Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Jun. 2021 8:27

Jih ne nosim. Sploh. Enostavno ne znam hodit s petami.

Še pri poročnih čevljih, ki sem jih dobila v posojo zraven obleke, se mi je stemnilo pred očmi, pa je bilo mogoče petke 3cm :D
Štor pač! :lach:

- - - -

Se ti zdi, da si težavna oseba? Da ljudje težko shajajo s tabo?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jun. 2021 9:50

Ne, razen ko sem utrujena. Takrat pa sem ekstra bitchy :D. Se znam prilagajat, sploh v družbi kolegov. Z mojim mam manj potrpljenja, but we're family, right ;)


Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 17. Jun. 2021 10:03

Ne, razen tega da mi manjka potrpežljivosti in se moram konstantno bremzati, ko stvari niso hitro narejene. Ne maram zavlačevanja, apatičnosti in ko se pomembne stvari ne zgodijo dovolj hitro. Takrat ratam razdražljiva in se raje umaknem, da sama v miru procesiram stvari. Pa težko prenašam zvoke cmokanja, srkanja, čiščenja zob z zobotrebci in zehanja - hitro bežim stran, da ne ratam tečna. :D Ne bi rekla, da me to dela težavno, ampak je pač neka moja muhasta lastnost.

Ah ja, pa to da hitro spreminjam plane, če se mi recimo ne da nekam it/kaj naredit. To recimo da je ena stvar, zaradi katere ljudje težje shajajo z mano, če so sami izrazito planerji po naravi. Tisti, ki niso, se temu prilagodijo.

Ponavljam
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 17. Jun. 2021 10:22

Nisem težavna, kar dobro shajam z ljudmi.
No, če me kdo raz... potem nekaj časa zelo težko shaja z menoj ampak imam kar visok prag, da me spravi čez mejo.

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 17. Jun. 2021 12:21

katero dobro vprašanje! Ej, pa ne, res...sem izredno diplomatski tip, kar pa ne pomeni, da pustim, da kdo hodi po meni. Še fant (s katerim tako živiva skupaj in tam ne moreš skriti, kakšen si v resnici) pravi, da sem very low maintainnance in da mu je osvežujoče, da nisem neka "furijasta baba" :D

Ponavljam!
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jun. 2021 14:47

Se imam za diplomatski tip, rada dam mir in rada imam mir od ostalih.
Če sem karkoli užaljena ponavadi zadrzim zase, če me kaj ujezi, povem na nek normalen način, se zadrzim..

Bolj domača sem edino s starši. Pa s fantom/partnerjem/partnerji, je edino področje, kjer sem bolj čustvena, temperamentna, včasih dramatična, vedno 200% iskrena, direktna in takoj povem, kar imam v mislih..

Se mi zdi, da sem zelo usmerjena vase in prej vidim probleme v sebi, kot v drugih.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 17. Jun. 2021 15:20

Sem človek ki ne mara komplicirati, ne maram prepirov in se mi zdi da drugi z lahkoto shajajo z mano.. to se mi zdi nisem pa zmeraj prepričana :D ker sem drugače tudi glasna, klepetava, hitro rečem kaj preveč to pa zna koga zmotit. pa direktna sem tud kdaj malo preveč povem tisto kar si mislim, kar spet morda kdaj ni najbolj primerno in verjamem da gre komu na živce. Načeloma pa ja mislim da se da z mano shajat.

Se velikokrat kregaš? S kom najbolj pogosto?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jun. 2021 15:30

Hm, ja sem se kregala bolj z dvema, s tistim, s katerim sem se dobivala - vedno po sporočilih, ker mi je šel kdaj na živce njegov način komunikacije, po telefonskem pogovoru in v živo sva se pa običajno vse zmenila, mogoče malo komunikacijskega suma tudi med dopisovanjem.
Z bivšim/kolegom se ne ravno kregava, so pa hitro zamere iz njegove strani, je tak trmast, bolj je težavna komunikacija kdaj/pregovarjanje.. Da bi kričala drug na drugega pa ne in nisva nikoli.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Jun. 2021 17:41

Ne, sovražim kreganje. Na žalost je bilo doma, ko sem bila majhna, dosti prepirov, in od takrat sem si zaprisegla, da bom sama drugačna in stvari reševala na miren način, brez nepotrebne slabe volje, pvzdigovanja glasu itd. Ko pride do problemov, debatiram in argumentiram na miren način, nikoli nekaj na silo.



Kako gledaš na goloto - ti bi bilo recimo neprijetno na nudistični plaži ali pa pomankljivo oblečena hoditi naokoli (recimo na morju)?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 18. Jun. 2021 18:00

Za nas na žalost (ali pa srečo) velja: If you don't have any weird naked neighbors, you're the naked neighbor.
:D

Tako da ne, nimam težav.


Ponavljam.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jun. 2021 18:06

Starejša kot sem, bolj me ne briga. Zadnjih nekaj let sem bila navajena se soncit in it v morje zgoraj brez, brez problema. Na nudistični plaži se nisem bila, smo pa zadnjih nekaj let hodili se kopat nekam zraven/ blizu nudistični plaže in recimo preoblacili smo se iz/v kopalke tudi brez nekega skrivanja ali zakrivanja, je bil itak kak nag človek v okolici tako Al tako..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Jun. 2021 18:24

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Jun. 2021 0:49

No jaz bom očitno prva kontra odgovorila :D
Ne, ne bi šla na nudistično plažo in tudi pomankljivo oblečena ne bi hodila naokoli.

Se enkrat ponavljam.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 19. Jun. 2021 13:10

Ja, meni je to totalno tuje. Nudistična plaža recimo ali biti zgoraj brez na morju.
Se ne počutim dovolj dobro v svoji koži (trenutno še bolj), da bi prakticirala te stvari.

- - - -

A jaz to prav razumem, da če bom 2x cepljena za COVID-19, da je pri prehodu meje s Hrvaško dovolj tisti kartonček, ki ga dobiš ob cepljenju?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Jun. 2021 1:01

Točno tega ne vem, ampak dost verjetno, da ne rabiš ničesar. Že od več ljudi sem slišala, da ni bilo nobene kontrole na meji... :D

Najboljši koncert na katerem si bil/a?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov