Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jun. 2021 15:49

8 mesecev, po koncu 1. Zveze.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 22. Jun. 2021 11:30

2 meseca po koncu prve zveze..

Imaš rajši seks pri luči ali v temi?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2021 11:52

Da je bolj intimno vzdušje, ne ravno ta močna luč, recimo ene mini lučke imam čez ene police v sobi speljane in so dovolj da ni čista tema, niti popolnoma svetlo..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Jun. 2021 13:24

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 22. Jun. 2021 14:42

Svetlo mora biti, ne močne luči ampak samo teme ne :) Podnevi tudi ne bi rolet dol spuščala,da bi bilo temno..

ponavljam
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 29. Jun. 2021 21:15

Rajši seksam pri svetlem, ponoči vedno prižgeva vsaj nekaj dimm svetlobe če ne drugega, ker pa tako malokrat seksam v temi mi je tudi to takrat ko se zgodi svojevrstno doživetje ;D kot da vse čutiš še trikrat bolj...

Kaj oblečeš, ko se želiš počutit seksi?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jun. 2021 5:47

Se počutim seksi veš čas, ne glede kaj imam oblečeno, se bolj, če nimam nič. :lach:

Za seks nimam nič posebnega Oz tangice bi lahko rekla.
Sicer pa petke, da imam krilo, oblekico namesto hlač, to je mogoče bolj ženstveno kot seksi, parfum..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 30. Jun. 2021 14:22

običajno, za kakšen zmenek izberem tiste kose v katerih najboljše zgledam, urejeno, mal classy ampak še vedno sproščeno.

drugače pa odvisno od ženske in njenih želja/fantazij. meni osebno je seksualnost zelo povezana z oblačili, če je tudi njej, nama je lepo :)

ponavljam
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jul. 2021 9:56

Trenutno bolj kot kakšna oblačila pripomore to, kako me moj pogleda :) - da se počutim nekako seksi. (Še vedno imam po porodu nekaj težav začutit sebe spolno/seksualno.)
Sicer pa bi bil trenutno to modrček z dobro oporo, kakšna spalna srajčka/babydoll, ki pade čez “mommy pouch”.

Sicer pa se najbolj počutim v oprijetih oblekah, ki zaobjamejo žensko figuro. Se je pa skozi leta spremenilo moje dojemanje in to v čem se počutim zapeljivo. Če mi je bilo pri 20 to neka turkizna kratka oblekica iz vprašljivega materiala, se v zadnjih letih v črni barvi, pencil krilih, črnih najlonkah in elegantnih salonarjih… Ko npr. pridem iz službe in si odpnem par gumbov (pre)več na srajci in spustim lase, ko me moj opazuje zjutraj, ko oblačim najlonke, občutek satena na goli koži, take bolj subtilne stvari…


V čem se seks s sedanjim partnerjem razlikuje od seksa z bivšim/i?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2021 20:41

Ne morem odgovarjat, ker ni nobene vrste partnerja zdaj..


Ponavljam + kaj bi rekel/a iz izkusenj, da so dejavniki, ki naredijo dober seks?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 04. Jul. 2021 21:18

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jul. 2021 22:33

Ampak je zanimivo vpr.

Pri meni sicer nisem opazila razlike pri odzivu tipov za seks, ali sem nevemkako ustimana, ali samo v trenerki, isto napaljeni, skos, posebi če za tistega iz zadnje zveze govorim, pa tudi ostali najbrž. Kakih posebnih fetisev na določeno perilo ali obleke, ni imel nobeden, jih tudi jaz nimam, tako da fajn da smo imeli bolj ujemajoce fetise.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 06. Jul. 2021 17:52

"V čem se seks s sedanjim partnerjem razlikuje od seksa z bivšim/i?"

Uhh v toliko enih stvareh, prvo je gotovo sama razlika v "orodju" bivši je bil precej manj obdarjen v dolžino in širino, zdržal je mogoče tri minute intezivnega seksa, se spomnim sva enkrat seksala 20min in je rekel da je to njegov rekord :mrgreen: pa še to sem se mogla precej matrat da sem ga motivirala da se je zadrževal, zdajšnji na primer pa zdrži tudi po par ur če nama tako zapaše, seveda s krajšimi pavzami vmes ampak ja..nevem če sva že kdaj seksala manj kot 15 min, bivši je bil tudi precej manj pozoren kaj mi paše, ni se mu dalo me zadovoljit važno da je bil on zadovoljen, mogoče zato ker mu oralc res ni šel od jezika, glavna razlika pa gotovo ta da sva z bivšim samo fukala, med tem ko sem se z mojim zdaj naučila razlikovat med fukom in ljubljenjem, zna tudi uslišat moje fantazije kar pri prejšnjem ni bilo šans da bi sploh govorila o tem...no pa še toliko enih razlik je :D ampak so vse v prid zdajšnjemu

Ponavljam vprašanje od Hayley: kaj bi rekel/a iz izkusenj, da so dejavniki, ki naredijo dober seks?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jul. 2021 18:38

Hm.. zanimivo..
Razlike v velikosti tipov, če gledam vse, s katerimi sem bila, ne samo zadnjih, sem tudi jaz opazila. Enkrat, sem omenila prijateljici/ama o tem in ena je bila kar malo presenečena, da čutim razlike, ne vem očitno jih ona ni toliko imela, ali so pa bili vsi isti..
Moj bivši je zdržal velikokrat kar dolgo, zdaj štopala nikoli nisem, verjetno je bilo pa večkrat tudi po 1 uro vsega skupaj, se je dogajalo kdaj, da sem mu jaz ukazovala, da ne sme še končati in je bogi potem se toliko časa matral, da njemu sploh ni prišlo oz. je bil že čisto mrtev na koncu. :lach: No bi mu lahko 'delala reklamo' še na kakšnem drugem področju ali več področjih, ampak je bilo dovolj. :D
Sicer je bil pa prej malo bolj grob stil kot ne in zelo neverbalen tip, ni se pogovarjal o kakšnih fantazijah, fetiših nikoli, niti jih ni imel.. Na splošno tudi ni tip, ki bi si rad veliko (ali sploh kaj) dopisoval ali telefoniral, če bi mu jaz po par letih odkars sva bila skupaj napisala kakšno verbalno erotično sporočilo, bi najbrž dobila nazaj vprašanje, če sem pijana. :D So najbrž kakšni tipi bolj nežni, tenkočutni ali romantični proti njemu..



Saj ne vem točno, po eni strani res tista kemija, privlačnost, metuljčki, ko si na začetku z nekom, to, da so dvema iste stvari všeč ali podobne in da si lahko res vse brez zadržkov poveš, pokažeš, da je druga stran precej/zelo seksualno odprta..
Po drugi pa tudi, če se z nekom bolje poznaš, si popolnoma sproščen skupaj, si v zvezi, se imaš rad..

Ponavljam + Št. spolnih partnerjev do zdaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 10. Jul. 2021 18:29

Meni se pa zdi da je pri vsakem neka očitna razlika v velikosti, obliki, ukrivljenosti... :mrgreen:

Kaj naredi seks dober ? Da si zraven z dušo in telesom ;D nevem se mi zdi da je to da se res predaš edini možen recept da je seks res dober saj po mojih izkušnjah, ko se predaš je pa potem možno vse brez sramu in zadržkov.

Od tega nisem še nikoli razmišljala s koliko ljudmi sem do sedaj bila..če sem iskrena nisem povsem prepričana.

Ponavljam s koliko ljudmi si že bil/a + rad/a izvajaš oralca ali ga raje prejemaš?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov