Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Okt. 2020 16:19

* sem izkoristila tale prelep dan za pohod s prijateljico. "Lih prov", da se fino spotiš, načvekala vmes, lep razgled, zdaj pijem kavico, sveže stuširana + umiti lasi + maska za lase.
* me čaka sprotna naloga za faks, itak se lotim zadnji dan. je sicer tko, da imamo več teh sprotnih nalog, za pogoj k izpitu rabiš samo eno opravljeno nalogo. jaz sem se valda odločila, da bom naredila vse... če ne bi, bi imela res slabo vest.
* imam jutri res rest day, ker sem 4 dni zapored skakala okoli. prvi dan pretekla 5 km, potem 8 km, včeraj hrib, danes hrib.
* bi bilo vse fino in fajn, če ne bi pojedla toliko sladkarij. god damn it.
* po oddani nalogi pa me čaka branje enega krvavega trilerja - guilty pleasure <3
* počasi bi morala začeti pisati seminarsko...
* nič pametnih služb zaenkrat. god damn it.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Okt. 2020 16:40

- mi je dalo zdaj to zgoraj idejo, da se še js s prijateljicami zmenim za it hodit, ko bom naslednji vikend tu, če bom
- je bilo moje glavno razgibavanje v tem dnevu čiščenje avtov, sem kar perfekcionist pri teh stvareh, tako da si kar vzamem čas, pa še zuni sem se fajn nadihala zraka, drugače sem večinoma noter za kompom ali delam za službo, ali kaj tretjega prokrastiniram..
- se bom raje preventivno vrnila v Lj, jutri zjutraj, ker moje potrdilo vseeno ne vem, koliko bi veljalo enkrat sredi nedelje..
- ima eden od tastarejših (pol)bratrancev novo punco tu pri nas..
- zdaj nimam preveč časa za ostale stvari, ker imam velik dela za službo še za nazaj, ampak pol, ko bom mela malo več, bom pa tako spravla bivšega, da se loti razpisov in priprav za razgovore, pa po možnosti se zrint še kam izven razpisov.. sej pol, ko ima službo je priden za delat, ampak za se kam zrinit, da ga vzamejo na novo, je pa totalno počasen/ len... očitno je tak tip, da mu služba v lajfu ni toliko pomembna in je čisto negrebatorski.. no saj neke inštrukcije je le imel še ta vmesni čas...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 26. Okt. 2020 20:01

- priznam, da me je bris kar skrbel. Niti ni tako hudo, malo nadležno, boli ne, takoj mine. Če bo še kdaj treba iti, ni panike, bom šla z lažjim srcem kot tokrat, ker vem kaj me čaka.

- počutje nekje na dno, utrujena, cel dan se prelagam iz kavča v posteljo in nazaj. Glavobol še vedno ne popusti. Bo bolje, se ne damo :)

- še dobro, da obstajajo pametni telefoni, da lahko na kakšne maile odgovirim in dobavnice pošljem dalje.

- ponosna, da imamo v službi ljudi, ki se jim lahko zaupa in postorijo kar je treba, da vse ne obstoji.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Okt. 2020 17:06

Da mi ni jasno, kaj carajo s forumom.. ko je treba na kaj govoriti, se cosmo obnasa, kot da ga bodo pustili dokoncno crkniti.. za nepotrebne dizajn 'popravke' pa so tu?

Mrs, this is our squat now :evil:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Okt. 2020 19:34

- me zanima, koliko časa bo tokrat trajala karantena, občine
- po drugi strani je zdaj ta druga polovica oktobra, kar je karantena precej manj stresna v službi
- mi je glede parfumov ful všeč Naomi Campbell Naomi Campbell, bi kupila kakšnega, ki diši podobno/ podoben vibe, samo da ni od slavne osebe, smo ne vem kater bi bil podoben, glavne značilnosti/ skupine naj bi bile vanilja, sladek, pudrast, amber.. samo je tako dobro zmiksan, da ni izrazito čutit vanilje, ker pri kakšnih drugih močno udari ta vanilja ven..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Okt. 2020 22:27

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Okt. 2020 22:54

^ lol, ti kakšne stvari res ful direktno sem gor pises
- kolikor sem jaz opazila, so tebi prav izrazito všeč take, ki dajo veliko na svoj izgled, kar mi je bilo malo presenetljivo. Ostali tipi, ki sem jih jaz poznala ali imela opravka (mogoče je bilo tudi krivo, da večina je bila še mlajša, ko smo bili vsi v študentskih letih..) niso gledali takšnega stila žensk.. razen enega, uni od lanske zime,ki je pa bil že sam moška verzija tega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Okt. 2020 18:49

- kako mi je zoprn sodelavec, un tasamski, sem mu danes pokomentirla/ pohvalila, kako je en naš sodelavec/ poslovni partner, prijazen, vedno vse pomaga dokaj hitro in on mi takoj nazaj zabije, ja, da prejšnjič se je pa njegova žena oz. ena ženska, ki je najbrž njegova žena, sprehajala mimo, med video sestankom.. js je sicer nisem videla, verjetno je bil ravno tisti čas, ko sem po slušalke skočila.. Pa sploh nisem nič rekla v takem smislu, da bi bil meni osebno karkoli, samo splošno sem pohvalila..
- drugače pa ja, z vsemi, s katerimi sem se srečala službeno in so mi bili do zdaj najbolj zanimivi/ všeč vizualno in osebnostno, po nekem vtisu, so že poročeni, Švicar, Nemc, pa očitno zdaj še ta Poljak zgoraj omenjen.. :rolleyes: :rolleyes:
- sploh ni nobenih faking samskih ljudi v moji službi oz. med poslovnimi partnerji, lastniki očitno... js sem edina in ta moj sodelavec, ki je pa tudi že bil poročen in ločen.. Se kar tako malo fail počutim, ker očitno imajo vsi ostali poštimano neko partnersko ali družinsko življenje..
- ful dobro, da je jutri petek, mi je šel kar hitro teden, gre zdaj bolj hitro kar od doma delam
- mi je bed, da ne bom mogla domov za vikend..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 29. Okt. 2020 19:19

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Okt. 2020 19:46

- nene, meni niso všeč taki, ki so skos na preži za ostalimi, da ne rečem kaj.. Imam raje samo enega, ki ga magar v hišo zaprem, da pol lahko samo mene gleda.. :lach: :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Boris22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris22 » 30. Okt. 2020 10:41

hayley napisal/-a:- nene, meni niso všeč taki, ki so skos na preži za ostalimi, da ne rečem kaj.. tko ko eni ko skos igrajo stave na partypoker Imam raje samo enega, ki ga magar v hišo zaprem, da pol lahko samo mene gleda.. :lach: :lach:


a taka si ti... kr zaprla bi ga v hišo hmm :D verjetno se noben nebi tega branu če bi se kej finega dogajal v tej zaprti hiši... :D
Zadnjič spremenil Boris22, dne 02. Nov. 2020 10:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Boris22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris22 » 30. Okt. 2020 10:44

Exit napisal/-a:* sem izkoristila tale prelep dan za pohod s prijateljico.
* pred tem sem naklikala tudi nekaj stav na partypoker stavnici "Lih prov", da se fino spotiš, načvekala vmes, lep razgled, zdaj pijem kavico, sveže stuširana + umiti lasi + maska za lase.
* me čaka sprotna naloga za faks, itak se lotim zadnji dan. je sicer tko, da imamo več teh sprotnih nalog, za pogoj k izpitu rabiš samo eno opravljeno nalogo. jaz sem se valda odločila, da bom naredila vse... če ne bi, bi imela res slabo vest.
* imam jutri res rest day, ker sem 4 dni zapored skakala okoli. prvi dan pretekla 5 km, potem 8 km, včeraj hrib, danes hrib.
* bi bilo vse fino in fajn, če ne bi pojedla toliko sladkarij. god damn it.
* po oddani nalogi pa me čaka branje enega krvavega trilerja - guilty pleasure <3
* počasi bi morala začeti pisati seminarsko...
* nič pametnih služb zaenkrat. god damn it.


lahk me povabiš pa skupi pojeva čokoladice, da ne boš vse sama :D
Zadnjič spremenil Boris22, dne 02. Nov. 2020 10:08, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 30. Okt. 2020 19:28

- končno se počutim bolje :) na brisu bila negativna. Ker sem bila v tesnem stiku s pozitivnim se po nasvetu dr.še nekaj dni držim zase, ne glede na to, da sem bila negativna, za vsak slučaj.

- danes sem celo cel dan delala brez težav. Delala dizajn labelsa, med vikendom še detajle uredim in mislim, da bo. Nekomu,ki to obvlada bi verjetno uspelo veliko hitreje, a vaja dela mojstra, če mojster dela vajo.

- te dni sem prebrala knjigo Pod marmornim nebom, priporočam. Že dolgo je čakala na polici. Sproščujoče branje za te jesenske dni.

- ne vem zakaj se nekateri tako z drugimi ukvarjajo, neke vrste zakompleksanost morda. Morda bi se lahko pogledali v ogledalo in se zamislili, zakaj vsi stran od njih bežijo, zakaj nimajo prijateljev, zakaj do vseh čutijo zgolj neko sovražnost in maščevanje. Zakaj na vsakem vogalu vidijo nekoga, ki se jim lahko maščuje, živijo v strahu. Človek s čisto vestjo takšnih skrbi nima...kar daješ, to dobiš.

- včasih je kar presenetljivo kako so pri kakšnih odraslih še vedno starši krivi, da oni česa nimajo, vse bi jim morali ustvariti in dati, lažje računati na starše kot dvigniti svojo rit iz postelje.

- dragi mmm, uf ko bi vedel koliko zaslužim...raje ne povem. Ampak veš kaj, še vedno ne dovolj, da bi vsak dan jedla zunaj in redno hodila na gin tonike v Ljubljano in opazovala mlado meso(tako praviš ti) nasprotnega spola :wink: imam v življenju druge prioritete in delam zanje.
Če te moja zavrnitev tako boli, da se na tak nivo spuščaš ti lahko povem tudi to, da pri tvojem težkem egoističnem karakterju niti milijoni na računu ne bi pomagali.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Okt. 2020 19:59

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Okt. 2020 20:50

Huh, kaj je to neko pecanje cosmoforumasic :D

- Da je psicka pridna, grooozno scrtana in pocasi se uci osnov. Ne pozna se nicesar, tako da ji moramo pokazati vse.. avtomobile na cesti, listje na travniku, kaj naredi 'auc' in kaj ne.. ampak je cudovita :love:
- Da je bil ta cas lani Amsterdam Dance Event in me prijema taaaksna nostalgija, da me kar malo trebuh boli. Marija, je blo fajn. :hearts:
- Da sva eno creepy sobo oz 'hodnicek' v hisi preuredila v majhno pisarno in je prav lustno, se da. 1-2 rastlini, kaksna lepa zavesa, pa bo. :) Koncno imam mir in zasebnost da lahko pojem na glas med delom
- Da tudi Berlin zaprejo v ponedeljek, meh. No ok, vsaj poleti smo se lahko druzili
- Da imamo neznano kje osje gnezdo in psice se vedno niso sle v zimski spanec.. kljub temu, da je zunaj 4°C
- Ce bo vse prav, bomo imeli mini ameriski thanksgiving :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov