kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 799
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 07. Jun. 2021 16:07

Ko napišeš nek uraden mail z vprašanjem, čakaš več kot teden dni odgovor. Na koncu odgovorijo na mail in namesto odgovora ti prilepijo nek citat, ki naj bi nudil odgovor, a niti malo ne odgovori na zastavljeno vprašanje :nixweiss:
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3409
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Jun. 2021 8:30

Komarjiiiii! :mad: :evil:
Jih nimamo samo zvečer, ampak pridejo že takoj zjutraj na obisk in ostanejo čez cel dan!!!! :rolleyes:
Sem se oborožila z modro lučko (ki itak deluje le ponoči :tot:), pršilom in spiralo.
Pa da vidimo, če bodo prišli blizu! :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Jun. 2021 9:06

Lastniki psov, ki non stop limajo svoje otroke s svojimi psi in zraven komentar "najbolj nevarna pasma", "pojedel bo otroke, haha", ta stil pisanja. Štekam, psa tipa bull imaš, ki si ga vzgojil, kot bi pač moral vsakega psa :rolleyes:
Na živce mi gre folk, ki misli, da je nedotakljiv. Pa nihče ni.
The world is as you are.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 799
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 20. Jul. 2021 14:52

Ljudje, ki mislijo, da so nedotakljivi, ker so se testirali oz.cepili.
Niti malo me več ne čudi, da okužbe naraščajo in da nam kakšno ponovno zaprtje ne uide.

Prideš nekam kjer naj bi imeli PCT pogoj, prideš čez recepcijo in vse lagano. Ljudje en zraven drugega, sardelice, vse brez mask. Virus je obstajal samo do vrat.
Greš v restavracijo, nihče niti noter do mize ne maske, natakarji brez mask. Vse en čez drugega. Nekateri malo spijejo in potem vsakega čez ramo objeti, klepetati...pač tako kot se običajno obnašajo rahlo opiti ampak glavno, da virusi ostanejo na vhodu in je to obnašanje nekaj kar se tolerira. Potem tisto ven na čik, nazaj noter in vedno koga novega zraven....kaj v takem primeru naredi en pozitiven....pustimo teste, danes si negativen, že jutri lahko pozitiven.
Razne žurke, ki se dogajajo, je res to tako nujno, da je vredno življenj, ne bi zdržali še nekaj časa med tistimi v svojem krogu..

Tega je preveč, bila v treh restavracijah zadnje dni in samo v eni so spoštovali pravila.
Vsi imamo že vsega dovolj ampak z neodgovornim ravnanjem samo podaljšujemo agonijo.
Vsak kam gre, itak, tudi sama ampak pismo no, je tako težko malo paziti, se obnašati bolj odgovorno. Ne kot neke živali brez kančka pameti. Toliko časa že vse to traja ali nas res še ni nič izučilo.

Tole ni najlepše ampak res pošteno mi gre že vse na živce, zakaj se poskušamo držati nekih pravil in vsega, se pazimo, nekateri pa morajo vse zje...na koncu bom res še vse po vrsti začela prijavljati. Ni fer. Drugi naje... zaradi brezbrižnih.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Jul. 2021 15:17

Da ne znam slik vec nalozit tukaj :lach:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Jul. 2021 16:11

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Jul. 2021 6:57

mayaeb napisal/-a:Ljudje, ki mislijo, da so nedotakljivi, ker so se testirali oz.cepili.
Niti malo me več ne čudi, da okužbe naraščajo in da nam kakšno ponovno zaprtje ne uide.

