tale sem celo enkrat gledla. Mah tko neki srednjega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
peter991
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 10. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a peter991 » 20. Okt. 2021 18:33

Squid games so zdaj zelo priljubljene
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Okt. 2021 20:47

Zadnji mesec bingam Netflix, tako da sem ekspert za vse možne in nemožne serije.

Squid game sem pogledala, noben strašen presežek, meni se je od epizode do epizode dogajanje precej vleklo. Če si fan tega žanra (torej da si pogledal že nekaj teh filmov/serij s to postapokalipticno battle royale tematiko - 3%, hunger games, Cube, Alice in borderland....) ne ponuja nič novega. Mi je bil na nekako bolj všeč film Platform, ki obravnava podobno tematiko.

Za lahkotno gledanje ko obešaš perilo mi je kjut serija The bold type (malček podobna Emily in Paris), se vedno lahkotno ampak moraš biti malo bolj zbran ko gledaš zraven je Derry Girls (drugače majo res za crknit smešne zaplete, čeprav je ozadje na nek način resno - s. Irska v 90', politična napetost zaradi konfliktov med nacionalisti in unionisti).

Pogledala sem še Superstore, US Good doctor in Working moms, ampak so bolj feel-good fillerji, ki nimajo neke dodane vrednosti, ampak sem jih spremljala bolj na pol.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Okt. 2021 6:53

Schitt's Creek, en boljsih sitcomov zadnjih let, sploh po prvi sezoni gre samo se navzgor.
Ce so vam vsec animirane serije, pa BoJack Horseman, samo se je treba skozi prvih par epizod prebit. Dolocene epizode so fenomenalne, dosti je tezkih tem (zasvojenost, depresija, itd), ceprav je na prvi pogled cisto lahkotna serija. Razvoj glavnih likov skozi serijo je tudi izredno dobro speljan. Za mene ena bolj podcenjenih serij.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov