Nohti na nogah

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 01. Sep. 2012 20:44

^^ Se strinjam, meni se zdi francoska na nogah res ogabna, kot neki kremplji :cry: Zgolj nude lakec mi je pa všeč.

Drugače pa meni pri odprtih čevljih veliiiiko dlje zdrži lakec kot pri zaprtih (saj je logično, pri zaprti obutvi se dotika oz. drgne obuvala, pri sandalih je pa lepo nedotaknjen :D ). Imam pa najraje ciklamen lak zadnje čase :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Sep. 2012 8:58

men pa ravno barve izgledajo tko cheap. Sploh rdeča me spominja na stare mame, ker tiste, ki si lakirajo nohte, si jih obvezno rdeče. :D

no okusi so seveda različni.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Sep. 2012 17:17

^^se moram strinjat, lih rdeča se mi zdi najmanj všečna za na noge :)

dot napisal/-a:Drugače pa meni pri odprtih čevljih veliiiiko dlje zdrži lakec kot pri zaprtih (saj je logično, pri zaprti obutvi se dotika oz. drgne obuvala, pri sandalih je pa lepo nedotaknjen :D )
Aja, hehe, ker jz pa lih obratno to doživljam - sem bolj štoraste sorte in sem prepričana, da bi se z vsem mojim brcanjem in spotikanjem še prej okrušil :D (nogavice, ki jih obvezno nosim skoraj celo leto, pa nimajo kej bit tolk agresivne, da bi se kej drgnilo).
Imam pa zdej že 3 tedne Barry M "bright purple", s čist preveč "narastka", hehe.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 05. Sep. 2012 7:07

Najraje imam isto barvo na rokah in nogah. Trenutno se mal tepe sam so prsti na nogah skriti, na nogah Avon "sončkasta" (ker ne vem kateri je), na rokah nežno pinkiš.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Sep. 2012 8:22

Meni je francoska manikura na nogah všeč, a pod pogojem, da je narejena na naravnih nohtih, saj gelirani na nogah ne pridejo lepo do izraza (vsaj po mojem okusu). Jaz mam na nogah najraje francosko, a s tanko belo konico, nohti pa so normalne dolžine. Če ne to, pa nude/rahlo roza (rose) lak, poleti izjemoma kakšen bolj vpadljiv odtenek. :) Me pa včasih "utrga" in si dam kakšnega temno rdečega, ker mi deluje zelo ženstveno. Največkrat sem pa poleti imela takega roza ali lila/španski bezeg odtenek.

Slika
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 31. Jan. 2014 13:33

Tule pa že dolgo nihče ni nič objavil :)
Jaz bi se pa počutila poleti! razgaljeno :D če ne bi imela nohtov na nogah nalakiranih, nohte na rokah pa bi imela. Te pa imam tako vedno nalakirane. Ponavadi imam na nogah isto barvo kot na rokah. Najlepši so mi pa taki svetlo roza, koralni... :)
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 31. Jan. 2014 13:57

nohti na nogah morjo bit zame obvezno!!! nalakirani, ponavadi so v roza ali rdečem odtenku. Na obeh palcih imam ponavadi na sredini kakšno minuaturno poslikavo - ponavadi kar nalepkica.

Mi je pa res grdo za videt dolge nohte na nogah :dead:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Jan. 2014 14:12

Punce, a imate tudi pozimi nalakirane nohte na nogah?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 31. Jan. 2014 14:15

Jaz vedno. Kjerkoli, kadarkoli :D
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 31. Jan. 2014 15:04

Jaz si zdaj delam neke terapije, ko mam cele "glutave" nohte :D od čevljev, ki so me tišali, ampak načeloma pa vedno.
Če pa grem na bazen al pa kaj takega pa itak vedn.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Feb. 2014 11:49

haley napisal/-a:Punce, a imate tudi pozimi nalakirane nohte na nogah?


ja. saj jih ne lakiram za druge, ampak zase. in totalno sexy so mi nalakrirani nohti na nogah. na rokah pa itak.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Feb. 2014 12:16

ja men se tudi zdijo brez laka ogabni.

Mora pa vedno biti enaka barva na rokah in na nogah.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Mar. 2014 21:55

Jaz imam pogosto tudi pozimi, le če imam kakšne take škornje, da se mi takoj začne krušit, včasih izgubim živce in vse skupaj odstranim ali pa uporabim prozoren lakec :D Mi pa ni preveč všeč, če je ista barva na rokah in nogah, malo pretirano mi izgleda (ponavadi imam na nogah raje kaj manj vpadljivega, ker tudi najlepše izpade in optično ne poveča stopal :D, na rokah pa vse mogoče)... in kakor vidim trende, je tudi že par let moderno to, da se barvi razlikujeta, podobno kot pri obleki :) (pred leti je veljalo nenapisano pravilo, da naj bi se barva obleke in nohtov ujemali, npr. vse rdeče, prav tako z nohti na nogah... zdaj pa večinoma obratno). Meni je prav, čeprav načeloma se ne oziram na trende, nosim, kar meni pristaja :)
ninochka23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 10. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a ninochka23 » 10. Okt. 2019 10:27

Meni je ful dobro, da imam vedno urejene nohte tako na rokah kot tudi na nogah. K pedikerki hodim cca 1x mesečno, mogoče pozimi mal bolj poredko, na primer 1x na mesec in pol do 2 meseca. Si pa tudi sama doma uredim nohte, če je treba. Spomladi pa obvezno redno hodim na pedikuro, do poletja, da so moji nohtki urejeni in zrihtani za poletne sandale. Zadnje čase hodim v salon Pedivita v Ljubljani - Pedikura Ljubljana- mi res odgovarja, ker se ful potrudijo in je ful sproščeno vzdušje :D .

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov