Zakaj nam moški ne pišejo, ko nas pogrešajo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Jun. 2008 13:08

moj mi ne piše smsov, ker smsov ne mara pisat in me raj pokliče, ker se tko več pogovoriva kot preko smsov.
drgač pa nevem, eni so enstavno taki, da jim pisanje smsov, msnji in podobn stuff, ne sede in poleg tega tud besedičenje in spevi kako te pogrešajo, tudi ne.Pa zarad tega še ni mišljeno nič slabega.Če te pa sploh en pokliče nikol in ne piše, potem pa nevem.Te noče slišat/brat :D
Midva nisva tko da bi si pisala kako se pogrešava in se klicala in med pogovorom to govorila.Je že jasno, kdaj kdo koga pogreša, ko ga pokliče ane, in to dosti pove.pa še kakšen lepši pogovor, razprave o tem in onemin je.če se pa ne vidiva dlječasa, pa se potem itak pokaže po dejanjih da sva se pogrešala.in obema tko sede.
Če si pošljeva smse si jih pošljeva za lahko noč,al pa za kakšen rojstni dan kej posebnega, al pa če je kdo v tujini.drugače zelo malo.dava več na pristen pogovor kot na smse.

niso pa zdej vsi tipi isti, pa grozni, pa jada jada.pač eni majo tako rzamišljanje in tak stil, drugi drugačen.se mi zdi, pa da so včas ene ženske prezahtevne.Če jim tip po parih urah nevidenja ne napiše romantičnega smsa, že piskajo.no, to je mal neumno, sploh če veš da tvoj moški ni neki romantičen.In to ne pomeni, da vas ne mara, sam pač ene stvari jim ne sedejo. :wink:
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 26. Jun. 2008 13:38

*purple* napisal/-a:moj mi ne piše smsov, ker smsov ne mara pisat in me raj pokliče, ker se tko več pogovoriva kot preko smsov.


Itak - ni važna oblika, važeno je to, da to pokaže (in ne zgolj pove, potem, ko ga ve to vprašate :D ).
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 26. Jun. 2008 13:39

sAdie napisal/-a:
miteq napisal/-a:
Pravilno vprašanje je: Zakaj bi ve rade, da vam mi pišemo?


"Spodobi se in pravično je." ---- zajebavam :lach:

meni moj napise, ce me pogresa, to pa ja ni problem :D


res se spodobi in je primerno in zveličavno... nekako tako gre naprej :D

čist na kratko: moj mi tega ne napiše (več)... zakaj mi ne napiše, nimam pojma, .... bi pa bla vesela, če bi mi kdaj dobla takšen sms.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 26. Jun. 2008 14:03

no jaz mislim da če ma fant punco rad in jo resnično pogreša ji bo to napisal...povedal...im mu nebo težko...

meni je bivši vsaki dan pisal kako me pogreša..kako me ma rad...sred noči sem dobila kaki sms..ponavadi takrat ko najmanj pričakuješ in mi je blo zelo lepo...ker nekako veš da res misli nate...

zdaj je pa blo tega vedno manj...zadnji teden ni blo več pogosto klicev..in nič....in to je bil znak da se nekaj kuha....in resnično se je

zdaj sva končala...
mislim da vsaka punca od fanta pričakuje pozornost in če te ma fant resnično rad ti to pokaže
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 26. Jun. 2008 20:15

Chuxsta napisal/-a:
mirella napisal/-a:^^ja vaaaaaaaalda zdj bos pa reku da je tvoja mami kriva ker ti svoji punci ne pises ko jo pogresas? cjao :P tipicno, vsi so drugi krivi samo vi ne :lach: ;D ;D


Iz oči v oči najraje ^__^ , SmS smi ne dopade prevec


No no.. to je ze lepse slisat.. sam ce glih nimas moznosti da jo takrat vidis lahko tud kak sms posljes ;)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 26. Jun. 2008 21:05

ah, moški so na komot narjeni pa se jim ne da tipkat ker se toklk zanimivga dogaja okol njih.mene tut moj pokliče...al pa včasih mu rečem kaj se nč name ne spomne pa reče d me noče mott ker se učim(to je blo zdej med maturo) pač ne vejo kaj delamo pa nočejo motit al kaj?=) pa sej je vseen, če vas majo radi ne rabjo neki posebej povsarjat d vas tut pogrešajo čeprov ja, priznam res je lepo k se spomne tak sms napisat =)
Uporabniški avatar
BuckWheat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 5. 2008
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a BuckWheat » 26. Jun. 2008 22:17

ekzekli, ne da se jim :?
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 26. Jun. 2008 22:42

BuckWheat napisal/-a:ekzekli, ne da se jim :?


Če se tipu "ne da" vzet tistih 30 sekund, da napiše sms, ali pa 15 sekund, da te pokliče in ti v enem stavku reče, da te ima rad ... jaz bi se vprašal, če nisi vredna niti 30 sekund njegovega časa ...

Ampak to le v primeru, če je res prisotno to, da se mu "ne da" ...
Jaz imam vedno prav.Slika
tancica2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tancica2 » 26. Jun. 2008 22:58

kaj pa če pošlješ tipu sms, pa ti ne odgovori... npr napišeš v stilu... cau, kako si kaj, kaj kej počneš, jst se delam/se učim pa mi je mal dolgčas...
pa ni odgovora...

pol pa dobiš čez 2dni npr... a maš kej časa greva na kavo?

Mal protislovno...
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 26. Jun. 2008 23:58

Enkrat sm mojmu fu**** napisala ful hot sms k sm vedla da se uči za izpite... da ga mal " dvignem". Pa ni nč odpisu :x Pol čez par dni ko sva se dobila mi je pa reku da je bil sms sexy :)
Tipi so tok weird... :roll:
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 27. Jun. 2008 7:10

sms-kanje je nekak žensko opravilo.
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 27. Jun. 2008 7:41

ja sei men se tud zdi da je sms-kanje bl ženska zadeva... jaz včasih kkšn sms pošlem pa nič... zadnič pa sm mu en tak sočn mms poslala v službo in sm že takoj dobla odgovor...hehe... :razz:
se drgač raje pogovarjama prek mobija, al pa doma msn ...
sicr pa zei nism edina k ga kliče vsak dan.. ga ena kolegica tud... se kr spomni na njega in ga pokliče včasih tud večkrat... pol ga že pogreša a ne... :?
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 27. Jun. 2008 8:19

tancica2 napisal/-a:kaj pa če pošlješ tipu sms, pa ti ne odgovori... npr napišeš v stilu... cau, kako si kaj, kaj kej počneš, jst se delam/se učim pa mi je mal dolgčas...
pa ni odgovora...

pol pa dobiš čez 2dni npr... a maš kej časa greva na kavo?

Mal protislovno...


SMS-kanje je žensko opravilo, ja ... ampak če mu napišeš sms, te lahko nazaj pokliče in "odgovori" na sms ... Ali pa - če je kak vroč sms - kar prileti (seveda če je razdalja primerna) in ti pokaže kako rad te ima ... ipd.

Je pa tako, da se tipi veliko prej "ohladimo" v zvezah kakor ženske, tako da ... morda se je pa že malo "ohladil" :roll:

Če maš tipa in se ti dva dni ne javi (in je v Sloveniji), kljub temu, da si ga kontaktirala ti, je to zame bore slab znak ... Interes zate mu je skoraj ziher padel ... (ni pa nujno da povsem).
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
BuckWheat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 5. 2008
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a BuckWheat » 27. Jun. 2008 8:43

DrFreud napisal/-a:
BuckWheat napisal/-a:ekzekli, ne da se jim :?


Če se tipu "ne da" vzet tistih 30 sekund, da napiše sms, ali pa 15 sekund, da te pokliče in ti v enem stavku reče, da te ima rad ... jaz bi se vprašal, če nisi vredna niti 30 sekund njegovega časa ...

Ampak to le v primeru, če je res prisotno to, da se mu "ne da" ...


mja na žalost sem mu po skorej enmu letu zveze postala že kr samoumevna in zdej če bi ga spraševala če nisem vredna tiste pol minute bi takoj začel zavijat z očmi in mi po možnosti še reku da sem zatežena :?

ne vem no, jz mu z veseljem pošlem kak sms da mu povem da ga mam rada ampak njemu se pač ne da :roll:
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 27. Jun. 2008 8:49

NO, MI2 Z MOJIM SE DOOSTKRAT SLIŠIMA NA DAN IN ITAK SE VSAK DAN VIIMA ... SMA TUI NAMREČ FUL BLIZU DOMA IN SE MU ZDI BREZVEZE NEKE SMSE PISAT... AMAPK JAZ VSEENO VSTRAJAM DA JE LEPO KKŠEN LOVE MSG KDAI DOBIT :s

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov