seks - kje je meja?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Dec. 2020 22:57

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Dec. 2020 8:42

Glede na prebrano bi rekla da je tale Christiansen trol in/ali eden od unih starih "plačujem mladim ženskam "potne stroške" do Medvod" tipov. Naj mi bo odpuščeno za prvi vtis če je napačen.

Ne vem na kakšne FKK plaže vi hodite, ampak po mojih izkušnjah je to najmanj seksapilna golota na svetu ;) .

Glede pobiranja random folka po klubih za seks - a recimo ženskam dejansko dogaja sam "seks" ali dogaja to da je tabu in "narobe" seksat v veceju z neznancem? Ker če je vmes alkohol in/ali droga, bi skoraj rekla da se verjetno tipu gladko j* za to ali partner na drugi strani uživa al ne. Naj me popravijo tiste bolj izkušene na tem področju.

Glede "plačila" za seks. Ne vidim problema dokler gre za neke bolj ali manj uradne in urejene "poslovne" razmere. Mislim da me tudi ne bi toliko motilo če bi vedela da se je potencialni partner posluževal teh uslug. Definitivno manj kot to, da bi pri 30ih, 40ih jagal prvič pijane 18 letnice v klubih, ki bi jim dogajalo, da jim odrasel moški časti pijačo.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Dec. 2020 9:33

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2020 10:19

Sarissima napisal/-a:
Glede "plačila" za seks. Ne vidim problema dokler gre za neke bolj ali manj uradne in urejene "poslovne" razmere. Mislim da me tudi ne bi toliko motilo če bi vedela da se je potencialni partner posluževal teh uslug. Definitivno manj kot to, da bi pri 30ih, 40ih jagal prvič pijane 18 letnice v klubih, ki bi jim dogajalo, da jim odrasel moški časti pijačo.

Se popolnoma strinjam.

Glede mmm, moje mnenje je, da njegov odgovor ni iskren, on bi 'tekel' za eno 18 ali 20 letnico, če bi ona hotela seks, ga pa punce izkoriščajo bolj zato, da imajo zastonj pijačo.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2020 10:27

-----
Sarissima napisal/-a:Glede pobiranja random folka po klubih za seks - a recimo ženskam dejansko dogaja sam "seks" ali dogaja to da je tabu in "narobe" seksat v veceju z neznancem? Ker če je vmes alkohol in/ali droga, bi skoraj rekla da se verjetno tipu gladko j* za to ali partner na drugi strani uživa al ne. Naj me popravijo tiste bolj izkušena na tem področju.


Js lahko odgovorim na to. Me je prijelo ene jeseni, ko mi je bilo 22, da bi to sprobala - ons, in sem pač sprobala takrat prvič in se ni potem več ponavljalo od tiste starosti naprej, tudi sem bila v zvezi prej in potem po tej starosti... Tako da sem bolj probala, nisem pa izkušene v tem.

1. Ni bil ravno neznanec, šle smo z dvema kolegicma iz faxa v en lokal, kjer smo se dobile z več fanti, njunimi kolegi, vsi so bili iz istega kraja/ sosednjega (iz gorenjske) kot ti kolegici. Meni je bil eden že takoj ko smo prišle v tisti lokal, jih srečale in še nič pile zelo luškan, najbolj od vseh tam.. in potem smo začeli se družit, pit, več nekih borovničk oz drugega žganega... in se je zgodilo.. :D Sem pa bila že kar precej pijana takrat, mislim, da je pa možno, da sem jaz njega bolj zvlekla do vcja.. se niti točno ne spomnim, meni je bilo kul, ker mi je bil vizualno zelo všeč, luškan (karakterno sva bila čisto drugi tip, ko sva trezna).. Smo pa potem z isto družbo čez pol leta šli še skupaj za nekaj dni na Hrvaško.

2. Je pa bil neznanec. Že na začetku v pogovoru mi je deloval tak, kot da mu lahko zaupam, iskren, direkten.. bil je američan, (afroameričan, mi je že karakterno po pogovoru deloval nek tak bolj strasten, drugačen od slovencev, ne vem kako točno opisat) ,25 let, je pa deloval veliko bolj tak zrel od običajnih žurerčkov, slovencev, 25-letnikov, zelo tak skuliran, vredu karakterno. Tukaj sem bila precej manj pijana. Sva se pogovarjala o zaščiti že preden sva šla do njega, potem naju je pa njegov prijatelj, ki je bil trezen, peljal do njega, ker midva sva oba pila.. Tako da bilo je pri njemu doma, ni bilo v vcju, bilo je kar dolgo, meni na koncu že malo predolgo.., definitivno pa ni zgledalo, da se njemu jeb*.. Na koncu me je vprašal, če mu dam kakšen kontakt, da bi ohranila stik, ampak jaz sem bila takrat tako mal 'preplašena' glede teh stvari, in sem imela v glavi, da to je ons in nič drugega in da nočem kontaktov in sem zavrnila ta predlog...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 06. Dec. 2020 10:59

Sarissima napisal/-a:Glede na prebrano bi rekla da je tale Christiansen trol in/ali eden od unih starih "plačujem mladim ženskam "potne stroške" do Medvod" tipov. Naj mi bo odpuščeno za prvi vtis če je napačen.


:D :D :D
Težko odpuščeno, ker ni za kaj bit.

Ps: nimam več avta, kar sem začel potovat :D
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Dec. 2020 11:34

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Dec. 2020 12:47

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2020 13:05

Nazadnje so hotele 3x "hot girls", natakar me čudno gleda ko to govorim, potem mu rečem če nima koktejla s tem imenom, reče, ja, ja, to imam -[/quote]

Haha, po moje je natakar mislil, da hočeš naročit 3 dejanske punce.. :lach:

Se mi zdi, da toliko časa nisem v klube hodila, da še pijač ne poznam več, se ne spomnim, da bi ta pijača obstajala, ko smo me hodile, mislim da smo največkrat kak Long island po Lj pile..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 06. Dec. 2020 14:53

mmm napisal/-a:Po prespani noči in razmisleku vendarle ni verjetno, da bi ženska v bordelu seksala z moškim samo zato, ker je lep in dober.


Imaš prav..zase.

Jaz sem odklonil povabilo, ker sem imel partnerko v tistem obdobju.
Veš..ko ženska začuti kar ji je všeč, to si tudi vzame. :D
peeping_tom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 28. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a peeping_tom » 13. Dec. 2020 17:39

V svojih samskih letih sem obiskal cca. 15 prostitutk. Večino v Ljubljani, par tudi v tujini. V glavnem dobre izkušnje. Redko sem imel občutek, da punci ni do seksa, večinoma so se tudi naravno vzburile/navlažile, torej brez lubrikanta..

Glavni vzrok za te obiske je bila seveda potreba, pa tudi radovednost in želja po adrenalinu, ki je pri teh obiskih v neki meri prisoten :cool:

Nekaj teh punc je tudi noro dobro izgledalo... torej kategorija, ki bi mi sicer bila nedosegljiva. V glavnem, nikoli mi za to ni bilo žal, ostali so lepi spomini...

Če vas zanima kaj več, pa kar vprašajte :D
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 10. Feb. 2021 19:32

hayley napisal/-a:Dobro splača v primerjavi z prostitucijo in tem, da ne rabi imet nobenega fizičnega stika..

Pojma nimam koliko se zasluži.. Pomoje če eni laufa ta posel, bi prej rekla okoli 10k mesečno.. isto lahko kakšna zasluži z instagramom ali yt precej, če ji laufa...


All is vanity, nothing is fair.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]