George W. Bush

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšen se vam zdi način kako george w. bush "rešuje svet"?

smiselno
13
7%
nesmiselno
45
24%
nezaslišano
132
69%
Skupaj glasov : 190

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Jun. 2008 15:52

No ja, tudi Clinton se je rad streljal okrog (bombandiranje Jugoslavije, srbskih položajev na Kosovu ...)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 09. Jun. 2008 18:18

to srečanje je čist formalno srečanje ameriških in evropskih predstavnikov in ker pač mi predsedujemo EU, je bush pršu sem. s tem nobenmu v rit ne lezemo.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 09. Jun. 2008 18:36

kr.ena napisal/-a:No ja, tudi Clinton se je rad streljal okrog (bombandiranje Jugoslavije, srbskih položajev na Kosovu ...)


točn tko... demokrat, republikanc... isto sranje, samo drugo pakovanje...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 09. Jun. 2008 19:29

Kaychee napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Ma dej nehite ga srat ljudje s temi komentraji da v rit lezemo pa take. Smo predsedujoci evropski uniji in zato on k nam pride. Ko bodo drugi bo pa k drugim prisel(oziroma njegov naslednik). Kaj ma tle lezenje v rit veze mi ni jasno. Navaden diplomatki obisk je. O zdej pa ce gostimo nekoga ze v rit lezemo?


Če bi bil navaden diplomatski obisk, bi jest dons lahko delala, ne pa da se premaknt ne morm, k je cel naš konc zaprt oz bo jutri, da ne omenjam dinarčkov od dveh dni nedela, ker more mister Bulšit bit sam na Brdu! In če mu ne bi v rit lezl, se pač ne bi strinjal s tako varnostno politiko in bi mu rekl, da nas vse, ki smo tam okol zaposleni, varnostno pregledajo in mormo vsak dan čez rentgen. Če pa to ni dost, pol pa tud ne vem no. Američani so nam pisarne pregledval in hotl še mal mejle pogledat. WTF?! :eek:
Mi se bomo pa smejčkal pa kimal ane?!


hvala bogu vsej ena k kj pametnega napise in razmislja. sori, ampak zakaj bi se mu mogl pa cist podredit?

itak mu ne bo noben nic naredil... da bi ga kdo od nasih napadel al pa se kaj hujsega, ne bomo doziveli...

nas narod je rajsi lacen, kruha strada in si ga od ust trga, kot da bi vzgal po mizi. tako kot sedaj tudi ne bo... :evil:
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 09. Jun. 2008 19:31

Mahagonij napisal/-a:Ma dej nehite ga srat ljudje s temi komentraji da v rit lezemo pa take. Smo predsedujoci evropski uniji in zato on k nam pride. Ko bodo drugi bo pa k drugim prisel(oziroma njegov naslednik). Kaj ma tle lezenje v rit veze mi ni jasno. Navaden diplomatki obisk je. O zdej pa ce gostimo nekoga ze v rit lezemo?

Georgea Busha tudi jaz ne maram, da se razumemo, na splosno je ameriska zunanja politika zgresena. Poleg tega se mi zdijo pretirane njegove zahteve po varnosti.
Ampak vase nasprotovanje drzavniskemu obisku ces da lizemo njim rit s tem pa kazejo koliko politicne kulture ima vecina volilcev v Sloveniji. Bore malo.

Pa se to glede "lahko bi razdelil denar med reveze": lepo videt kako nekateri "odraslo" razmisljajo in imajo "dolgorocne" resitve. Bravo.



ne, da ni kulture, temvec niti ni izbire. kolk kulture imamo se tako vidi v tem, koliko je obiska ko so volitve... bolj malo. niti ni koga za voliti... so sami kradljivci ponavadi izbrani.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Jun. 2008 20:32

sokolja napisal/-a:
No, daj poskusi zadevo pogledati še iz kakšnega drugega zornega kota!



kdo mora pogledat zadevo iz drugega zornega kota. vi gledate samo v tisti zorni kot kot ga prikazujejo mediji. in valda bom verjela enmu človeku ki je dejansko tam bil.najlažje je doma iz kavča komentirat kar vidte po televiziji.


In ker je nedko dejansko tam bil, se ti zdi, da je utemeljeno, da se z bombami nardi red in slučajno mimogrede pobije na tisoče in tisoče ničesar krivih prebivalcev/otrok?podpiraš vojno?zaradi česa že?če ima država težave naj jih sama reši, vsekakor bolje kot pa da se vtikujejo drugi, kateri med drugim NISO naredili nobenega reda, ampak samo še večji pizdarijo!

najbrž se boste vsi zgražal nad zadnjo izjavo tut js sm se ko je fotr to reku ampak bom obrazložila ful na kratko zakaj tko mislim

kaj pa naj naredim druzga kot da se zgražam nad nekom ki podpira genocid?

pa greva lepo po reglcih, da izpostavmo kakšne bedarije si napisala:
na splošno so zanj arabci najbolj zagaman narod. zakaj? tam nimajo demokracije in je tut nočejo met

zame so najbolj zagamani ljudje, ki podpirajo vojno, umiranje otrok zaradi vojne, lakoto, bolezni in vse kar tukaj nastane.Bolj zagamanga naroda in bolj zagamanih ljudi ne more bit!
ZDA pa hočejo (poleg nafte seveda) mal pošlihtat te rjuharje.

Poleg nafte?pa ti res misliš da je njima za karkoli drugega mar kot za nafto?No, lepo te prosim, briga njih če oni vsi pocrkajo (no to bi blo za njih fajn), njih briga le samo za njihov profit in nč druzga!
Rjuharji?Mislm ej, bruh!
arabci so ljudje brez srca in brez usmiljenja do sebe, živali, žensk in otrok. tamkajšnji sistem je takrat, ko je bil foter tam, "dovolil" da se vsak teden ubije nekaj 10 nedolžnih ljudi samo zato, da so strašili prebivalce

Kaj pa majo, plastiko namontirano?si že slišala (ker predvidevam da ciljaš na muslimane) da imajo oni pač tako kulturo in konec.In zarad tega se jih bo obsojal?če babi ne paše bit pokrita, naj gre pa drugam kjer ne bo rabla bit.
Ja ja, če bi se jih tolk pobilo, jih nebi blo več.
skratka same bedarije, res bedarije.sovražiš nek narod pa tud enga stika še z njimi nisi imela.In ja, sodimo po enem kar vse.če bi jst sodila po enem kretenskem slovencu cel narod, bi bli slovenci pač vsi kretenski in nevemkajševse.Pa to ne gre tko a ne?

in dejte dejte, Clinton..ne on ni nobene bombe spustu nikamor ane?In prov jasno so povedal kao da ne bodo napadl, in potem čez par ur slučajn0 cela jata F-16 nad našo hišo na vožnji proti beogradu.Noben ni vedu da jih bodo.Če mi nebi naših poklical, bi sestrično še kje kej poškodvalo, glede na to da je bla zunej.
Amrika na nobenem nivoju ni vredna spoštovanja, čisto na nobenem! :roll: in tist ki misli obratno podpira genocid, podpira diktatorstvo, ker amerika ni nič drugega kot diktatorska država.
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 10. Jun. 2008 11:41

Buško je od Janše za darilo dobil kolo v vrednosti 4200 evrov, kristalno skledo z zvezdicami Kristalne Rogaška (vredna 500 evrov, slovenski protokol naj bi jo dobil za 100 evrov), od Danilla Turka pa je dobil faksimile dalmatinove Biblije (600evrov).

TUKAJ si lahko preberete še o ostalih darilih (Bačovnik, Miklič Turk - Laura Bush in ostalo).
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 12:05

in kdo je to kupil?
Mi, davkoplačevalci :)
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 10. Jun. 2008 12:27

*purple* napisal/-a:in kdo je to kupil?
Mi, davkoplačevalci :)


ajaa JANSA je iz svojga zepa dal... tako kot je tudi poloznice placal penzionistim... (k niti ni verjel, da obstajajo tako nizke pokojnine)!!!

BUSHU pa pac se eno darilo vec, kjer se bo prah nabiral. taki majo tako vse.... :? :evil:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Jun. 2008 12:31

ma nema veze kdo je komu kaj dal in za kolk dnara, važno je da je Buš tu :lach:

:rofl:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 12:39

ja sadie, zdej laufam na Brdo se mu klanjat :evil: :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Jun. 2008 12:43

laaauffffffaaaaj, da neš zamudla :lach: pa se od mene ga "pozdravi" (bogi revež je bolan lol)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Jun. 2008 14:35

sj ne da sm mogla jest (živim v šenčurju) od krožnega do moje hiše peš, ob sebi pa pelat kolo, ker se kao ne smem pelat (verjetn pelem v gozd ob avtocesti bombo) :roll:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jun. 2008 15:22

*purple* napisal/-a:in kdo je to kupil?
Mi, davkoplačevalci :)


Bicikla ne, je biu podarjen. Js bi tut tacga.
Si pa ne morem predstaulat Bush(mana) furat dh :D .

Heh, Janša je dubu dilo.
Njega si predstaulam še mnj :lach: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 10. Jun. 2008 15:35

:lach:

Ce pride Papez, je varnostna panika, ce pride eden od Abdul Aziz-ov je varnostna panika, ce pride angleska kraljica prav tako. Stvar protokola in varovanja. Raje se ukvarjajte s pomembnejsimi stvarmi, kot je na primer to, da se peljete s kolesom in ne z avtom in se kaj prispevate (baje) k cistejsemu okolju.

Protokolarna darila se vam zdijo draga? Poznam ljudi, ki se vozijo z drazjimi kolesi :D In raje vidim, da gre denar iz proracuna za protokolarna darila, kot pa za vojasko opremo ali za polete nasih politikov s helikopterji in podobno.

Sicer pa, vse glasne: ste se morda udelezile kake demonstracije? (Jaz sem seveda se :D) Ne? Zakaj ne? Ker "itak s tem nic ne dosezes"? No - s tem brezveznim petelinjenjem na forumu tudi ne.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov