Naravna kozmetika

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

katica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 16. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a katica » 08. Mar. 2014 18:26

Zdravo.

Ne uspem najti dobre obrazne kreme oz nege - tonik, čistilno mleko, zato me zanima, če mi mogoče lahko katera priporoči kozmetiko. Rada bi naravno in cenovno primerno…

Hvala za pomoč.

katica
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 13. Apr. 2014 13:56

Poglej malo postov nazaj, je bila kar debata o različni naravni kozmetiki :) Tud meni je npr dbest kozmetika od nature siberice ... vse kar sem do zdaj poskusila mi je odgovarjalo, je pa naravna, iz sibirskih zelišč in poceni. Recimo dnevna krema iz snežne kladonije je 12 eur, kar se mi zdi zlo v redu cena.
katica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 16. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a katica » 04. Maj. 2014 10:57

O, hvala:)

Preizkušam kozmetiko Vebix (celo linijo) – mi jo je priporočila prijateljica in sem se odločala med parimi opcijami. In jo moram kar pohvalit:) je fajn in se dobro obnese, koža pa se mi je končno malo popravila. Zato jo z veseljem priporočim naprej.

Tule pa še eno branje o tem, zakaj moramo dobro skrbeti za svojo kožo: http://www.bonbon.si/default.asp?kaj=1&id=5786296

Katja
Uporabniški avatar
Ursulina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 9. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursulina » 15. Jul. 2014 10:57

Meni je tudi Natura Siberica odlična kozmetika! Sedaj sem v parih mesecih že vse zamenjala - od šamponov in mila za roke do dnevne in nočne kreme. Čeprav je cenovno zelo ugodno, sem postopoma zamenjala obstoječe izdelke. Vsak mesec kakšnega. :-)

Drugače pa si tudi sama včasih naredim kakšen piling. Počasi bo samo še 'naravno' v moji kopalnici. Ful fajn občutek. :-)
Uporabniški avatar
Ursulina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 9. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursulina » 10. Jan. 2015 16:21

Punica granatum napisal/-a:Natura siberica se v sloveniji dobi v tuš drogerijah ali morda tudi v DMu ali Mullerju? Nevem če sem jo že tam zasledila, sam me pa res zanima, ker nimam nobene tuš drogerije v bližini :(


Zdaj je na voljo tudi v DMih! Jaz sem sicer iz Ljubljane, ampak mislim, da jih imajo po vsej Sloveniji!

Meni je tudi Tuš malo odročen, tako da sem preko spletne trgovine nakupovala. Sva skupaj s prijateljico naročili za 50EUR za brezplačno poštnino, pa je bilo super! :-)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 11. Jan. 2015 14:01

Pohvala kremicam NATURALA v tuš drogerijah. Cena okoli 10€. Ne menjam.
nature girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nature girl » 29. Jul. 2015 21:25

Med firmami, ki prodajajo naravno kozmetiko, nisem zasledila slovenskega podjetja, na katerega zadnje mesece prisegam sama, herbio (imajo svojo spletno stran, kjer prodajajo naravne zeliščne izdelke - herbio.si).
Drugače pa sem v zadnjih letih preizkusila mnogo naravnih izdelkov (od alverde, senta ...) in moji koži na obrazu daleč najbolj paše zeliščna krema Pupa (spet iz herbio.si - pravzaprav me je ravno ta krema navdušila nad njihovo kozmetiko), ker imam mešan tip kože in poleti na obrazu težko prenašam karkoli, ta krema pa kože ne pušča mastne ali suhe, ampak je lepo napeta in mehka, vsebuje pa tudi UV filter. Malo dražja, a jo toplo priporočam prav vsem :razz:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 07. Avg. 2015 19:32

poglejte kozmetiko SHAN,ima veliko receptov za nego kože in veliko drugega =)
shally7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a shally7 » 10. Mar. 2016 11:45

Jaz pa uporabljam negovalno kozmetiko za obraz Marilou Bio. . Je naravna, ni testirana na živalih, vsebuje ogromno antioksidantov pa ni pretirano draga.

izbrisan oglas, ce zelite vec info, uporabnici pisite na zs.
KatraDF
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 6. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a KatraDF » 27. Jun. 2019 16:40

(izbrisan oglas)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov