MASONI

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 08. Avg. 2008 19:29

grem jaz ... ti pa dalje zbiraj info :D ... ali pa misliš kaj konkretnega ukrenit? :D
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 19:30

"tako kot sem lahko jaz del iluminatijev lahko da pa nisem "

Ne poznas njihove strukture,ti kot "navaden" obcan lahko prodes samo do 3reda!!
Taglavni pa so samo "Plavokrvasi"in jih ni dosti je samo 13 kraljevih druzin.
A ves da so VSI Ameriski predsedniki sorodniki angleske kraljice ali ene od glavnih krvnih linj?

Mislim da nima smisla zgubljati cas s tabo ,dokler se vsa malo ne informiras bolj podrobno o vsemu skupaj SORRY.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 19:38

puma napisal/-a:grem jaz ... ti pa dalje zbiraj info :D ... ali pa misliš kaj konkretnega ukrenit? :D


Pred kratkim sem poslal link o referendumu na nivoju EU da se prepreci uzakonitev Codex Alimentaris-a ,ker je prevec skodljiv za ljudi.
http://www.thebestofrawfood.com:80/eu-referendum.html
Poslano je bilo z moje strani:
Predsedniku drzave
Predsedniku vlade
vsem predsednikom starnk
Vsem TV postajam
Vsem casopisom
Kljub dejstvom,ki so ga ozpostavili neodvisni doktorji znanosti o skodljivost Aspartama,do danes se ni nobenega odziva.
Mislim pa da se bo vsaj eden od navedenih malo vec pozanimal in da Codex Alimentarius ne bo sprejet kot zakon l 2009(sedaj je v veljavi vendar ni obvezen)
Ce ne pa itak ostane referendum in zanj se bom boril do konca!!!
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 19:44

Se en link
http://www.rense.com/general70/sap.htm
O skodljivosti Aspartama je napisano preko 10000 expertiz,pa ga se vedno uporabljajo,ker je farmacevtski lobi prevec mocen.
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 08. Avg. 2008 19:45

Teh teorij zarote je malo morje in vsak je prepričan, da je ravno njegova prava. Človek ne ve kateri bi verjel. Če katera drži itak ne moremo nič. Pravzaprav si jih ni težko izmisliti- povežeš par naključij, napihneš dejstva, poiščeš podobne znake in je. To, da tiste, ki so na vrhu skrbi samo za svojo rit, da jih ne zanima odprava revščine, da nam lažejo, prikrivajo stvari in še in še itak vsi vemo. Vseeno je dobro ostati z nogami trdno na tleh in brzdati domišljijo.

Na izdelkih so lepo napisane vse sestavine in vsi vemo, da so strupene, tako kot vsi vemo, da genetsko spremenjena hrana ni zdrava itd, itd.

Iluminati, ko berem tvoje poste mi hodijo pred oči shizofreniki zaviti v aluminijasto folijo, ki jih vidimo v filmih. Si povedal družini, prijateljem kaj počneš? Upam, da je s tabo vse v redu.

Iluminati napisal/-a:Mimogrede:
Kako so mocni ti je lahko jasno po tem ,da so slovencem vsilili "Antikrista"666 in zidovsko zvezdo na naso zastavo.
Lepa ne?
Zapomni si nekaj masoni dajo VSE!!!!! samo na SIMBOLIKO in stevilke,in samo tako lahko najdes kje in kako delajo!

Najprej sestavijo tako popoln načrt, potem pa se izdajo tako, da povsod puščajo svoj podpis?

666 je samo številka in antikrist ne obstaja.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 19:54

"Najprej sestavijo tako popoln načrt, potem pa se izdajo tako, da povsod puščajo svoj podpis? "

Tocno tako!!
In za to trditev imas na tisocew dokazov!
Obelisk,na mestu kjer so ubili Kenedya ali lady Diana npr.
Poisci malo informacij pa mi potem dokazi da se motim,jaz ti lahko vedno vsako stvar,ki povem dokazem .
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 20:10

"Na izdelkih so lepo napisane vse sestavine in vsi vemo, da so strupene"????
Ne me basat,kdaj si vedela ,da ti Aspartam,ki ga vsak dan zauzijesmce drugace preko chewing gumov unicuje mozgane in je ena najbolj karciogena snov?

Ce se pa ze hoces pogovarjati o "Teorijah zarote",pa sploh ni problem:
Recimo teorija zarote je da hocejo Iluminato "pomoriti" 3 milijarde ljudi v naslednih 20 letih,s pomocjo: hrane,zdravil,lakote in elctromagnetnega valovanja,pa normalno z vojnami.

To je teorija zarote
Zdawj pa poglejmo dejstva kaj se zares dogaja,recimo zadnjih 100 let?
Mislim da jim lahko verjamemo.
Naslednja njihova poteza bo napad na Iran do konca leta,pa se cujva potem OK?
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 20:13

Sorry za slovnicne napake, ampak tipkam prehitro in si ne lektoriram takoj,bom v bodoce malo bolj pazil.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Avg. 2008 20:16

jest enga poznam k je prostozidar, pol ma pa un prstan (šestilo pa še neki.. neki tazga :) ), pa razlagou mi je da maš to en krst.. pa da je res že narjena mreža vplivnih ljudi..
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 20:28

Glavne so evropske kraljeve druzine!
Mesajo se samo med sabo ze stoletja ,(celo med brati in sestrami)
Tipicen dokaz :Bush (Scull&Bones Iluminatov)mlajsi ,je 4 bratranec angleske kraljice Elizabete.
Mislim da ga prekasa po inteligenci,kateriholi nas osnovnosolec ,pa je vseeno predsednik najmocnejse drzave na svetu,ker je bil najvisji po krvni liniji!!
Naslednji na vrsti za prdsednika je Barak Obama,ki je po mami (belki)preko Channeya(podpredsednika,ki je tudi 4 bratranec kraljice - iste krvne grupe)
Kako to naredijo,enostavno,v ZDA velike korporacije imajo v lasti madije ,banke... in vlozijo ogromno denarja v njihovega kandidate in potem zmaga.
Informirajte se,please.
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 08. Avg. 2008 20:35

Iluminati napisal/-a:"Na izdelkih so lepo napisane vse sestavine in vsi vemo, da so strupene"????
Ne me basat,kdaj si vedela ,da ti Aspartam,ki ga vsak dan zauzijesmce drugace preko chewing gumov unicuje mozgane in je ena najbolj karciogena snov?

Pred ful leti sem nekje prebrala in se ga itak izogibam, ker so izdelki, ki ga vsebujejo presladki. Te stvari so splošno znane E-ji, kinin, aspartam…. Saj je vse okrog nas strupeno- hrana, zrak, celo izdelki, ki jih vsak dan uporabljamo in to vsi dobro vemo, prav tako vemo, da bi se temu lahko vsaj v neki meri izognili, a tisti, ki imajo to v rokah niso zainteresirani- človek je že brez masonov dovolj neumen.

Iluminati napisal/-a:Naslednji na vrsti za prdsednika je Barak Obama,

Upam, da imaš prav. :flower:
A se bojim, da se motiš. :(
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 08. Avg. 2008 20:47

Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 09. Avg. 2008 2:58

Iluminati napisal/-a:"tako kot sem lahko jaz del iluminatijev lahko da pa nisem "

Ne poznas njihove strukture,ti kot "navaden" obcan lahko prodes samo do 3reda!!
Taglavni pa so samo "Plavokrvasi"in jih ni dosti je samo 13 kraljevih druzin.
A ves da so VSI Ameriski predsedniki sorodniki angleske kraljice ali ene od glavnih krvnih linj?

Mislim da nima smisla zgubljati cas s tabo ,dokler se vsa malo ne informiras bolj podrobno o vsemu skupaj SORRY.


lol ... a zato ker sem na tem forumu pa ne morem biti plemiške krvi :D ... sklepanje pa tako :D

p.s. lahko si prebereš še eno zelo zanimivo knjigo, ker boš odkril še eno teorijo zarote in sicer je avtor Crimmins, naslov knjige pa je Kako su homoseksualci spasli civilizaciju : istinska i herojska pripovest o tome kako su homoseksualci oblikovali moderan svet.
... me res zanima če ne boš potem začel izjavljati, da so iluminati homoseksualci :D
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 09. Avg. 2008 5:10

Ta je pa "lovska"
"a zato ker sem na tem forumu pa ne morem biti plemiške krvi "
Z plemisko krvjo se lahko samo rodis.
In ce ti slucajno rata uloviti kaksnega "original" plemica,bodo samo tvoji otroci imeli plemsko kri(vsaj 50%)ti pa samo plemiski naslov!
Kot sem ze napisal so se porocali v srednjem veku (in se danes!)samo med sabo,da se ne razprsi bogatstvo in zato so tako genetsko zdegenerirani.

Tisto o "homicih"?

Nima veze s tem kar mi hoces povedati,ker govori o tem kako naj bi resili civilizacijo v ZDA ne pa sveta!
"How the Homosexuals Saved Civilization presents a broad yet incisive look at how an unusual "immigrant" group, homosexual men, has influenced mainstream American society and has, in many ways, become mainstream itself. From the way camp, irony, and the gay aesthetic have become part of our national sensibility to the undeniable effect the gay cognoscenti have had on media and the arts, Cathy Crimmins examines how gay men have changed the concepts of community, family, sex, and fashion. "
So pa v visoki modni industriji vsi moski homo,kar je splosno znano,to pa se ne pomeni da so kaj resili a ne?
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 09. Avg. 2008 12:03

Iluminati napisal/-a:Ta je pa "lovska"
"a zato ker sem na tem forumu pa ne morem biti plemiške krvi "
Z plemisko krvjo se lahko samo rodis.
In ce ti slucajno rata uloviti kaksnega "original" plemica,bodo samo tvoji otroci imeli plemsko kri(vsaj 50%)ti pa samo plemiski naslov!
Kot sem ze napisal so se porocali v srednjem veku (in se danes!)samo med sabo,da se ne razprsi bogatstvo in zato so tako genetsko zdegenerirani.


:lol: hahahah dečko koliko pa ti posplošujejš ... zato ker si ti dečko kmečkega rodu, še ne pomeni,da je vsak to kar ti, samo zato ker zna npr slovenski jezik ali pa ker je na tem forumu :D ... od tega tvojega silnega posploševanja se niti ne čudim, da tako zlahka padaš na vse teorije zarote ... konec koncev so te teorije nastale za take kot ti :D

Iluminati napisal/-a:Tisto o "homicih"?

Nima veze s tem kar mi hoces povedati,ker govori o tem kako naj bi resili civilizacijo v ZDA ne pa sveta!
"How the Homosexuals Saved Civilization presents a broad yet incisive look at how an unusual "immigrant" group, homosexual men, has influenced mainstream American society and has, in many ways, become mainstream itself. From the way camp, irony, and the gay aesthetic have become part of our national sensibility to the undeniable effect the gay cognoscenti have had on media and the arts, Cathy Crimmins examines how gay men have changed the concepts of community, family, sex, and fashion. "
So pa v visoki modni industriji vsi moski homo,kar je splosno znano,to pa se ne pomeni da so kaj resili a ne?


a da nima veze? ... kaj ko bi prvo prebral knjigo pa potem govoril kaj ima in kaj nima veze. Saj če (spet) ne bi tako posploševal in bil površinski (pri prebiranju) bi dojel poanto teorij zarot, in v tej knjigi bi našel točno to kar imenuješ da bi naj iluminati hoteli narediti svetu.... le da je sedaj predstavljena druga populacija ljudi. Torej če hočeš videti zaroto, jo boš videl povsod. Preberi knjigo ... pa me zanima koga boš potem krivil za svetovno oblast :D

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron