Zapestnica za merjenje aktivnosti

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ursawhite
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursawhite » 16. Jul. 2016 12:06

Zivjo zanimajo me izkusnje od zapestnic ki merijo aktivnost stetje korakov porabo kalorij itd..pomoznosti kakna dobra v nizjem cenovnem ranku? Ogledano mam tudi tole: 

http://fitshop.si/pametna-zapestnica?gc ... oCvSHw_wcB

In v opisu naj bi imela vse,celo se vec od tega kar potrebujem. Me zanima ce je za ta denar res tako dobra in uporabna. :)
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 24. Jul. 2016 20:44

To tudi mene zanima :)
anjabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anjabe » 18. Avg. 2016 6:01

jaz ne vem dosti o zapestnicah, me pa zanima ali ima katera tole Polar uro in kako se obnese. http://www.hervis.si/store/mcd
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Avg. 2016 15:14

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 23. Avg. 2016 21:26

Včasih je človek v jamo s kamnom napisal/narisal kje se vidi čez "10 let" in to je dosegel, danes se piše po forumih kje se vidim čez 10 let od tega se v tem času pridela samo ene par kilogramov in očala od preveč interneta... Je pa oboje isti gnjurac, 6 čut ter vreme, roza krava Milka pa daje čokoladno mleko, me prav zanima kakšna statistika koliko jih je nekje 400 let nazaj umrlo zaradi vremena in neviht, koliko pa sedaj. Samo če pa govoriš s kakšnim "težkim" bivšim vojakom (kot je naš vojak Ryan na forumu), ti bo pa vrjetno rekel da oni dajo tiča ven pa se po njem orientirajo ali gredo na jug ali sever, pa tudi z vremenom nimajo težav. Vojaki, lovci, ribiči pa še bi se našlo kar povejo deli s 3 pa boš blizu. In kaj je zate 6 čut sirova, Da veš kdaj moraš na wc? Ali ti je kateri od teh treh borcov, predaval o 6 čutu in vremenu?

Glede zapestine pa škoda denarja, edino če imaš takšno službo da veliko hodiš pa bi rada s tem šefu dokazala da za vse svoje korake ki jih narediš na uro, imaš premalo plačano.
Če se ti gre pa za hujšanje je pa denar skozi okno ne gre se toliko za korake in koliko jih je, ampak da dvigneš srčni utrip (140+) in kuriš kalorije.
Se mi zdi da jih ima pa hofer na vsake toliko, vsaj vem da nekaj časa nazaj sem jih videl v eni od teh trgovin, pa je bila neka minimalna cena.
Alexis988
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Alexis988 » 22. Jan. 2018 20:39

čer!

tudi jaz gledam te zapestnice že nekaj časa, sem ravno zdaj v Müllerju (zadnja stran) zasledila eno ugodno in dokaj lepo, piše da se lahko uporablja s pametnim telefononm in vse, da šteje korake in tudi računa kalorije, kakošno mnenje mogoče? uporablja katera kaj podobnega? hvala vnaprej,

LP
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 11. Dec. 2018 9:11

Xiaomi za svoj denar ponujajo kar veliko in še ugodne so :)
Mojca888
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 10. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojca888 » 28. Nov. 2019 12:35

theiva napisal/-a:Xiaomi za svoj denar ponujajo kar veliko in še ugodne so :)


Imam tudi sama zelo dobro izkušnjo z omenjeno zapestnico, samo pač to ni neka kvaliteta...
Manea1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 5. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Manea1 » 14. Maj. 2020 10:28

Ok pač, toliko kot denarja toliko muzike..
damonbaker012
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 7. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a damonbaker012 » 25. Jul. 2021 7:51

I have read your blog in which you have explained your blog, I do not know about your language but, I have read some lines of your blog, When I was reading your blog then, I also got a more blog such as Best VPN for Hotstar in which I have seen VPN can help to unblock the hotstar.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov