Tečaji risanja

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pikcpokc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 5. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pikcpokc » 01. Feb. 2010 18:54

Živjo!
Zadnje čase me zanimajo tečaji risanja, ampak ne za kakšne sprejemne izpite ampak samo tako, za lastno veselje, da se naučim kaj novega.
Vem, da je na netu veliko teh slikarskih šol in podobnega, ampak mene bolj zanimajo izkušnje. Prosila bi če lahko napišete, v katero šolo ste hodili, kater tečaj, kako je bilo, plusi, minusi...

Hvala, :)
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 01. Feb. 2010 21:13

sem šla na art tečaj- pa ti zelo odsvetujem. Veliko denarja, nič muzike nažalost... :?

Predlagam- konkretno na fax, višjo šolo za risanje- za svoje veselje pa mogoče kak tečaj v manjšem mestu... Jaz sem šla in mi ni žal... pa še cenejši je bil in kljub temu bolj kvalitetno izveden.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2010 21:19

Jaz sem šla na en tečaj in mi ej bilo žal, vse to sem že vedela, pa nasplošno je bilo kr nekaj-preveč teorije, premalo prakse.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 07. Feb. 2010 13:35

marypa napisal/-a:sem šla na art tečaj- pa ti zelo odsvetujem. Veliko denarja, nič muzike nažalost... :?

Predlagam- konkretno na fax, višjo šolo za risanje- za svoje veselje pa mogoče kak tečaj v manjšem mestu... Jaz sem šla in mi ni žal... pa še cenejši je bil in kljub temu bolj kvalitetno izveden.


se strinjam! Js sm hodila tja, ker pač nisem na nobeno oblikovno šolo hodila pa da mau not padem pa se kej naučim, in so mi takoj dal vedt d nimam tm kej delat, tak odnos kokr ti nikol nauš pršla na oblikovn fax...folk tm k dab biu mau debiln, hodil smo skp pou leta tja, pa kergakol sm ogovorila so komej usta odprl, tko ful čudno vse skupej, aja na konc sm bl apa useeno na fax sprejeta:) preplačala čist-300€ mislm da za pol leta enkat tedensko po 3 šolske ure...
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 07. Feb. 2010 18:15

Moja mama hodi :) In skos samo hvali :D Kam to hodi pa ne vem.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Mija novak
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 6. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a Mija novak » 01. Jun. 2019 13:19

Zdravo punce, vsi moji trije otroci so hodili na šolo art:tečaji in so neizmerno uživali in se veliko naučili. Teorija je povezana s praktičnim znanjem. Postali so odlični risarji. Najsarejši je postal ilustrator ter končal Akademijo za likovno umetnost in oblikovanje. Ostala dva pa sta na Srednji šoli za oblikovanje in fotografijo v Ljubljani. Če nebi obiskovali šole art:tečaji zagotovo nebi naredili sprejemnih izpitov saj so bile odlično podane osnove ter spodbuda za risanje na domu.
Mi je pa zelo zanimivo, da niste izkoristile vračila denarja, če s tečajem niste bile zadovoljne, ker to že od vsega začetka delovanja (mislim, da 17 let) če s tečajem nisi zadovoljen ti vrnejo denar.
Vsi otroci so na koncu prejeli tudi diplomo.
Če želite profesionalno in resno izpeljan tečaj priporočam šolo art:tečaji. Za pripravo na likovni sprejemni izpit so pa top od top.

Prijeten pozdrav

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov