Menstruacija zamuja, test nosečnosti pa je negativen

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 15. Jul. 2012 19:40

No končno dve osebi, ki me razumeta..

Tearjerker: pa si kljub temu normalno naprej jemala KT si šla na pregled al kako? Mah poznam že primere, ko so nekatere zanosile kljub jemanju KT in potem je normalno, da nisi ravno ravnodušen... Si me pa res nekako pomirila tako da hvala ti ;)
No sej tud če bi bla noseča bi seveda to sprejela ampak se mi zdi, da še ni čas za to :)
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Jul. 2012 20:02

Ja jaz sem kar nadaljevala (tako mi je tudi pisalo v navodilih, če pa bi dvakrat zapored ne dobila odtegnitvene pa bi se naj sumilo na nočsenost) in po naslednji končani škatlici normalno dobila odtegnitveno in imam od tedaj spet redne na 4. dan po zadnji tabletki. Nisem pa niti delala testa za nosečnost, niti šla na pregled, no zdaj je cca. 4-5 mesecev od tega, tako da če bi bila noseča bi najbrž že zamerkala. Seveda sem tud najprej pomislila na nosečnost, ampak sem potem racionalizirala da glede na to, da jemljem KT redno oz. se držim tega, da če že kakšno izpustim, potem to 7 dni kombinirava še z drugo metodo in da tud zanosi se ne tak na ajnfoh (če gledamo kolk je dandanes parov, ki se namensko trudijo, pa jim ne rata) in ostala mirna.

Če te že res toliko skrbi, naredi še en test, da se pomiriš. Pa poglej v navodila tvojih tabletk, načeloma mislim da tako pri vseh kombiniranih piše da če jemlješ točno pa če ni bilo kakršnih koli drugih dejavnikov, ki bi lahko vplivale na zmanjšano delovanje (npr. bruhanje kmalu po tem ko vzameš tbl, sočasno jemanje drugih zdravil, ki bi lahko zmanjšale zanesljivost KT....) enostavno nadaljuješ z naslednjo serijo tabletk. Če pa pride do izostanka dvakrat zapored, se pa priporoča diagnostika.
Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 15. Jul. 2012 20:08

Ja to vem, da naprej jemleš KT vendar jih jz nism, ker že nekaj časa razmišlam o tem, da bi nehala z jemanjem tablet...
Res hvala še enkrat.. :)
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 16. Jul. 2012 21:04

Men je menstruacija nazadnje zamujala 3 mesece! :eek: Seveda sem celo paniko zagnala... ampak ne v smislu, da bi me bilo strah nosečnosti, saj to ni bilo možno, ker pol leta nisem imela spolnih odnosov, ampak me je bilo strah, da je kaj z zdravjem narobe... seveda sem opravila nekaj preiskav, na koncu pa je zdravnica ugotovila, da sem bila samo preveč slabokrvna in da je zato menstruacija zatajila. Dobila sem sirupe za železo in menstruacija se je pojavila takoj po dveh tednih. Torej vzrok je lahko tudi kaj drugega, ne samo nosečnost. Na primer: slaba kri, premalo telesne mase, pomanjkanje določenih vitaminov, ščitnica itd.
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 29. Okt. 2020 10:31

Živjo,
upam da je še kdo aktiven na tej strani ker bi potrebovala pomoc...spolni odnos sem imela 10.10 bil je zasciten in kondom ni pocil (dal ga je ven ko mu je prislo).Naslednji dan sem dobila menstruacijo kot pricakovano bila je normalna...Menstruacija mi se ne zamuja oz je napovedana sele 10.11. Vceraj je bil 18 dan po odnosu zato sm opravila test bil je negativen. Kaksne so moznosti da sem noseca?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 29. Okt. 2020 10:53

Ni jih. Zanosiš lahko ob ovulaciji, par dni na mesec je rizičnih, vsekakor pa to ni dan pred menstruacijo in še ob uporabi zaščite zraven...
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 29. Okt. 2020 11:05

Hvala za tvoj odgovor...Sem zelo prestrasen tip ko pride do teg stvari sploh zato ker sem v tem se dokaj nova...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Okt. 2020 13:04

Mislim, da v tem primeru sploh ni možnosti za zanositev.
Čisto preveč se sekiraš :wink:
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 29. Okt. 2020 14:22

Hvala...ste me pomirili☺️
Boris22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris22 » 30. Okt. 2020 10:37

pomagaj55 napisal/-a:Hvala...ste me pomirili☺️


Nekaj možnosti sicer je v kolikor še je kdo drug rudaril po tvoji muci za tem tvojim partnerjem. Zakaj to pišem? Ja nikjer nisi navedla podatka da je bil to edini tip :)
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 30. Okt. 2020 10:52

Je bil pa kar prvi in edini...
Boris22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris22 » 30. Okt. 2020 11:01

pomagaj55 napisal/-a:Je bil pa kar prvi in edini...


potem pa bi bla res znanstvena fantastika, če bi bla noseča... skor tak ko da bi na bet at home stavnici zadela jack pot;)
Zadnjič spremenil Boris22, dne 04. Nov. 2020 11:14, skupaj popravljeno 1 krat.
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 30. Okt. 2020 11:06

Hvala za vaše hitre odgovore... Se strinjam z vami vendar ker sem se dokaj mlada in neizkusena me hitro zaskrbi :D
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 13. Dec. 2020 0:55

Hey hey!!!
Že spet bi rabila vašo pomoč...Toreej menstruacija mi zamuja...Morala bi priti 11.12 pa je se ni...zadnja je prisla 10.11 spolni odnos zadni seveda zasciten pa se je zgodil 10.10 od takrat pa ze dve redni. Torej zanima me zakaj izostanek? Res je da je bilo v šoli ogromno stresa dela nekaj noci sem spala samo 3 uree veliko ocen in tako ima to vpliv? :eek:
pomagaj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a pomagaj55 » 13. Dec. 2020 0:55

Hey hey!!!
Že spet bi rabila vašo pomoč...Toreej menstruacija mi zamuja...Morala bi priti 11.12 pa je se ni...zadnja je prisla 10.11 spolni odnos zadni seveda zasciten pa se je zgodil 10.10 od takrat pa ze dve redni. Torej zanima me zakaj izostanek? Res je da je bilo v šoli ogromno stresa dela nekaj noci sem spala samo 3 uree veliko ocen in tako ima to vpliv? :eek:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]