Džamija?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si za izgradnjo džamije?

Ne!
71
53%
Da, zakaj pa ne?!
57
42%
Da, ampak ne v Ljubljani. (Bolj primeren se mi zdi kakšen drug kraj, npr. Jesenice)
7
5%
Skupaj glasov : 135

Uporabniški avatar
dai.94
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 27. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dai.94 » 25. Dec. 2009 18:58

nč,pozab.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Dec. 2009 18:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dai.94
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 27. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dai.94 » 25. Dec. 2009 19:00

Poglej kakšno stran nazaj, boš vedla kaj sem hotela povedati- če te zanima :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Dec. 2009 19:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Dec. 2009 19:09

Kamen pade na tla, če ga vržeš z drevesa?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
dai.94
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 27. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dai.94 » 25. Dec. 2009 19:09

sirova štručka napisal/-a:Te muči, da nimam službe, denar pa?

Nič me ne muči, ker je to forum ^^ Sam mi je smešno, da govoriš, da imaš več denarja kakor evva, pa nimaš službe.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Dec. 2009 19:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dai.94
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 27. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dai.94 » 25. Dec. 2009 19:13

No verjetno, torej misliš, da ga maš :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Dec. 2009 19:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 26. Dec. 2009 2:26

dai.94 napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:Te muči, da nimam službe, denar pa?

Nič me ne muči, ker je to forum ^^ Sam mi je smešno, da govoriš, da imaš več denarja kakor evva, pa nimaš službe.



sirova štručka napisal/-a:Nisem rekla, da ga imam, rekla sem, da ga verjetno imam.


sirova štručka napisal/-a:Sem bolj prepričana, kot pa mislim, ampak dobro..
Povej raje kaj o džamiji, tema je temu namenjena.


s tem si vse povedala :lol: ... "Imam več denarja kot nekdo, ki ga poznam samo po nickname-u s foruma in po njegovih izjavah, ne vem niti kje dela, ne nič o njegovi družini, socialnem okolju, ampak jaz sem prepričana, da imam več denarja" :lol: :lol: Pa kok si stara no? :roll:
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 26. Dec. 2009 2:41

Jochie napisal/-a:draga moja, povprečen italijan slabše živi od povprečnega slovenca...

imajo tistih 1300€ plače, pri nas morda polovico tega, ampak so življenjski stroški (najemnine, zavarovanje avtomobilov, itd, itd), toliko višji, da jim je težje kot nam... :wink:


Mam sorodnike v Trstu, na Dunaju, Gradcu, Munchnu...verjemi, ni jim hudega in pri njih živi veliko več priseljencev kot pri nas (če gledava razmerje), pa sem sigurna, da ne zarad džamije. Pač standard je dejansko dost boljši kot pri nas - ti moji sorodniki se vozijo v dobrih avtomobilih, imajo super stanovanja ali hišo in normalne službe, mamo dostkrat debate na to temo kako se kje živi in verjemi, da tam dost bolje živijo kot mi tu, tko da ne klamfaj, ker maš ful pojmov nerazčiščenih. Nč ti ne pomaga končan faks (če maš sploh res končanga), če tle trobezljaš k en osnovnošolc, sori :roll: . Raj se z ženo ukvarji kot pa po cele dneve viset na ženskem forumu, očitno maš velike probleme, ker še v nobeni temi nisem zasledila, da bi komu dal normalen nasvet ali glede obleke, ličila, čustev...vse, kar ti tu pišeš so podje.avanja (čist bedna btw), tako da se lahko samo zamisliš sam nad sabo, men je itak jasno kok je ura.

Ok no če se vrnem na temo, a je kdo zanč gledu k je podmladek SDS (čreda nevzgojena) pršu do Jankviča? Kako jih je lepo vzgojil stric Zoki :D . No evo en primer recimo, Jankovič tud ni musliman, pa podpira gradnjo džamije...to samo nerazgledani ljudje mislijo, da samo muslimani podpirajo gradnjo.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Dec. 2009 9:37

evva napisal/-a:
Jochie napisal/-a:draga moja, povprečen italijan slabše živi od povprečnega slovenca...

imajo tistih 1300€ plače, pri nas morda polovico tega, ampak so življenjski stroški (najemnine, zavarovanje avtomobilov, itd, itd), toliko višji, da jim je težje kot nam... :wink:


Mam sorodnike v Trstu, na Dunaju, Gradcu, Munchnu...verjemi, ni jim hudega in pri njih živi veliko več priseljencev kot pri nas (če gledava razmerje), pa sem sigurna, da ne zarad džamije. Pač standard je dejansko dost boljši kot pri nas - ti moji sorodniki se vozijo v dobrih avtomobilih, imajo super stanovanja ali hišo in normalne službe, mamo dostkrat debate na to temo kako se kje živi in verjemi, da tam dost bolje živijo kot mi tu, tko da ne klamfaj, ker maš ful pojmov nerazčiščenih. Nč ti ne pomaga končan faks (če maš sploh res končanga), če tle trobezljaš k en osnovnošolc, sori :roll: . Raj se z ženo ukvarji kot pa po cele dneve viset na ženskem forumu, očitno maš velike probleme, ker še v nobeni temi nisem zasledila, da bi komu dal normalen nasvet ali glede obleke, ličila, čustev...vse, kar ti tu pišeš so podje.avanja (čist bedna btw), tako da se lahko samo zamisliš sam nad sabo, men je itak jasno kok je ura.


greva tekmovati, kdo ima bogatejše sorodnike? :eek: Si že zgubila! :D

Imam veliko prijateljev v Italiji, katerim ni vseeno, če CD od Biagia Antonaccija stane 15,99€ ali 19,99€, kateri se udeležijo le enega koncerta svojega najljubšega pevca, ki gostuje v njihovem mestu 2 zaporedna dneva, ker za 2 koncerta nimajo denarja, pa je karta samo 30-40€, turneja pa recimo enkrat letno itd, itd...

hvala za nasvet, da se naj več ukvarjam z ženo. tudi jaz tebi dajem nasvet: ti se raje več ukvarjaj sama s sabo ter skušaj razumeti, da na forumu si lahko v centru pozornosti le, če imaš dober smisel za humor ali če si nadpovprečno pametna ali razgledana, itd. Verjamem, da te silikoni v realnem življenju dajejo v center pozornosti, na forumu bi ti to uspelo z zgoraj navedenimi atributi, ki jih pa nimaš...tako da...

no, saj se boš lahko pomolila Alahu v novo zgrajeni džamiji pa ti bo morda lažje...Še to: Ni rečeno, da Janković podpira gradnjo džamije zato, ker je tako dober in toleranten...Kot študentka FDV-ja (katera smer pa si?) bi lahko vedela, da je politika kurba, da se vrti samo okoli lobiranja in da zoki že ve, zakaj je gradnjo podprl...je zelo pameten fant, jaz sem ga osebno spoznal leta 1991 ko še ni bil niti v Mercatorju in Sloveniji ni bil poznan pa sem ga že takrat občudoval! tako da: :respekt: Zoki!
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 26. Dec. 2009 10:40

Kot sem že McLarnovcu povedala, meni to, da sem v centru pozornosti na forumu ne pomeni absolutno NIČ, ne rabim virtualnih prijateljev, ker imam dovolj prijateljev v real life-u, za razliko od nekaterih, ki jim je računalnik, točneje forum cel lajf :roll: .
Tu sem da preberem kako mnenje, ko mi je dolgčas, napišem svojega, dam kak nasvet glede čustev, ličila, trgovine... tko da mislim, da sva si na jasnem glede tega :wink: .

Ne vem zakaj bi tekmovala s tabo kdo ima bogatejše sorodnike, zgrešil si bistvo mojega posta :roll: .

Kar se tiče mojega nasveta tebi, ja še enkrat ponavljam raje se ukvarjaj več s svojo ženo (če jo seveda sploh imaš), kot pa da po cele dneve visiš na ženskem forumu...ampak ok, ti že veš kako pa kaj. Glede na to, da sem vidla tvoj prejšnji avatar, pa načeloma razumem zakaj se tako trudiš bit priljubljen na forumu - imaš tu verjetno več uspeha kot v real life-u med real ženskami :wink: .

Glede mojih silikončkov pa ne skrbi, sem bila v centru pozornosti že prej, brez njih, se zmer potrudm za to! :D

Kar se džamije tiče, nisem muslimanka, praznujem božič, torej sem kristjanka..sem pa strpna do vseh ljudi in sem mnenja, da si vsak narod zasluži verski objekt, kjer lahko v miru in dostojno molijo. Hvala bogu, da bodo končno tudi muslimani dobili svoj tak objekt.

P.S. Zoki je car! Morm ga povabt na kavo! :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Dec. 2009 10:59

evva napisal/-a:
Kar se tiče mojega nasveta tebi, ja še enkrat ponavljam raje se ukvarjaj več s svojo ženo (če jo seveda sploh imaš), kot pa da po cele dneve visiš na ženskem forumu...ampak ok, ti že veš kako pa kaj. Glede na to, da sem vidla tvoj prejšnji avatar, pa načeloma razumem zakaj se tako trudiš bit priljubljen na forumu - imaš tu verjetno več uspeha kot v real life-u med real ženskami :wink: .

Glede mojih silikončkov pa ne skrbi, sem bila v centru pozornosti že prej, brez njih, se zmer potrudm za to! :D



ne sekiraj se za moje družabno življenje, ženo imam, z njo se dovolj ukvarjam, drugače bi že šla, se ti ne zdi? kar se real žensk tiče nisem imel nikoli problemov z njimi, vedno sem bil priljubljen v družbah, morda bo dodala kakšno tudi katera, ki me je v živo spoznala na kakšnem cosmomitingu... :wink:

kar se pa nesilikončkov tiče, moški gledajo ženske z velikimi joški in tiste, ki so ploh...in verjamem, če si kot ploh prišla nekam, so buljili v tebe...

kar se pa avatarja tiče, ne vem, če so to tvoje noge, morda bi bilo lepo, če obesiš svoje noge gor, seveda brez mrežastih nogavic, da lahko vidimo celulit! :wink:

pa še o džamiji...koneckoncev me boli kukulele, itak ne bodo cvilili s pozivi na molitve pod mojim oknom, tako da tega ne bom slišal...bo pa prav gotovo impresivna kakšna fotografija, kjer bo v ospredju džamija, v ozadju pa kamniške alpe... :eek:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 26. Dec. 2009 20:18

ti pa kr prou dam jochie...dokler bo samo u lublani, jo kr imejte...poj k bojo še k nam prodrl se pa spet oglasim :D
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov