Zakaj ne more ničesar razumeti dobesedno?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Jun. 2008 18:35

Poznate tudi vi kakšne osebke moškega spola, ki čisto pri vsakem stavku pomislijo na seks? :keks: (ja, še pri keksih). Jaz se malo preveč družim z enim takim, tako da sem začela zelo pazit, kaj govorim, da ne bi narobe razumel :D in potem vedno pomislim, na kaj vse bi lahko on pomislil... in to mi je že prišlo v navado, tako da mi gre zadnje čase na smeh že pri najbolj nedolžnih stavkih, ki jih kdo izjavi :D In potem mislijo ljudje, da JAZ ves čas razmišljam o seksu :unknown:
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 26. Jun. 2008 21:07

haha =) sam to pa je zanimivo, ker sam seb delaš zabavo.pa kdaj kej zares rec o sexu ker se mi zdi d ti res preveč razmišljaš o tem kako se kej sliš.sej nismo v petem stoletju, v današnjem času ni več problem če nekdo reče kej o sexu.pa kaj to je pač neki kar obstaja in ni napačno :D
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 26. Jun. 2008 21:14

hehe. poznam tipi,ki je tud nonstop na sex mislo. no dobro ko sma se menla te ni vsega obračo na sex. sam ko pa sma bla skup pa je eno težil za sex. ampak res v eno. ja se je vidlo da je še malo nezrel. :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Jun. 2008 21:17

Ja saj rečem... ker drugače me malo čudno gledajo vsi, če ne razumejo, kaj se mi zdi tako zabavno :D saj mi ni nič nerodno o tem govorit s prijatli... je pa malo neprijetno, če se mi to dogaja pred starši/ profesorji... :steinigung: :oops: hihi... včasih se res počutim kot kakšen najstnik iz American Pie :oops: (in vse to zato, da se lahko normalno pogovarjam s tem frendom... :fight: ) :D
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 27. Jun. 2008 10:37

Pri meni je obratno .D

Jaz mislim samo na sex.. .3 ampak to je itak samo obdobje.. pa ne pubertete, ker ta je menda sla ze mimo..
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 27. Jun. 2008 10:43

js obrnem na sex pri tistih osebah ki vidim reakcijo.. torej ena kolegica je tko ful sramezljiva pa to.. pa ko smo kje z drustvom.. pa tko kej rece obrnem na sex ona pa tkoj rdeca :P hehe Prow lepo mi je njo zezat :D pol se pa nasmeje in to je to..

Kaj te briga.. sj je prav da mislis na sex. Ce nebi bi bilo nekaj narobe i guess :D
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 27. Jun. 2008 11:14

Jst tud mam neki takih kolegu ko karkoli kdo reče si use intepretirajo na sex. In sm tud jst pr seb opazla, da tud jst vedo k kdo kaj pove pomislim na to, ampak sam zarad tega kr vem na kaj ostali pomislijo. : ) Sicer pa mislim da to ni nč slabga, če se le da z človekom pogovarjat tud kaj druzga razn o sexu.
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Jun. 2008 11:22

Sam je naslov napačno napisan. Moralo bi pisati zakaj vse razume dobesedno. :wink:
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jun. 2008 14:00

ma ja to eni se tko zajbavajo...mogoče ma pa tko rad seks haha
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 28. Jun. 2008 17:07

hehe.... moj sošolc tut... sma mela en tedn, ko se nisma mogla o normalnih stvareh pogovarjat... karkoli sma začela, je pršu na koncu sex vn... no itak skor vedno ko se kej menima, pridema na sex... sam z drugimi se nama to ne dogaja.... hm... :gruebel:
LOVE hurts
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 28. Jun. 2008 17:13

to se mi zdi neumno in nezrelo... tko poniževalno in usmiljenja vredno za tipa s takim izjavam.
poznam tipe k znajo v kakršnokoli debato vmešat karkoli o sexu in preverznosti.
mislm, men se te tipi prov smiljo.

nevem komu se zdi to bajno kul :troll;

nevem, nevem

to so ponavad tipi k nimajo za fukat al pa še nikol niso al pa ne znajo fukat.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Jun. 2008 18:48

Se strinjam s to zadnjo izjavo. Nečeloma velja, da tisti, ki se najbolj širokoustijo in vse obrnejo na seks, niso najbolj vešči v njem (ali pa še sploh nimajo izkušenj). :wink:
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 28. Jun. 2008 19:15

Tipov, ki v vsaki stvari vidijo, vohajo, čutijo sex, kateri vsako debato, besedo takoj spreobrnejo v sex oz. vsaj nekaj, kar se k temu nagiba, ki v vsakem ženskem dejanju, premiku, načinu govorjenja ali obnašanja vidijo samo in samo sex, ki se do žensk obnašajo precej poniževalno (če ma ženska vsaj malo spoštovanja do sebe), kričijo skozi okna avtov in trobijo ko največji bedaki, takoj ko gre kikla mimo poznam... HUH... Preveč!
To si tipi, ki se smatrajo kot največji fukači določene vasi ali mesta. Tipi, ki mislijo, da bo pod njimi vsaka p***a padla in ko pade mislijo, da so ko Columbo, ki je Ameriko odkril. Tipi, ki majo probleme z svojim jazom in se dokazujejo na enega izmed bolj glupih možnih načinov (še en glup način so mi šminkerji, ki lovijo pičke na pleh).
In kaj lahko rečem o tipih, katerih slovnica ne presega besede sex (o teh ki jih poznam)? Večinoma so samski, tisti, ki majo ženske (družine) se pred kolegi pederišijo na pune, doma so ovčice, nobeden spolno ni preveč aktiven (razen na jeziku), na splošno so zelo nezreli (pa vsi stari 25+), neodgovorni in neprimerni za kakršnekoli resne in normalne debate. To so pač tipi, pri katerih se lahko njihova dejanska starost deli z 2, pri nekaterih tudi z 3.
Moj kolega, ki pa JE jebač, pa je zlo dober fant, z njim se da marsikaj pogovarjat (resno in šalit), pa če bi povedala, koliko žensk je že padlo pri njem, mi tak nuben ne bi verjel. Ampak o svojih ženskah ne govori, ne kaže nanje, ne razlaga kolegom, kaj je s katero delal ipd.
" Pes, ki laja, ne more ugriznit". Star pregovor, pa še vedno drži :) .
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 28. Jun. 2008 21:20

Moja najboljša prijatlca ma to "moško" lastnost.Prov ahtam kire besede uporablam,sam na konc itak vse obrne na seks.Pol pa zravn pove vso teorijo seksa,ki jo pozna do potankosti.Tk,da včasih folk misl,kk je izkušena,da je najmanj Samantha iz Seksa v mestu.Pa sploh ni res. :)

Drgač pa določeni tipi skos obračajo besede,sam da lahk sebe promovirajo,češ kk obvladajo.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 29. Jun. 2008 9:38

Pa drugače sploh ni poniževalen al da bi hotel od vsake seks al da bi se kaj hvalil... Z njim se da pogovarjat o vsem in je čisto dober prijatelj... ampak ima pa res stalno kakšne take asociacije :D Po mojem mu je to res tako všeč :razz: drugače pa ima punco in je vzoren fant :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov