Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Maj. 2020 11:59

obleka: črne pajkice, flis z zadrgo
lasje: taki bolj za doma, valoviti, spuščeni
nakit: /
make-up: /
počutje: tako tako, malo lačna
jem:lihkar dva riževa grančerele piškota
pijem: /
poslušam: nič
želim si:it jest ven po dolgem času, pa skos mi na fbju neke reklame za različne azijske po lj se pojavljajo in mi delajo lušte
rad/a imam: avokado, kavo
sovražim: /
čakam: da končata cimra v kuhnji, da se spravim delat kosilo
misel dneva: nič takega, koliko mi bo uspelo narediti danes.., kaj bom jutri jedla za zajtrk in kaj bom jutri oblekla in kako si bom uredila lase :D Pa da morem jutri poklicat na servis, da odpovedujem tisti gratis premaz podvozja in ostajam orijavljena samo za menjavo olja ta petek.. ker mi je zaenkrat čene časovno predolgo
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Maj. 2020 17:17

obleka: črne pajkice, ohlapna siva cropped t-shirt, flis cez
lasje: ful črni! daljši paž, polikani, še vedno vonj po raznih izdelkih od frizerja, trenutno v čopu (še vedno nisem najbolj samozavestna ali mi sploh pašejo ali ne, niti prav odločena ali so mi bolj všeč zdaj ali prej, sta mi pa ful pozitivno komentirala cimra ter prijateljic s katerima sem bila na pijači in sodelavec(skratka tisti ki so me vidli z makeupom), cimroma sem rekla, da so mi nekateri rekli, da sem bila boljša prej in cimer mi je nazaj ful prepričljio trdil, da je to zdaj ful dobro in da verjetno me samo niso navajeni z novim videzom..)
nakit: nič
make-up: samo maskaro, ker sem od doma delala danes in sem si dala samo ko sem šla v trgovino prej..
počutje: še vedno lačno, sicer kar sem končala z delom danes se počutim prvič malo boljše od zadnjih dni.., spočito, neutrujeno, veliko bolj pri volji za učenje kot prejšnje dni..
jem: zdaj en šumi želetinast bombon in prej navaden jogurt in češnje
pijem: metin čaj
poslušam: First Day of My Life - Bright Eyes (Cover) by Zala Kralj, sicer tišina, ker sta prvič po daljšem času cimra nekam šla in sem sama
želim si:da gre vse skupi čim boljše v službi ta teden, kak pozitiven mail.., it kam ven jest, ta hrana in restavracije mi skos reklamirajo po fbju..
rad/a imam: sodelavca , darilca, komplimente
sovražim: slabše dni v službi
čakam: da se lotim naprej
misel dneva: nič tko malo pod pritiskom skos kako se bodo časovno uskladile stvari..
Da študiram, da od sodelavca strokovno mnenje glede barve las niti ne šteje, ker imam zdaj filing, da on bi mi dal kompliment tudi če bi se v vrečo za smeti oblekla ali kaj podobnega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Jun. 2020 18:16

obleka: črne pajkice, ohlapna siva cropped t-shirt
lasje: v čopu, lih malenkost že sprana barva, mogoče si dam naslednjič pravo barvo, ki se ne bo nič spirala
nakit: uhani
make-up:bb krema, obrvi, maskara od službe še
počutje: uff tko mal pod adrenalinom, sem se že skor mal ulenila zadnji čas, zdej sm pa nazaj dobila eno brco v rit, pa tko ne najboljše, napeto + obupano, ker ne vem, kako mi bo vse uspelo..
jem: nič, na zadnje grški jogurt, češnje, par merci čokoladic , ki sem jih od sodelavca dobila
pijem: prej zeleni čaj, se morem spravit it delat novga
poslušam: cimri v sosednji sobi igrajo družabne igre, ki jih jaz ne morm igrat zrd učenja..
želim si: da mi uspe eno stvar odpravit sredi junija oz najkasneje začetek julija, da bo šlo ok v službi, da mi neke stvari uspe končat jutri.. , seksa danes in da bi danes prišel k meni :( ( sem ugotovila konec tedna, da je to fuuul boljša sprostitev od nikotina ali alkohola :D :D treba malo zamenjat droge vsake tolk in I need my drug now :D )
rad/a imam: seks, čokoladice
sovražim: slabše dni v službi
čakam: nič
misel dneva: da bo kar brutalno od zdaj naprej,
mi je kar smešna situacija, ker mislim, da neki poskuša sodelavec uizi flirtat z mano, nisem bila do zdaj čist prepričana kakšno je moje stališče glede vsega tega u (ampak feels so good malo pihanja na dušo :oops: :D , pa še pri njem mi tako seksi deluje vsa ta samozavest, ker obvlada svoje delovno mesto, pa meni, ki sem bolj zelenc res delue tak, da vse ve in vse zna.. ), ma zdaj vidim, da bo prišel tak plaz, da sploh mislit ne bom imela časa na takšne obstranske zadeve..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jun. 2020 17:21

obleka: črne pajkice, siva ohlapna majca, flis
lasje: spusceni
nakit: /
make-up: maskara
počutje: zmatrana, malo lacna nazaj, polezujem na postelji med pavzo
jem:nic, na zadnje kivije, navaden jogurt, 3 merci cokoladice
pijem: /
poslušam: nič
želim si: da bi se lahko pridruzila sodelavcu jutri pri njegovih obveznostih in se se ucila od njega zraven samo najverjetneje mi ne bo zneslo, ker imam prevec svojga dela, ki ga morem opravit do petka, da dobim dolocene odgovore na mailu jutri oz cimprej, da mi uspe uredit do konca ene stvari ze jutri, da bom danes cimbolj produktivna ko se lotim delat nazaj za sluzbo, da mi bo slo dobro/ uspesno v petek.. ..neki tazga, pa cokolado, zmanjkalo vse doma..
rad/a imam: polezavanje in spanje, merci cokoladice..
sovražim: /
čakam: vikend, da me mogoce sodelavec kaj poklice nazaj proti veceru ali bom pa js njega ko bom imela svoja vprasanja, zadnja dva dni sem od doma pa mi ze malo manjka ljudi..
misel dneva: da ne vem zakaj imata cimra ze cez eno uro odprt sladoled na mizi xD
Vikend seems miles away, se morem laufat ucit se eno uro..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jun. 2020 10:49

obleka: črne pajkice, flis z zadrgo
lasje: lih oprani, valoviti, sprednji del spet v čop zadaj
nakit: /
make-up: maskara
počutje: uredu, naspano
jem:l nazadnje za zajtrk avokado na kruhu s semeni
pijem: /
poslušam: nič, v sosednji sobi hvalabogu ni nobenega, tišina - milina
želim si: prostega časa, da bi mi uspelo z enmi stvarmi zaključit, še več denarja na računu, lih ugotavljam, da sem zadnji mesec pa mal več zapravla s šopingom, frizerjem in stroški za avto kot prejšnje mesece..
rad/a imam: avokado, kavo, kolega, seks - ne vem zakaj, se mi kar zdi, da je najboljši do zdaj v lajfu..hm
sovražim: cimre v sosednji sobi, ko hočeš seksat :rolleyes: , pa če so cel dan doma in glasni v kuhinji
čakam: prosti čas, morje, dopuuuuuuuust, ene dva dni sem ga porabila v letošnjem letu, uradno 3, ampak sem en dan od tega v resnici delala..
misel dneva: naj bo naslednji teden oz kar naslednja 2 milostna do mene :) Jeii, šef je začetek naslednjega tedna v Nemčiji!
Študiram, kaj bom kupila/ dala na poroki začetek julija in če bom spet šla sama ali kakšnega spremljevalca vzela..
+ frendica tolk načrtuje kako bo kupila novo oblekco i k frizerju šla pred poroko, sama nočem zapravljat denarja, ampak na lanski poroki se mi zdi, da sem res mela nek šit frizuro, ko zdaj vidim slike, mogoče res ne bi bilo napačno, da bi si tudi jaz šla kakšno boljšo/kjut frizuro naredit za poroko..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jun. 2020 11:28

obleka: paper bag jeans, majica z drobnim potiskom rožic, all starke
lasje: speti v visok čop
nakit: prstan, Pandora zapestnica
make-up: /
počutje: dobro :)
jem: /
pijem: /
poslušam: Redbone - Come and Get Your Love
želim si: bi mi danes uspelo pobrisati tla in oprati vse perilo do konca. Take, gospodinjske zadeve so danes na vrsti.
sovražim: /
čakam: da grem po tamalo v vrtec
misel dneva: ...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jun. 2020 18:05

obleka: trenirka, pulover
lasje: v figi, za oprat danes ali jutri
nakit: /
make-up: /
počutje: ma tako, imam prav nek neprijeten občutek, ko pomislim, da bom mogla v ned. zvečer nazaj v Lj, tukaj je tako fajn, v izi, sproščujoče..
jem: prej sem različno domače pecivo iz sadja in kinder jajček
pijem: sem lih popila zeleni čaj
poslušam: Kid Cudi - Pursuit Of Happiness ft. MGMT
želim si: da bi ponedeljek (in cel prihajajoči teden)šel kar se da čimbolj gladko in produktivno, da ne bom dobivala kakšnih neprijetnih vprašanj, da mi ene stvari uspe uspešno opravit. da bi imela vsaj še cela dva dni vikenda. Še kaj it densat v kratkem.
rad/a imam: gledat naše plesalce ko plešejo.., frendico
sovražim: da se ne morem spomnit besedila neke popularne pesmi iz radia, ki bi jo zdaj rada našla :/ , da imam občutljivo sklenino in me zdaj spet nekaj boli, čeprav mi je februarja rekel zobozdravnik, da je vse ok in imam naslednji pregled čez 1 leto :/
čakam: da nazaj se nekega gradiva lotim in si grem zdaj šeen čaj delat
misel dneva: nočem nazaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jun. 2020 11:46

obleka: črtasta dolga majica, 7/8 črne pajkice, črne nogavice
lasje: spet v visok čop
nakit: prstan
make-up: nič...če šteje, sem si po dolgem času nalakirala nohte v rdečo <3
počutje: dobro
jem: /
pijem: espresso z aromo vanilije
poslušam: Cigarettes After Sex-Apocalypse
želim si: da bi hitro zrihtali vikend
čakam: da naloži preostale fotke...po dolgem času sem fotografirala in je bilo fino :)
misel dneva: When you’re all alone, I will reach for you. When you’re feeling low, I will be there too...pesem mi gre po glavi.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2020 15:59

obleka: temno moder malo bolj ohlapen top z volancki na rokavih in malo izreza, 3/4 belo krilo z roza, rumenim zelenim potiskom, z visokim pasom, pudrasto roza odprte sandale -petke
lasje: zlikani in sprednji prameni speti odzadaj v cop
nakit: uhani, verizica
makeup sem si tudi jaz danes prvic letos na nogah nalakirala v rdece nohte, sicer bb krema, blush, obrvi, maskara, rjava sminka
počutje: odlicno, koncala s sluzbo za danes
jem: nic, pred par urami brokooli, kuhan korencek, sir, kuhano jajce
pijem: lih sem si naredila kavo z mlekom <3
poslušam: nek motor
želim si: pozitivne rezultate, da bo jutri slo ok, uspesno
čakam: rezultate
misel dneva: je bil ok dan
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Jun. 2020 10:58

obleka: mom jeans, kratka majica, Birkenstockice
lasje: speti v visok čop...kot večino časa
nakit: prstan, Pandora zapestnica
make-up: mineralna podlaga, maskara
jem: kornet
pijem: /
poslušam: trenutno nič, je kar tiho okrog mene...samo čivkanje ptic
želim si: da bi bila moja biba hitro ok
sovražim: nič...
čakam: ...
misel dneva: ...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2020 15:29

obleka: črne pajkice in črna konatjrca
lasje: speti v visok čop
nakit: nič
make-up: nič, delala od doma, samo kremo proti soncu za obraz, sem si jo dala malo prej, ko sem šla na kratek sprehod in mi še zdaj lepo diši
počutje zdaj lih malo boljše, čene pa bolj slabo zadnja dva dneva, ful manj utrujeno kot po navadi ob tem času
jem: prej navaden jogurt, borovnice, en grančereale piškot z brusnicami
pijem: vodo, mi je ostalo lih še malo mrzle črne kave od prej, ki jo bom do konca še zdaj spila
poslušam: sama doma, tišina
želim si: da ne bo korone in koronaa ukrepov nazaj, da gre v redu s službo zdaj naprej :hail:, bit čimbolj skoncentrirana, organizirana glede vsega, na morje it za par dni julija
Rada imam pozitivne besede, vzpodbudo, bit sama v fletu, šoping oblek, moški šoping oblek, dm šoping, pozornost, vonj novih krem/ pilingov :D
sovražim: /
čakam: celotne rezultate, da mi šef neki odgovori, da lahko nadaljujem še z nečim..
misel dneva: da malo pogrešam, ker se z enim sodelavcem ne vidiva/ govoriva več tolk..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2020 8:04

obleka: črne pajkice, ohlapna siva cropped t shirt
lasje: figa na vrh glave
nakit: /
make-up: /
počutje dobro, malo zaspano, že malo lačna nazaj, malo napeto, še vedno neki žongliram s par rečmi in komaj čakam, da se bom lahko malo bolj na eno oz. na službo osredotočila..
jem: paketek elvita piškot na zadnje
pijem: kavo št 2 z mlekom (prva more bit črna obvezno)
poslušam: Birdy - Keeping Your Head Up
želim si: da bo šel week 26 dobro iz moje strani
Rada imam mamo, pozitivne besede, vzpodbudo, še posebi, ko najmanj pričakujem, regres, da sem samo js early bird v tem stanovanju in mam pol lepo zase jutra in dopoldneve :)
sovražim: nič...
čakam: /
misel dneva: da nimam fraj dneva, ma sem vesela, da je na splošno fraj dan, da imam več časa za stvari, ki niso služba..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Jul. 2020 15:40

obleka: za doma, od doma delala kratke hlače, majčka brez rokavov od dekliscine
lasje: cop
nakit: /
make-up: obrvi in maskara
počutje lačna, slabo, zjebano, lih malček boljše odkar imam odmor :tot:
jem: nič, na zadnje par mandljev in marelico, verjetno bom kmalu grški jogurt in borovnice
pijem: kavo z mlekom
poslušam: zhavia 17
želim si: da bom danes čim bolj produktivna do Konc dneva, da bo jutri ok dan in v petek
Rada imam kavo
sovražim: ..
čakam: ne bom niti razmisljala
misel dneva: obup
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Jul. 2020 16:47

obleka: pajkice, črna majcka
lasje: cop, za oprat danes
nakit: /
make-up: em, tko mal razmazana maskara od joka prej oz kar je še ostalo maskare in barvice od dneva
počutje slabo, samo, ma zdej že buljše od neke krize prej, brez energije
jem: prej navaden jogurt z borovnicami in žličko medu in par sadnih bonbonov
pijem: metin čaj
poslušam: nič
želim si: da mi ratajo te svari na katerih delam (v službi), čokolade, ma ne smem, da mi uspe danes čim več stvari še naredit
Rada imam čaje(zeliščne), ko sem sama doma, če maš nek par zraven se počutiš še bolj samo čene..
sovražim: ..
čakam: nič
misel dneva: je slabo, ko se ti več stvari nabere slabih in pol te vse skupaj potolče, ne samo zaradi ene stvari..
- Se mi ful ne da na poroko ta teden :? Sej bom šla domov med prvimi, takoj ko bo nekako sprejemljivo.. Ne da se mi teh parov gledat.., se morem zmenit da grem do lokacije z eno kolegico in možem, ker se mi ne da po tisti lokaciji palamudit z avtom, pa še onadva najverjetneje ne bosta veliko časa ostala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Jul. 2020 14:34

obleka: bela majica s črnim mandala vzorcem, črne kratke hlače
lasje: čop
nakit: prstan
make-up: /
počutje kar dobro
jem: /
pijem: /
poslušam: Swimming tapes- Tide
želim si: da bi moj maček bil spet čimprej zdrav
Rada imam moji malički
sovražim: mah, kje se mi da s sovraštvom zapravljati čas. Razen do komarjev. Samo stran.
čakam: Da se tavečja tamala zbudi, zaradi kosila, ker sem že lačna. Danes si je res vzela čas za spanje :)
misel dneva: ...
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov