Slovenci&Hrvati

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Slaba izkušnja s Hrvati?

da
58
49%
ne
60
51%
Skupaj glasov : 118

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 13. Jul. 2005 13:44

Haha...Hrvaška obala je še vedno ena izmed najlepših na svetu in Italija itd. se ne more primerjat, zato hodmo nekateri vedno tja na morje. Zakaj bi pa šla nekam z avionom, če je pa tako blizu lepše. :wink:
Ja, folku se večkrat zgodi kaj neprijetnega na počitnicah in zato pač jamramo. Tisti, ki grejo v Egipt, jih je bolj malo in njihove kritike sliš bolj malo ljudi. Res so včasih neprijazni do nas, ampak jaz srečam tut v Sloveniji fuuuuul zoprne gostince ipd.
O mladih badnitih in slovenske mularije proti hrvaški pa itak ne bi izgubljala besed... Recimo samo, da imajo Hrvatje pač večkrat možnost, da komu uničjo avto itd. in da si naši tega v tuji državi delat očitno ne upajo. :D
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 13. Jul. 2005 18:12

Bluegirl napisal/-a:
kiki* napisal/-a:
Kaj ti neki glumiš? Naj une hrvaške pičke nehajo s takimi pol pa tud mi ne bomo rabli takih tem odpirat!


Kak se pa ti obnasas??? :eek: :eek: :eek:

A delate probleme :roll: ...Kaj pa hodite tja na morje, lepo v Crno goro, Italijo, Spanijo, Grcijo....

Glih ste se za HR prilepli.


Jst bom hodila na morje kamor bom hotla...tuki pa pač pišemo o svojih izkušnjah s hrvati! in v čemu je problem? :stupid:
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 14. Jul. 2005 8:43

kiki* napisal/-a:
Jst bom hodila na morje kamor bom hotla...tuki pa pač pišemo o svojih izkušnjah s hrvati! in v čemu je problem? :stupid:


Ce bos se dalje hodla tja, kamor ti ni vsec potem se res vprasam :stupid: :roll: :rofl:
Meow
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 14. Jul. 2005 9:13

ja res, jz tud ne razumem zakaj hodte nekam kjer mate probleme... njivice so drgac res obup, jz mam vikend v omislju, en mesto pred njivicami in so ljudje do slovencev cist prjazni, ubistvu so do vseh... ko sem dol, se ubistvu sploh ne druzim z slovenci ampak vecinoma z domacini in zagrebcani... vsaj ta maoja druzba dol so zelo vredu ljudje...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 14. Jul. 2005 9:49

Nuna :rofl:.

Niti najmanj,
Sta pa me mami&ati ucila ze od malega, da se nikoli ne govori, da so Slovenci, Hrvati, Srbi, Indijci, Laponci vglavnem kateri koli narod slab, ampak se rece da je ta in ta clovek slab.

In tega se strogo drzim.
Poleg tega, pa mi je pun kufer teh sporov med Hr in Slo. Ker imam strasno rada obe drzavi, ker sta obe moji in potem me ful boli ko se tako obmetavate.

Eni drugi se blatijo....zadnic mi je ena razlagala kako so grozni na meji (pane bom povedala al so bli Hr ali Slo je nevazno). Je imela tv odzadaj, sicer star 10 let, ampak, ko so jo vprasali, kaj je za prijavit je rekla nic :eek: . KO so ji odprli prtljaznik so ji seveda "tezili" kaj ima to. Zenska, pa namesto, da se zamisli, je takoj obtozila narod, kaksni so. Je pa ona naredla narobe.

Jaz nisem imela tezave ne z enimi, ne z drugimi nikoli. Slo avto parkiran v Zg 6 let - nic. V Slo nikoli grde besede nisem slisala. Mogoce sem prilagodljiva.

IN Kiki* jaz to ne delam, da te jezim, ampak ker sem zalostna.
Ti pa kar dalje.
Ce ti je fora.
Meow
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 14. Jul. 2005 9:54

Bluegirl...čist te štekam! drugač sm tud jst proti takim rasističnim-čeprov to pr men niso,no! jst mam tud po obeh straneh korenine tam, sam znajo človeka razkurt! nism rekla da so vsi slabi! jst sm opisala dogodek ki se je nam zgodil in v tem primeru sm govorila za njih....in ne za vse hrvate!tok bi tud za angleže napisala določene če bi se mi tam to zgodilo in ne za vse!
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 14. Jul. 2005 9:56

vse odvisno od pristopa in obnasanja... mojmu so zamoril k je prsu, ker se je po njihovem fuleru okol z avtom in stilom oblacenja... ko so se spoznal in ko sm jz mau umes skocila je blo vse vredu ker so vidl da ni nek vazic... ponavad hrvate mot to da mi kao nastopmo kot neki visjiga... nevem kako je blo pr vs, ker v njivicah je tud dost ''ciganov'' ki znajo probleme delat...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 14. Jul. 2005 9:58

Aha vidite, ni blo ptreba fighta :).
Kiki jaz te samo prosim, da vcasih le ne bi uporabljala grdih besed, pa bo vse cist vredu.

No jaz bom pa opisala naslednji dogodek.
Peljem se po Zg, zapeljem cez polno crto in me seveda ustavi milicnik. Kazen bo gospodicna....jaz pa sem imela le 10 kn v denarnici (ce se tolko), pa s tem bi morala prezivet se kak dan :D . Nakar sem bruhnila v jok :cry: , da sem boga studentka, nakar je policaj pricel gospodicna molim vas nemojte plakat nemogu gledat zenu koja place, evo napisat cu vam kaznu, da niste bili zavezani.
Jaz pa se bolj :cry: .
Kaj je htel revez, kot da me spusti.
Jer nemoze gledat zenu koja place :D .
Meow
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 14. Jul. 2005 10:04

lepo...drugač pa bom pazla...sam ko se spomnm...
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 14. Jul. 2005 10:04

hrvati mi niso nardili nič dobrega pa nič slabega..tak da..
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 14. Jul. 2005 10:05

ns so enkat ponoc kriminalisti ker so misll da kej mamo-en je res mel... vsi hrvatje v druzbi, jz edina slovenka... in pride on do mene, torbico odpret, dokument pokazat, ko je vidu da sm slovenka, me je lepo pogledu in se zacel z mano pogovarjat kako mi je kej vsec pr njih, kok cajta sm tle, itd... inj da se opravicuje da kvar vecer in da nej se lepo mamo itd... ostal so se 3 za pregledat, in jih ni, da nau slovemki vecera pokvaru- en izmed tistih je mel pr sep travo... se zdj mi je hvalezn...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 14. Jul. 2005 10:07

samo hrvaška muzika mi gre pa na k......
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 14. Jul. 2005 10:18

ma men majo kr neki kvalitetnih pevcev...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bejby » 14. Jul. 2005 16:10

ja meni pa tu dni slaba muzika :razz:
bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bejby » 14. Jul. 2005 16:10

Sicer pa bom ju3 vidla, ker sem ju3 že na morju :)

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov