Srbija-Kosovo

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dajancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 4. 11. 2007
Kraj: Piran/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a dajancy » 21. Feb. 2008 16:51

v nedeljo 24.2. ob 13.00 protest proti enostranski neodvisnosti Kosova pred pravoslavno cerkvijo v Ljubljani!
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Feb. 2008 17:05

Sramota :unknown:

http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/ ... 118034.php

A naša preljuba državica res nikol ne zna kej sama narest pa razmišljat o svoji koristi. Jah itak je najlažje posnemat druge pa v rit lezt :roll:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Kala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kala* » 22. Feb. 2008 14:45

Se ne zanimam preveč za to, naj delajo kar hočejo, samo da ne bojo še kašne vojne naštimal... :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Feb. 2008 15:25

men tud tole ni všeč, pa rusija pa to :? :?
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 23. Feb. 2008 16:55

:roll: res se mi neda več o tem komenterat, jz mislm da je to pač narobe. ljudje so pač tko navajeni uporabljat izraze, čeprou ni tko lih pravilno ampak ok.
ti pač mislš svoje jz svoje, mnenja so različna.

samo bi še dodala da izraz hrvat ne označuje veroizpoved, ampak iz katere države je.
res se čudn sliš slovenec katoliške veroizpovedi, ampak tko bi mogl bit.
sj tud k se npr. preselš v ameriko in dobiš ameriško državljanstvo ne morš bit več avstrijc, ker ne živiš več v avstriji.

zdj se bom pa res vzdržala komentarjev na ta najin OT :)[/quote]

samo oprosti jaz se tud strinjam z njo.ce si srb si srb-kri ni voda pa ce zivim v pizdi mili materni , al kaj ti ce bi sla zivet v rusijo bi rekla da si ruskinja al kaj??ker pac zivis v rusiji.eh daj no to je res cudno priznaj.kaj si pac si, nmikol nebi mogla rect da sem slovenka ker pac tu zivim , pa tu sem rojena , pa ne da mam kaj proti slovencem-bog ne daj, ampak kri mam srbsko in sem pravoslavka, ne glede na to kje sem.lp
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 23. Feb. 2008 17:51

Tale protest vSloveniji se mi zdi pa še eno ketensko dejanje Srbov. Da o tem, kaj so naredili v Beogradu sploh ne izgubljam besed. navadni primitivci so.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 23. Feb. 2008 17:58

Jemina kaj je s tabo????a če bi tebi vzeli dnevno sobo ali pa avto vstran bi bila tiho????? To je enako kot da bi nekdo nam vzel štajersko ali pa primorsko.....OMG eni ste pa res......niti se mi ne da več komentirat, ker ste tako ozkogledni(samo nekateri)
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 23. Feb. 2008 18:25

prebrala sm samo mal prve strani in ne vem od kje big red machine a kosovo ni blo nikol srbsko :eek: pa sj se sploh ni tm srbija začela kje pa :roll: razumem oboje, srbe ker so jim vzel zibelko nihove države, ampak so si delno sami krivi ker so ozemlja prodajal, albance pa zto ker so jih fest mučl srbi tm... ampk kaj k je zdj lih obratn... js se ne strinjam s tem d se kosovo prizna za samostojno državo...
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 23. Feb. 2008 18:26

jemina napisal/-a:Tale protest vSloveniji se mi zdi pa še eno ketensko dejanje Srbov. Da o tem, kaj so naredili v Beogradu sploh ne izgubljam besed. navadni primitivci so.


glej daj zadrzi se malo no , ce je kdo v tem trenutku primitiven si to ti.kar se pa tice demonstracij pa je bilo to za pricakovat, ker sigurno nebojo mirno gledali tega.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 23. Feb. 2008 18:30

Sori ampk je točno to, primitivno, kar počnejo, en je že umrl v teh bebavih huliganskih shodih, uničujejo svoje trgovine in veleposlaništva. Sami seb škodo delajo, da se normalno protestirat, brez nasilja in uničevanja tuje lastnine(recmo, da si ti lastnica trgovine v Srbiji in ti te po domače huligani uničijo trgovino in tvoj dohodek, zakaj??? KER PROTESTIRAJO KAO ZA DOBRO SRBIJE! my ass) in ja primitivci so do konca, vsaj te huligani, k jih ubistvu briga za dobro svoje države, sonaroda, sočloveka ampak protestirajo sam da pizdarije delajo.
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 23. Feb. 2008 18:42

ej glej sej jaz nisem rekla da je to lepo kaj delajo, samo ne maram zalitev ce razumes kaj ti hocem povedat, jaz tud ne pravim glupi slovenci P***a, pa ne zalim , ja ni ok kaj delajo , samo je pa blo za pricakovat to , nikol nebo mirnih demonstracij sej to je logicno.no ce govorimo za ta primer ali pa podoben.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 23. Feb. 2008 19:01

Ma sami seb škodujejo trenutno, kr nej demonstrirajo, pač pokažejo, da jim ni prov to kar se je zgodil, go ahead..ampak da sami seb mesto uničujejo je pa glupost do konca.. :?
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 23. Feb. 2008 19:18

ja itak to se strinjam s tabo, nevem zakaj jim tega treba ampak ok, kaj moremo, preprecit izak ne moremo, upam samo da nebojo sranja t delali.res si ne zelim se ene vojne.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 23. Feb. 2008 20:01

Kaj pa lahko pričakujemo od primitivcev ala Srbi, Hrvati,... samo primitivna dejanja.
Pa lahko se sračijo kolikor hočejo, itak jim ne bo nič pomagalo.
Kosovo ni bilo nikoli njihovo in nikoli ne bo!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 23. Feb. 2008 22:38

No vsaj tolk možganov majo, da so te svoje proteste zaradi Drnovškove smrti predstavili.

In kaj je z mano. Srbi so vedno zatirali Kosovo in Albance ko so tam živeli, zj jim pa kr naenkrat toliko pomeni. Prosim no. Vloga Kosova v Srbiji je bila to, da vedno, ko so se pojavile kake pizdarije so takoj vso pozornost preusmerili na vprašanje Kosova in tako nihče ni opazu kakšne svinjarije se delajo v Srbski politiki.

In to, da greš v lastnem mestu požigat ambasade, razbijat stavbe res ne kaže na drugo kot na primitivizem. Moreš bit kr dost premaknjen, da narediš kaj takega. In s tem so si nakopali še večje nasprotovanje Amerike.

In ja za vse so si sami krivi, ker sploh en znajo razmišljat v ključnih situacijah. Pol pa jokajo in stokajo.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]