Prideš nekam kjer naj bi imeli PCT pogoj, prideš čez recepcijo in vse lagano. Ljudje en zraven drugega, sardelice, vse brez mask. Virus je obstajal samo do vrat.
Greš v restavracijo, nihče niti noter do mize ne maske, natakarji brez mask. Vse en čez drugega. Nekateri malo spijejo in potem vsakega čez ramo objeti, klepetati...pač tako kot se običajno obnašajo rahlo opiti ampak glavno, da virusi ostanejo na vhodu in je to obnašanje nekaj kar se tolerira. Potem tisto ven na čik, nazaj noter in vedno koga novega zraven....kaj v takem primeru naredi en pozitiven....pustimo teste, danes si negativen, že jutri lahko pozitiven.
Razne žurke, ki se dogajajo, je res to tako nujno, da je vredno življenj, ne bi zdržali še nekaj časa med tistimi v svojem krogu..

Tega je preveč, bila v treh restavracijah zadnje dni in samo v eni so spoštovali pravila.
Vsi imamo že vsega dovolj ampak z neodgovornim ravnanjem samo podaljšujemo agonijo.
Vsak kam gre, itak, tudi sama ampak pismo no, je tako težko malo paziti, se obnašati bolj odgovorno. Ne kot neke živali brez kančka pameti. Toliko časa že vse to traja ali nas res še ni nič izučilo.

Tole ni najlepše ampak res pošteno mi gre že vse na živce, zakaj se poskušamo držati nekih pravil in vsega, se pazimo, nekateri pa morajo vse zje...na koncu bom res še vse po vrsti začela prijavljati. Ni fer. Drugi naje... zaradi brezbrižnih.


Res, kje pa to opažaš? Mi smo zdaj na dopustu na Hrvaškem in so vsi klubi na otoku (kolikor sem slišala od mlajših ki so bolj za to sceno) zaprti. Enako letos tudi ni teh njihovih veselic in koncertov na prostem. Baje zaradi hudega pritiska županov in ostalih ponudnikov turističnih storitev. V restavracijah/kafičih pa velika večina folka sedi zunaj, noter je itak par miz. Je pa res da so mize na terasah skupaj (pač kot pred korono), definitivno ne 3m narazen in je stalno gužva :D (ampak se mi zdi da je verjetnost, da boš pobral korono od naključnega Hansa pri sosednji mizi zanemarljiva). Jaz se drugače kar pazim da ne bi zbolela, pa se zaenkrat nisem nikjer počutila neprijetno, v nevarnosti.

Se mi zdi da je v Sloveniji veliko bolj v izi glede dogodkov, na katerih res ni nobenih omejitev več .
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Jul. 2021 7:28

mmm napisal/-a:Nalozi npr. na shrani.si, potem pa uporabi tag :wink: .


Hvala, saj to vem. Samo shrani.si mi tukaj ne dela, pri drugih podobnih straneh mi pa ne uspe, kar nekaj steka in se slika ne pokaze :<
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Jul. 2021 12:24

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Jul. 2021 16:36

mmm napisal/-a:V gugl vtipkaj “free upload image”


A bejz no, kr poguglam naj?
Tocno ta mi, recimo, ni delal. Hotela sem en meme delit, pa je zdej moment za to ze mimo. Ni tak zelo pomembno, niti mi ne gre vec na zivce..
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Jul. 2021 22:29

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 22. Jul. 2021 12:08

- folk, ki zase iskreno misli in govori, da se je spremenil, po enem samem klicu pa ugotoviš, da je še vedno taka budala, kot je bil v srednji šoli :mad: ne se pol delat da si kaj odrastel pa ne lapaj v smislu let bygones be bygones, ker se TI pač nisi spremenil....eh


- tale dan, ker ne gre nič po planu :< ama nič. pa še vleče se povrhu
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Avg. 2021 18:29

Poletni delovni čas!!! (raznih trgovin, poslovalnic, knjižnice...)... :x :?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 799
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 17. Okt. 2021 7:44

Zjamrani ljudje.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 20. Okt. 2021 15:08

Managerji, ki so prišli do neke pozicije po sili razmer ali po vezah, ne znajo pa par stavkov spravit skupaj v angleščini in dajejo nejasna navodila in prelagajo vse zadolžitve na druge. Pa nasploh netransparentnost, kako je nekdo prišel do neke pozicije.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov