Fant, ki mi je všeč, ima punco

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Maj. 2016 13:35

Zana.rose napisal/-a:Samo za opozorilo...moj profil uporablja vec oseb tako da ni nujno da pisem vse jaz...


:lol: :lol: :lol:

Obsedenost nekaterih ljudi ne pozna meja. Sej je fajn da je človek vztrajen, samo kar je preveč je pa preveč, sorry.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 16. Maj. 2016 19:48

Drugace je res da uporablja moj profil vec ljudi...nisem kar tako to rekla. Saj ce berete tudi druge teme lahko zasledite moje ime. Je pa res da sem o tej temi pisala ceu cas js in opazla da vam gre nazivce in sm nehala...Pac nisem vedla kaj nardit in sm se spomnila da lahko tuki napisem pa bom dobila kaksen dober nasvet. Sam nevem zakaj eni tako hitro napadajo ljudi...noben ni prf
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Maj. 2016 22:55

Jaz te nisem napadala, samo smešni so mi tej primeri "všeč mi je en fant, prosim pomagajte" ... in to v večih temah, kot da gre res za nekaj strašansko pomembnega. Nisi ne prva ne zadnja, ki ji je bil en všeč pa ni stopila v kontakt z njim. Se dogaja, vsak dan, vsako sekundo. :wink:

Al sem jaz tolk čudna, da se nikoli nisem pretirano sekirala, če mi je iz rok ušel kak simpatičen neznanec? :o Ne vem, možno. :P
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov