George W. Bush

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšen se vam zdi način kako george w. bush "rešuje svet"?

smiselno
13
7%
nesmiselno
45
24%
nezaslišano
132
69%
Skupaj glasov : 190

Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 06. Nov. 2006 19:21

Temu Bushu bi jz dla eno petardo vrit, ker nikol nč ne pove in samo sereje. Samo sranje proizvaja za ta svet. zakaj on ne gre na svoj ranč lepo in pase svoje kravice, ker je res en kmet :lach:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 07. Nov. 2006 8:05

Frederic napisal/-a:Bedarija! Se ena bedarija izpod peresa cloveka, ki ni nikoli bil v Iraku, Vietnamu ali v vojni nasploh.

Me zanima, kje so bili ti levicarski intelektualci leta 1978-89, ko je Sovjetska Zveza ("osvoboditeljica narodov") napadla Afganistan in pobila dva milijona afganistanskih civilistov. Zacuda je bilo takrat vse tiho.


in kaj je to drucga kot stigmatiziranje... in po tvoje ozkoglednost... :?: Pa to je samo en tvoj primer... kolk bi jih šele najdla če bi se mi dal nazaj brskat...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Nov. 2006 9:22

jemina napisal/-a:Temu Bushu bi jz dla eno petardo vrit, ker nikol nč ne pove in samo sereje. Samo sranje proizvaja za ta svet. zakaj on ne gre na svoj ranč lepo in pase svoje kravice, ker je res en kmet :lach:


in zdej je dosegu, da se bo huseina ubeslo..ja fajn...se tip ne zaveda očitno, da bo s stem dvignu ves prah in s tem islamsko ljudstvo in nove teroristične napade...že slišim jokncanje na tisoče ljudi, kolk bližnje pogrešajo zarad terorističnih napadov...res dobra poteza buš..car si... :roll: :evil: :twisted: gnoj!!!!!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 14:57

*purple bitch* napisal/-a:
jemina napisal/-a:Temu Bushu bi jz dla eno petardo vrit, ker nikol nč ne pove in samo sereje. Samo sranje proizvaja za ta svet. zakaj on ne gre na svoj ranč lepo in pase svoje kravice, ker je res en kmet :lach:


in zdej je dosegu, da se bo huseina ubeslo..ja fajn...se tip ne zaveda očitno, da bo s stem dvignu ves prah in s tem islamsko ljudstvo in nove teroristične napade...že slišim jokncanje na tisoče ljudi, kolk bližnje pogrešajo zarad terorističnih napadov...res dobra poteza buš..car si... :roll: :evil: :twisted: gnoj!!!!!


Ja in nakoncu bojo najebali ljudje, ki niso nč krivi in nč dolžni, bush se bo pa spet skril nekam in njemu ne bo nič. Kreten neumen :motz: boli njega k***c za vse, samo za svojo rit in svoj ego ga skrbi.

Samo nevem, kaj je pa američanom, da so ga volili še v drugo, čeprav so videli, da je navaden pastir. Res nevem, a majo vi ljudje v ameriki tko oprane možgane? :aerger:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Nov. 2006 15:07

pomoje so ble še volitve prirejene...zihr...ne verjamem da bi ga šli spet volit :?
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 15:16

*purple bitch* napisal/-a:pomoje so ble še volitve prirejene...zihr...ne verjamem da bi ga šli spet volit :?


američani so :roll:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 07. Nov. 2006 20:44

...ker nikol nč ne pove in samo sereje

Zanimivo... Vidim, da imas z Bushem vsaj dve skupni stvari. :mrgreen:

Jemina:...boli njega k***c za vse, samo za svojo rit in svoj ego ga skrbi.

Njega skrbi toliko za preostali svet, kolikor skrbi ostali zahodni "hinavski" svet. Vkljucno z tabo. :D Sicer pa lahko gres kadarkoli mirne volje v Irak ali v katerikoli drug del Afrike pomagat ljudem v stiski. Bos naredila veliko vec dobrega, kot pa da tukaj po raznih spletnih forumih moraliziras na veliko.

in kaj je to drucga kot stigmatiziranje... in po tvoje ozkoglednost...?

Tezko bi temu rekel stigmatiziranje glede na to, da prav ti ljudje sami sebe tako imenujejo. Kot npr. Noam Chomsky ali nam bolj znani Slavoj Zizek. Je pa ze bolje biti realisticen ozkoglednez kot pa virtualni utopist. :D

Pa to je samo en tvoj primer... kolk bi jih šele najdla če bi se mi dal nazaj brskat...

Prosim. Najdi jih. Glede na to, da naj bi jih uporabljal "en masse" ti jih verjetno ne bo tezko najti. Smartass... :stupid:

in zdej je dosegu, da se bo huseina ubeslo..ja fajn...se tip ne zaveda očitno, da bo s stem dvignu ves prah in s tem islamsko ljudstvo in nove teroristične napade...

Najbolj da gres v Irak in ga posvojis. Ali poizkusas resiti z "zivim scitom", tako kot so delali pred napadom na Irak. Tisto je bilo zelo smesno. :D

...v ameriki tko oprane možgane?

Nic bolj kot Slovenci. Zal. :?
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 20:46

Če jih tebi lahko takoj, meni tile politiki ne morejo oprati možgan :)
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Nov. 2006 21:57

Najbolj da gres v Irak in ga posvojis. Ali poizkusas resiti z "zivim scitom", tako kot so delali pred napadom na Irak. Tisto je bilo zelo smesno.


ja najraj bi to nardila če bi lahko..ker bo zdej zarad tega velik preveč ljudi umrlo...tko kot jih zarad amerike umira že dolg preveč...

in začni se mal poslušat...prov za vsak stavk najdeš en bedni argument in totalno neutemeljen...dej mal pomisl kaj in kako se bo zdej dogajal po svetu...al pomisl, da so tud zraven nas države ki lahko dobijo bombe a glavo...in pazi, da ne boš ravno ti oziroma kdo od tvojih otrok, tam :wink: ni vse tako smešno in lahko kot se tebi zdi...in pri svojih triintridesetih letih bi pa lahko že vedu kakšno stvar...
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 08. Nov. 2006 11:05

jemina napisal/-a:
*purple bitch* napisal/-a:pomoje so ble še volitve prirejene...zihr...ne verjamem da bi ga šli spet volit :?


američani so :roll:


mrbit pa ne več tok fejst... :D

http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/ ... 083715.php
Always look on the bright side of life!
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 08. Nov. 2006 18:48

kaj mislite, da bo zdaj drugače? in kaj mislite, da bo drugače, če bo na prihodnjih predsedniških volitvah zmagal demokrat? amerika špila vlogo svetovnega policaja že dolgo. ne bi se spuščala predaleč v zgodovino, pa vas bom opomnila le na beograd v času clintonove administracije. če še pomnite, so takrat ravno tako natove bombe padale.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 08. Nov. 2006 20:02

jullia napisal/-a:kaj mislite, da bo zdaj drugače? in kaj mislite, da bo drugače, če bo na prihodnjih predsedniških volitvah zmagal demokrat?

No ja, vseeno bolš da so zmagal demokrati, ker je to lahko resni signal sprememb v ZDA. Vendar preostali svet ne bo čutil kšne večje razlike, saj so demokrati pri zunanji politiki skorajda kopija republikancev.

Američani točno vedo kaj je njihov nacionalni interes. Namreč to, da si ustvarijo zunanje sovražnike, ki bodo reševali njihovo notranjo politiko. Tko, da je vseeno kdo bo pri naslednjih predsedniških volitvah zmagal.

Itak pa bodo republikanci čez dva mandata zopet nazaj. Povprečje je vedno 1/1!
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 08. Nov. 2006 22:19

malo bom offtopic, ampak pomoje je to interes večine držav. kadar se naprimer v slovenski notranji politiki začne dogajat kaj, kar bi lahko zamajalo vlado, se začnemo kregat s hrvati zaradi treh rib pa 20ih litrov morske vode.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 10. Nov. 2006 10:49

Imaš prav, Jullia. Žal. Ljudje s(m)o ovce in nam je treba načrtno preusmerjat pozornost.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 10. Nov. 2006 17:59

Če jih tebi lahko takoj, meni tile politiki ne morejo oprati možgan

Jemina: Imas prav. Ne morejo ti oprati mozganov. Ne morejo ti jih oprati, ker jih ze imas oprane, pa se tega dejstva niti na zavedas. To so ti storili preko dveh procesov, ki se jim rece "izobrazevanje" in "mediji".

To je glavna razlika med mano in tabo.

ja najraj bi to nardila če bi lahko..ker bo zdej zarad tega velik preveč ljudi umrlo...tko kot jih zarad amerike umira že dolg preveč...

Sprevrzena logika! Kako moras trditi taksno neumnost??? Saj se Americani ne razstreljujejo sredi Bagdada na verskih procesijah, na trznicah, kontrolnih tockah, pred solami ali policijskimi postajami. Americanom bi bilo mnogo bolj v interesu, ce ne bi nihce umiral v Iraku. :D

in začni se mal poslušat...prov za vsak stavk najdeš en bedni argument in totalno neutemeljen...dej mal pomisl kaj in kako se bo zdej dogajal po svetu..

Purple bitch: Me v mnogocem spominjas na razne "fanticke", katere sem sreceval v Aubagnu med 1999-2001. Vecina izmed njih je bila razvajenih maminih sinckov, navajenih prezivljati cele dneve pred video igricami ali televizijo in moralizirati o stvareh, o katerih niso imeli niti najmanjsega pojma. Potem pa se jim je zahotelo malo streljanja, pa so mislili, da ga bodo dobili pri nas. Tako se je vedno nasel kaksen "junak", ki je mislil, da je pametnejsi od vseh ostalih, ki smo bili notri ze po vec let in ki je mislil, da lahko spreminja nase metode in obicaje, ceprav so ti v veljavi ze vse od 1831 in niso se nikoli zatajili. Tako je tudi pri tebi.

Iz udobnega in toplega fotelja je danes lahko igrati sah zivljenja.

in pri svojih triintridesetih letih bi pa lahko že vedu kakšno stvar...

Bojim se, da jih vem vec kot ti. :D

...se začnemo kregat s hrvati zaradi treh rib pa 20ih litrov morske vode.

Morda je temu res tako, toda tistih 20 litrov morske vode in tri ribe so vitalnega pomena za slovensko gospodarstvo. Ce tega ne veste, potem vprasajte tiste drzave, ki nimajo dostopa do odprtih, mednarodnih vod. :D

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov