Slovenci&Hrvati

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Slaba izkušnja s Hrvati?

da
58
49%
ne
60
51%
Skupaj glasov : 118

Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 12. Jul. 2005 13:15

Hm, ja marsikaj smo že doživel s Hrvati... Jst mam same "prečudovite" spomine s Krka, predvsem zaradi bližnjih srečanj s hrvaškimi policisti, ki seveda obožujejo zeleno Slovenijo, predvsem pa so čist "navdušeni" nad vstopom Slovenije v EU in z veseljem že na carini vedno pokomentirajo našo odločitev... Da ne govorim o "prijaznosti", ki je na višku v restavracijah, "odlični" hrani, ob kateri bi rabil mikrovalovko, da bi si hrano vsaj malo pogrel... Ja, komaj čakam, da jo spet mahnem na hrvaško morje.... :D
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 12. Jul. 2005 13:22

nobenmu nc nocem, ampak me res zanima kako to da jih gre vecina kljub vsem tem slabim izkusnjam se vedno vsako leto dol... pa ostante v sloveniji na morju, pejte v italijo, crno goro itd... kot pravte imajo oni proti nam dost za povedat, ampak ocitno mamo tud mi prot njim... pa smo na istem...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 12. Jul. 2005 13:26

js s hrvati nimam nobene slabe izkušnje in upam da jo tut ne bom meu! Na morje na hrvaško!? zakaj pa ne! res da bol dalmacija, sam je cool!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 12. Jul. 2005 13:26

Jaz grem ponavadi en vikend v letu na Krk - z družbo, ker je apartma zastonj, blizu je, pa se tri dni pol skrivamo pred policaji... :D
No, čeprav pa morm priznat, da se letos ko sem bla na Krku, ni zgodil nč posebnega, tko da bo treba še kakšen vikend it mal pogledat, da dobimo tisto dozo hrvaške zavisti v fris... :D
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 12. Jul. 2005 13:28

ja enostavno se nimamo radi, pa ne iščmo raj krivca, ker se lahk pobijemo...
zakaj vsi še vedno tako godijo dol?...ja itak ma pol slovenije dol prkolce, apartmaje, nekateri so se na to enostavno že navadili, nekateri pač niamjo negativnih izkušenj in so še vedno zadovoljni....
ampak čez nekaj let....takrat nas bodo pa prosl naj pridemo k njim....
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 12. Jul. 2005 13:29

narobe je ker se mormo mi skos hrvatom podrejat, tud k oni pridejo v SLO so glavni in se neki ponašajo, ne rečem da glih vsi no. velik se jih pa prou frajerje dela in mislljo kva so. ko pa slovenci gremo dol na morje in jim dnar nosmo--se pa še tko grdo obnašajo in poleg tega še škodo delajo, npr. na avtu ali kako drugače.
škodo delajo sploh po kaki izgubljeni tekmi (šport) s Slo.

Jst imam dokaj dobre izkušnje s Pag-om(Novalja), tam so res kul in se trudjo bit z vsemi prijazni.

v Istri so pa baje obupni glede bontona.


:razz:
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 12. Jul. 2005 13:31

vsi bi enostavno mogli nehat hodit dol, pol bi nas pa resnično prosil naj pridemo.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 12. Jul. 2005 13:32

Ja, men je bla najboljša una fora, k je prjatlco ustavu policist. In na začetku se je punca še neki trudla govort v hrvaščini, pol pa k ji je začel neki morit, mu pa neki prbije nazaj v slovenščini in model prjav da jo nč ne razume in nabija naprej. Pa ga neki časa posluša, pol pa še ona njemu reče, da ga nč ne razume - kok je pa pol kazni dobila je pa že druga zgodba... :D
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 12. Jul. 2005 13:32

vem... hotla sem povedat sam to, da tudi mi njih skos neki simfamo, kot tudi oni nas, vse se navezuje eno na drugo... nm so pocasni, pa nezainteresirani za nc itd., mi pa njim zahtevni in preseratorski... sj v vseh juznih drzavah vse bl pocas pa pocez poteka pa se noben ne prtozuje k gre v turcijo pa grcijo itd...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 12. Jul. 2005 13:36

@ napisal/-a:Ja, men je bla najboljša una fora, k je prjatlco ustavu policist. In na začetku se je punca še neki trudla govort v hrvaščini, pol pa k ji je začel neki morit, mu pa neki prbije nazaj v slovenščini in model prjav da jo nč ne razume in nabija naprej. Pa ga neki časa posluša, pol pa še ona njemu reče, da ga nč ne razume - kok je pa pol kazni dobila je pa že druga zgodba... :D


hehe, sam to je pa res :? Slovenci se vedno in vsem podrejamo...kot da so ti jugoslovanski jeziki res tako nerazumljivi :roll:

Ali pa smo samo mi toliko inteligentni, da vse štekamo :D
Zadnjič spremenil lisička, dne 12. Jul. 2005 13:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 12. Jul. 2005 13:37

ampak na mejah pa zihr ne komplicirajo tok kokr lahko hrvati, sam ce hocjo
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 12. Jul. 2005 13:39

lally napisal/-a:vem... hotla sem povedat sam to, da tudi mi njih skos neki simfamo, kot tudi oni nas, vse se navezuje eno na drugo... nm so pocasni, pa nezainteresirani za nc itd., mi pa njim zahtevni in preseratorski... sj v vseh juznih drzavah vse bl pocas pa pocez poteka pa se noben ne prtozuje k gre v turcijo pa grcijo itd...


Pač negativne energije so vmes in po moje, se ne bo to nikoli spremenilo.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 12. Jul. 2005 13:39

zvezdica83 napisal/-a:Jst imam dokaj dobre izkušnje s Pag-om(Novalja), tam so res kul in se trudjo bit z vsemi prijazni.

mogoce da se tamkajsni turisticni delavci in zaposleni trudijo bit prijazni, sam 70% folka na zrču je zagrebčanov, ki pa su sumljiuci :o
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 12. Jul. 2005 13:40

na zalost res ne ocitno...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 13. Jul. 2005 10:42

kiki* napisal/-a:
Kaj ti neki glumiš? Naj une hrvaške pičke nehajo s takimi pol pa tud mi ne bomo rabli takih tem odpirat!


Kak se pa ti obnasas??? :eek: :eek: :eek:

A delate probleme :roll: ...Kaj pa hodite tja na morje, lepo v Crno goro, Italijo, Spanijo, Grcijo....

Glih ste se za HR prilepli.
Meow

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov