Prva menstruacija

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 26. Nov. 2012 11:36

Jaz sem bila stara 10 let.. Tako, da me je kar hitro doletelo. Se pa spomnim, da me je starejša sestra spravila v jok, ko je prišla v sobo z vložkom, da bi mi pokazala kako to gre. Jaz sem tulila ona se je pa nasmejala do solz :D
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
laura22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a laura22 » 03. Okt. 2017 16:58

jst imam pa vprašanje, a je to normalno če pri 14 letih nimas se menstruacije
Muccikkaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Muccikkaaa » 06. Jan. 2018 11:56

To je normalno. :lach: jst sm stara 13 pa je tut se nimam tkoda uzivi dokler je se nimas pa je :lol: ceprov morm priznat, da je kr mal nadlezno, ker jo majo ze vse sam jst pa tam tko k ena puncka. :rolleyes:
grl pwr :)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a grl pwr :) » 12. Avg. 2018 16:15

Jaz sem jo sicer prvič dobla v 7. razredu... samo pol je še dolgo nisem zares mela (vse do konca 9. razreda)

Se mi je pa neka hecna stvar zgodila :lach:
Bla sem pri babici in dedku in vedla sem da bi mogla kmalu dobit menstruacijo ker je od prejšnje že dober mesec nazaj.... seveda sem mela s sabo vložke, ampak to je blo prvič da je bla tak močna in sem ful hitro vse porabla. Tako da bi blo treba kupit več vložkov. V tej vasi pri babici in dedku pa ni nobene trgovine :x najbližja je z avtom 7 min stran... nisem pa hotla povedat dedku če me lahko pelje v trgovino po vložke ker me je blo sram... ostalo mi je to da sem šla "na sprehod" kot sem rekla babici. v resnici pa sem šla peš v trgovino po vložke. hodla sem slabo uro. Ampak mi je dejansko uspelo... za pot nazaj pa sem poklicala dedka češ da sem šla tak daleč na sprehod in se mi ne da več nazaj :lol:
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 19. Okt. 2018 8:21

11.let ena izmed prvih in se nisem upala povedat, da jo že imam, sem krivala dokler se niso še druge javile ;( KR NEKI!!!
AoTora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a AoTora » 11. Apr. 2019 23:47

Pr dvanajstih, se spomnem da smo šli lih na Pohorje za en teden in sm jo lih zadn dan dobila in nism mela pojma kaj in zakaj je in sm misnla da je neki narobe z mano ker se doma o tem nismo pogovarjal D:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron