Zakaj nam moški ne pišejo, ko nas pogrešajo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 04. Jul. 2008 14:04

**majcy** napisal/-a:Cel tedn sm čakala na njegov mesič al pa klic, ponavad mi sploh ne piše mesičev ampk vseen , zdej k mu msn ne dela.

In kaj je blo včeri ponoč ob oo.o1h ?

DOBIM SMS !

Če pridem do njega en film pogledat :P
Ko/ Če hočjo se potrudjo ! :)


Haha ... šala dneva ... :lol: ;D
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 04. Jul. 2008 15:16

Sej vse vemo da ni bil samo film;) Čeprou sva se na začetku prou kregala katerga bova gledala, men je pa popolnoma dol visel :P
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 04. Jul. 2008 16:14

^no fajn, da sta imela vsaj podobne želje in misli. :D
bi bilo malo nerodno, če bi ti pričakovala polnočni film on pa polnočni seks.

sms je v takem primeru kar priročen, ja.
Uporabniški avatar
_~**SaaŠii**~_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _~**SaaŠii**~_ » 04. Jul. 2008 20:44

v midva si pa full mau piševa sms..razn če smo u tujini alpa kje izven ljubljane..večinoma se kličeva in si use poveva k se vidva..mesiči k pa so so pa full lepi in "romantični" (kokr kdaj)..učasih se zgodi da niti en nezna povedat ene lepe besede.. :x ampak se že zmenva o tem.. :)
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 06. Jul. 2008 0:52

xxwoman napisal/-a:-Moški pišejo z namenom (npr. se danes kaj dobiva? - se jim zdi, da je to dovolj očiten znak, da te pogreša.)
-Moški ne govorijo radi o čustvih. Rajši jih pokažejo z dejanji.
-Moški se bojijo, da nam bodo postali nezanimivi, če bomo opazile, da nas preveč pogrešajo.
-Moški se trudijo dokazat, da so dovolj močni, da lahko živijo brez ženske.
-Moški se raje pogovorijo o čustvih v živo (obstaja možnost, da vse povejo z objemom in poljubom, namesto da bi pisali dolge maile/smse.)

Mojega sem vprašala, zakaj mi piše tako kratke maile (če se mu ne da al kaj) in je rekel, da moški pač rajši povejo bistvo v nekaj stavkih... Ampak da mu je vseeno lepo prebrat, če jaz napišem kaj več... da je to tako žensko
:lol:
Word.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 09. Jul. 2008 9:14

Pismo, m2 sva se predučerajšnjim skregala in učeri ni nič klical, do zdele tut nobenega glasu od njega.. Je pa treba vedet, da je bila vzrok totalna bedarija in da se je odzval (in se še, ker ne pokliče) full otročje. Pa še nekaj, VEDNO ga jaz prva kontaktiram, kadar pride do podobnih situacij. Tokrat sem se odločila, da ga ne bom, da vidim, koliko časa bo tiho.., ampak mene ti ubija..., šit no.. Kaj naj??
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 09. Jul. 2008 9:29

SSarchy napisal/-a: šit no.. Kaj naj??
drži se tega, kar si se odločila ;)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 09. Jul. 2008 10:21

^^ TO JE TISTA MOŠKA TRMA.. RES JA, DRŽI SE TEGA KAJ SI REKLA... BOŠ VIDLA DA BO POKLICAL...KR ZIHR PRIČAKUJE DA GA BOŠ TI POKLICALA.. POL PA MU BO VRJETN ČUDNO KK TO DA GA TI NE POKLIČEŠ... SEI PR NAMA SM JAZ TISTA TRMA KO NE POKLIČE IN ČAKA... :razz:
BO ŽE POPUSTO... HEHE
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Jul. 2008 13:28

SSarchy napisal/-a:Pismo, m2 sva se predučerajšnjim skregala in učeri ni nič klical, do zdele tut nobenega glasu od njega.. Je pa treba vedet, da je bila vzrok totalna bedarija in da se je odzval (in se še, ker ne pokliče) full otročje. Pa še nekaj, VEDNO ga jaz prva kontaktiram, kadar pride do podobnih situacij. Tokrat sem se odločila, da ga ne bom, da vidim, koliko časa bo tiho.., ampak mene ti ubija..., šit no.. Kaj naj??


Jaz ugotavljam, da je to brezveze. Nista stara 10 let, da bi čakala, kdo bo hitreje odnehal. Prelepe trenutke zamujaš s tem - lahko bi se že 3x pobotala in imela lušno, ampak sta trmasta. Če želim premirje, tudi če je kriv on, pokličem (joj, upam, da tega ne bere, ker bi on trdil obratno :D ), ampak pričakujem pogovor o zadevi, morebitno opravičilo, če ugotoviva, da je krivda na eni ali na drugi strani in gremo naprej ... Res je škoda časa za take igrice in čakanja, kdo bo poklical. Saj vem, da ti delata ponos in ego, ampak a je vredno? Ni :P
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 09. Jul. 2008 13:54

Jaz sem ga poklicala... Nisem zdržala.. Med malco sva se dobila, se pogovorila in razšla kot Romeo in Julija.. :)
Sam sem ga pa vprašala, zakaj moram vedno jaz bit 'tista'. Pa je rekel, da je on komaj še držal in da je bil potem full vesel, ko je videl, da ga kličem. Ne razumem, zakaj se ljudje na tak način mučmo?!?
MsN - v celoti se strinjam..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 09. Jul. 2008 14:09

MsN napisal/-a:Jaz ugotavljam, da je to brezveze. Nista stara 10 let, da bi čakala, kdo bo hitreje odnehal. Prelepe trenutke zamujaš s tem - lahko bi se že 3x pobotala in imela lušno, ampak sta trmasta.


Molk oz. nepopuščanje v takšnih odločitvah je investicija za vnaprej! Če tip dobi občutek, da ne glede na to kaj stori, ga bo ona poklicala in bosta vse uredila, lahko (ni pa nujno) to začne izkoriščati. Zadeve se velikokrat (ampak govorim res velikokrat) prav zaradi tega lahko končajo precej grdo ...

Torej, če zamudiš te prelepe trenutke, si jih s tem zagotoviš tudi v prihodnosti, ki jih drugače morda ne bi bilo ...
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 09. Jul. 2008 14:20

Po zadnjem srečanju ene 14 dni nazaj z mojim frendom oz. f** frendom oz. mojo hidden love, sm se odločila, da zdej pa konc.
Ko bo poklicu bo poklicu, ko bo pisu bo pisu.
Pol je mel cel tedn ene izpite, tok sm hotla slišat njegov glas, vsak dan sm si govorila ; sej bo poklicu, sej boo ...

In nakoncu sm se tok mučla, d sm kr živce zgubila, kr trgat me je začel zakaj nič od njega.
Več kot pol urce sm zbirala pogum, da ga pokličem.
Ga pokličem, se ne javi. Goddammit.

Js itak takoj " zakaj se ne javi, kaj sm narobe nrdila, zakaj me več noče.
Čez eno urco zazvonii telefon, spau je.

Pa sva šla zvečer vn. Pa sm ga vidla =)

Sej bi ga tud daneees, sam daanes si pa res ne upam ...


Kakšna vzpodbudna beseda meybe * ?

:magic:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Jul. 2008 14:26

DrFreud napisal/-a:
MsN napisal/-a:Jaz ugotavljam, da je to brezveze. Nista stara 10 let, da bi čakala, kdo bo hitreje odnehal. Prelepe trenutke zamujaš s tem - lahko bi se že 3x pobotala in imela lušno, ampak sta trmasta.


Molk oz. nepopuščanje v takšnih odločitvah je investicija za vnaprej! Če tip dobi občutek, da ne glede na to kaj stori, ga bo ona poklicala in bosta vse uredila, lahko (ni pa nujno) to začne izkoriščati. Zadeve se velikokrat (ampak govorim res velikokrat) prav zaradi tega lahko končajo precej grdo ...

Torej, če zamudiš te prelepe trenutke, si jih s tem zagotoviš tudi v prihodnosti, ki jih drugače morda ne bi bilo ...


Jaz se s tem ne strinjam. Sem pogosto molčala, tudi on, in potem je minilo toliko časa, da na koncu nisva več vedela, zakaj se drživa vsak na svoji strani, grd priokus pa je ostal mnogo dlje časa po kreganju kot sedaj, ko razčistiva sproti, ne glede na to, kdo je kriv. In zaenkrat nihče ne izkorišča.

Plus to ... to, da pokličem, še ne pomeni, da lahko tip dela karkoli, ker ga bom itak vedno poklicala. Ne, pokličem zaradi sebe, ker imam rada razrešene konflikte in nimam volje do nekih igric, kdo bo koga. Pokličem, ugotoviva kaj je narobe, se pogovoriva, tudi ponovno skregava, ampak na koncu dava to ven in se ne mučiva s čakanjem. Vedno se opraviči tisti, ki je 'kriv', čeprav sva najpogosteje oba in to je to ... Z moje strani dovolj dober način reševanja problemov, da deluje :D
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 09. Jul. 2008 14:35

**majcy** napisal/-a:Po zadnjem srečanju ene 14 dni nazaj z mojim frendom oz. f** frendom oz. mojo hidden love, sm se odločila, da zdej pa konc.
Ko bo poklicu bo poklicu, ko bo pisu bo pisu.
Pol je mel cel tedn ene izpite, tok sm hotla slišat njegov glas, vsak dan sm si govorila ; sej bo poklicu, sej boo ...

In nakoncu sm se tok mučla, d sm kr živce zgubila, kr trgat me je začel zakaj nič od njega.
Več kot pol urce sm zbirala pogum, da ga pokličem.
Ga pokličem, se ne javi. Goddammit.

Js itak takoj " zakaj se ne javi, kaj sm narobe nrdila, zakaj me več noče.
Čez eno urco zazvonii telefon, spau je.

Pa sva šla zvečer vn. Pa sm ga vidla =)

Sej bi ga tud daneees, sam daanes si pa res ne upam ...


Kakšna vzpodbudna beseda meybe * ?


Uff ... jaz sem bolj slab z vzpodbudnimi besedami ... :roll: Lahko rečem le, da si se fajn zaj**** s tem ko si svojo "hidden love" spremenila v "fu* kolega" (no, ali pa se je iz "fu* kolega" spremenil v "hidden love"). No, ampak zdej je prepozno ... predlagaj mu da bi začela hodit (pač tako kot ti misliš, da je prav) če pa misliš, da je to "no go", potem se pa raje umakni (in začni prebolevat), preden bo šlo to bistveno predaleč - če že ni šlo :roll: .

Mislim, da si malo zgrešila pomen "fu* kolega" ;D
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 09. Jul. 2008 14:43

MsN napisal/-a:Jaz se s tem ne strinjam. Sem pogosto molčala, tudi on, in potem je minilo toliko časa, da na koncu nisva več vedela, zakaj se drživa vsak na svoji strani, grd priokus pa je ostal mnogo dlje časa po kreganju kot sedaj, ko razčistiva sproti, ne glede na to, kdo je kriv. In zaenkrat nihče ne izkorišča.

Plus to ... to, da pokličem, še ne pomeni, da lahko tip dela karkoli, ker ga bom itak vedno poklicala. Ne, pokličem zaradi sebe, ker imam rada razrešene konflikte in nimam volje do nekih igric, kdo bo koga. Pokličem, ugotoviva kaj je narobe, se pogovoriva, tudi ponovno skregava, ampak na koncu dava to ven in se ne mučiva s čakanjem. Vedno se opraviči tisti, ki je 'kriv', čeprav sva najpogosteje oba in to je to ... Z moje strani dovolj dober način reševanja problemov, da deluje :D


Ne rabiš se strinjat ... vseeno pa vzemi "na znanje" ... :wink: Je pa tako, da bi se lahko kar precej spotaknil ob tale post, pa danes nimam energije za dolgo pisanje .... morda kdaj drugič :wink:
Jaz imam vedno prav.Slika

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov