"Zveza za eno noč?"

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 06. Dec. 2011 15:45

^^ :gut:
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 06. Dec. 2011 15:51

Džeki napisal/-a:
Včasih je, kot je enkrat napisal Led Zeppelin, Janez šel na veselico in spoznal Micko. Danes janez odpre facebook in ima gor 1000 Mick.

Potem pa še vzame 10 priročnikov, kako se peca Micke.


A nekoč pa je bilo kaj manj žensk oz. Janez ni imel na voljo 1000 Mick? Daj no, gimme a break. Normalen Janezek je lahko spoznal normalno Micko, če je le hotel (in znal). Bili so drugačni običaji oz. stil življenja, kar pa ne pomeni, da ni bilo neresnih tako na eni kot na drugi strani oz. takih, ki ne bi znali normalno pristopit do ženske. Tisti, ki je tudi dandanes resen in ima kaj "jajc" spoznat žensko, ki mu je všeč, ne bo odprl facebooka in prečekiral katera je najbolj huda, ampak jo bo iskal na drugačen način - oz. četudi na facebooku, to ne bo izgledalo tako, da ima čez 1000 "prijateljev", od tega 90% žensk. Ali še bolje, sploh ne bo na fb. :P
Just in case, če si izgubljen primer - ne rabimo vse ženske ne vem kakšnih pristopov in ne stojimo ob šanku kot ledenik. Mogoče to domuje samo v tvoji glavi.
Zdaj so pa krivi FB, priročniki in ne vem kaj še vse, ker nekateri loleki nasedajo temu, kar napiše še večji lolek. Pa ja. :D :D

samo kaj, a današnji geeki zaradi obstoja teh priročnikov kaj bolj znajo pecat?

Kdo pravi to?
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Dec. 2011 9:18

My point exactly. V čem je pol smisel teh priročnikov sploh?

Nekaj se spravljaš na mene, v bistvu pa trdiš isto, kot jaz. Dejstvo je, da današnja generacija moških in žensk glede medsebojnih odnosov ni nič bolj pametna, vsem silnim knjigam navkljub.

Kvečemu samo še bolj razvajena..

Gracia napisal/-a:A nekoč pa je bilo kaj manj žensk oz. Janez ni imel na voljo 1000 Mick?


Ne, jih ni imel. Ker povprečen Slovenec samo par desetletij nazaj v času življenja skoraj ni mrdnil iz svojega sela. Ni bilo manj žensk, ampak on zagotovo ni imel niti potencialnega dostopa do toliko žensk, razumeš razliko?

Ti bom razložil kar na sebi malo drugače. Leta 95 sem jaz bil star 16 let.

-ni bilo interneta
-ni bilo mobilnih telefonov ( razen za tahude direktorje )

Če sem hotel spoznat punco, sem jo moral kje srečat. Pri opcijah sem pa bil kar omejen; ali pač v domačem mestu, ali kje drugje na kakšni zabavi, ali pa na morju.

Bilo je težje priti do kontakta, imam pa občutek, ko gledam nazaj, da sta oba spola te kontakte bolj cenila, kot danes.

Danes je vse kao na voljo, vse možnosti...folk pa odnose med ljudmi dojema vse bolj na način fast food restavracije.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 07. Dec. 2011 10:36

No, saj, v grobem se strinjava. Zmotilo me je tisto o "čisto fajn" spoznavanju nekoč, ker se pa takrat vseeno niso vsi spoznali in ostali skupaj do danes, brez da bi imeli enega otroka z enim, drugega pa z drugim partnerjem.
Glede načina spoznavanja so bile določene razlike zaradi drugih časov. Res je, da si se moral peljati iz sela, če si hotel spoznati kaj več Mick, ampak tisti, ki so bili iz mesta, so imeli enake možnosti za spoznavanje nasprotnega spola kot danes.
So pa tisti, ki so imeli resne namene, morali biti bolj vztrajni, ko še ni bilo interneta in mobilnih telefonov, če so hoteli še drugič videti punco, ki so jo spoznali. :) Danes pač osebo poiščeš preko skupnih prijateljev, ali po imenu in priimku na FB, če nimata skupnih prijateljev, jo že na licu mesta vprašaš za št., skratka, možnosti je res več. Toliko kolikor je več možnosti, pa (vsaj jaz tako opažam) folk bolj komplicira in se boji po prvem srečanju zopet vzpostaviti stik. Tako moški kot ženske. Čakajo, da jih vsemogočna usoda spet združi in poskrbi, da se bosta drugi dan po naključju zaletela drug v drugega in si padla v objem. Skratka, boring. Slika
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Dec. 2011 19:06

Jaz ne trdim, da je bilo spoznavanje včasih super.

Trdim pa, da zdaj ni veliko boljše.

Glede na to, kolk je enih priročnikov, knjig, na to temo, bi človek pričakoval, da bo na tem področju relativno malo težav. Težav pa je enormno, folk je dejansko vedno bolj zahteven, zmeden, vedno manj zadovoljen..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov