Afera Patria

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 06. Sep. 2008 22:10

Po njegovem načinu odgovarjanja. Ni najbolj prepričljiv.
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 07. Sep. 2008 2:13

Mahagonij napisal/-a:
me,myself&I napisal/-a:Kar pa se podkupnin tiče, kako pa veš, da jih ni bilo?? To je tako neumno kot reč, da so bile.
Ne. Tole z dokazovanjem ni simetricno. Namrec dokazuje se, da se nekaj je zgodilo, da nekaj obstaja, da je nekdo kriv. Ni pa treba dokazovati, da si nedolzen, da se nekaj ni zgodilo in da nekaj ne obstaja, apriorno na podlagi samo obtozbe druge strani. To je potrebno samo, ce druga stran pride z resnimi dokazi o krivdi/obstoju/etc, drugace pa ne.

Ja, ja se strinjam. Moj komentar ni bil na Janševo nedolžnost, temveč na komentar, ko je tor rekel, da Janša sigurno ni bil. Se strinjam, da je nedolžen, če mu ni nič dokazano, ampak ne vem pa kako je lahko tor tako siguren, razen če nima trdnih dokazov proti. Razumeš?

Kar pa se tiče vseprisotnega boga - ne vem no, meni pa Janša deluje, kot da je točno to njegova želja. Se ne bi čudila, če more it marsikatera stvar čez njega. Tudi manipulatorski je dovolj, da koga obrne. Mislim, sej ne pravim, da je zraven, me pa ne bi čudilo, ker je le velik posel.
Uporabniški avatar
cioccolatina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 26. 9. 2007
Kraj: Obala in Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cioccolatina* » 07. Sep. 2008 10:47

ženska napisal/-a:Tudi jaz mislim, da Erjavec ni imel nič zraven, Janša se mi pa zdi malo sumljiv ...


se strinjam... erjavec je faca, sam je pač sam marionetka v rokah drugih. po moje ima erjavec samo neko površinsko "funkcijo" in se večina poslov sklepa za njegovim hrbtom.
janša pa ima že tak sumljiv face, in tudi naslednji dan po aferi, ko je bil gost v odmevih je držal roke "po šolsko", torej pred sabo na mizi, da ni preveč opletal z njimi in vsakič ko ju je dvignil v zrak ju je ponovno spustil. verjamem, da bi bil vsak človek živčen ob takih obtožbah, vendar to bi se lahko branil na malo bolj prepričljiv način. tako kot erjavec :lol:
A natural good vibration
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 07. Sep. 2008 10:52

LOL, upam, da nobena od vas ne namerava bit sodnica. Ja, ziher je kriv, ker ima sumljiv obraz in ker je bil živčen, ko so ga dva tedna pred volitvami obtožili korupcije.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 07. Sep. 2008 12:41

cioccolatina* napisal/-a:

janša pa ima že tak sumljiv face, in tudi naslednji dan po aferi, ko je bil gost v odmevih je držal roke "po šolsko", torej pred sabo na mizi, da ni preveč opletal z njimi in vsakič ko ju je dvignil v zrak ju je ponovno spustil. verjamem, da bi bil vsak človek živčen ob takih obtožbah, vendar to bi se lahko branil na malo bolj prepričljiv način. tako kot erjavec :lol:


Sem gledala te Odmeve in meni se je pa zdelo lih obratno. Bil je presenetljivo miren, odločen in prepričljiv.
Mislim, da če si nedolžen, se nimaš kaj metat ob tla, ker se samo osmešiš. Lahko na simpl poveš, da nisi kriv in to je to. Medtem ko pa zadnjič na pop tv ni bil ravno briljanten in je skakal v besedo, to pa ni bilo fajn za poslušat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Sep. 2008 13:13

Mene je pa prav na pop tv prepričal. Mogoče se sliši neumno, samo ko sem videla njegov izraz na obrazu me je direkt prepričalo, da ne more biti kriv. :cyclop:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 07. Sep. 2008 13:38

Jaz ne dvomim, da ni kriv, ampak tista oddaja o Patrii na popu mi pa sploh ni bila všeč. Vsi so si skakali v besedo in delali cel halo iz tega namesto, da bi se še o čem drugem pogovarjali. Je pa res, da če želiš v taki oddaji priti do besede, moraš tud govorit kdaj čez drugega. Sama sem raje prestavila program. :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Sep. 2008 10:14

No tkole, Brezigarjeva je izjavila, na vprasanje, zakaj slovenska policija ne opravlja kakih aretacij, da ne morejo dokler ne prejmejo vsaj kakega dokaza iz finske, kar se pa se ni zgodilo.

Ce bi jst bil karierni politik, gotovo ne bi vzel podkupnine.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 08. Sep. 2008 22:36

A ste vsi pozabili na tole afero?? :)

Še kakšno mnenje, domneva, kdo bi lahko vzel podkupnino, poleg Janše?? :)
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 09. Sep. 2008 1:05

Zvoncica napisal/-a:A ste vsi pozabili na tole afero?? :)

Še kakšno mnenje, domneva, kdo bi lahko vzel podkupnino, poleg Janše?? :)


Kaj pa, če je ni nihče vzel?
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 09. Sep. 2008 15:30

Sej ne vem, ali tole bolj paše v temo o RBD ali sem... sej je vseeno :D

Slika
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 10. Sep. 2008 8:59

Ne bom rekla, da podkupovanj ni bilo. Rekla pa bi, da to ni bil Janša, ker pač ni tako neumen.

Glede tiste oddaje: gre za to, da je finski novinar dobil dokaze v Sloveniji! Po Sloveniji ga je vodil novinar Zgaga (to je tisti, ki je tudi začel s podpisovanjem peticije zoper cenzuri v medijih in ki naj bi sodeloval z SD). V oddaji je nastopal tudi Cvikl, ki je potem tudi na soočenju z Janšo trdil, da ima dokaze. Dokazov seveda nikoli ni izročil (mogoče, ker jih ni?), ko pa je SDS zrasla podpora pa začel s tem, da naj bi si Janša to sam podtaknil. Prav tako je bil vpleten Kos, ki je rekel, da naj bi bili vpleteni ljudje blizu vrha. O dokazih pa nobeden nič. Tako, da prosim ne o kredibilnosti Finske, ker to so zakuhali samo naši SDjevci. Pa ne več o tem, da kjer je dim je tudi ogenj, ker dim je tukaj očitno le SD, ki si res močno želi na vrh.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 10. Sep. 2008 9:54

Jaz sploh ne vem več komu bi vrjela... Vsak ščiti svojo rit, in ti ljudje znajo že tako manipulirat, da z lahkoto zavedejo in prepričajo ljudi.

Mislim da Janša ni imel nič s podkupninami... Kaj pa vem... Na trenutke mi deluje ful pošten..
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Sep. 2008 10:40

Določenim na levici se je zmuznilo veliko denarja, s tem ko Sistemska tehnika ni dobila posla, predvsem bratoma Kos pa še komu.
Vsak dan je bolj jasno, da je tole umetna afera.
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 11. Sep. 2008 0:38

Googi napisal/-a:O dokazih pa nobeden nič. Tako, da prosim ne o kredibilnosti Finske, ker to so zakuhali samo naši SDjevci.

Ne vem no. Meni se zdi neverjetno, da bi resna televizija (kar oni so) naredila dokumentarec, ki ne temelji na dokazih, temveč na tračih. (To ti namreč trdiš.)
No sej bo prihodnost pokazala :)

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov