Zakaj nam moški ne pišejo, ko nas pogrešajo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 27. Jun. 2008 8:57

BuckWheat napisal/-a:
DrFreud napisal/-a:
BuckWheat napisal/-a:ekzekli, ne da se jim :?


Če se tipu "ne da" vzet tistih 30 sekund, da napiše sms, ali pa 15 sekund, da te pokliče in ti v enem stavku reče, da te ima rad ... jaz bi se vprašal, če nisi vredna niti 30 sekund njegovega časa ...

Ampak to le v primeru, če je res prisotno to, da se mu "ne da" ...


mja na žalost sem mu po skorej enmu letu zveze postala že kr samoumevna in zdej če bi ga spraševala če nisem vredna tiste pol minute bi takoj začel zavijat z očmi in mi po možnosti še reku da sem zatežena :?

ne vem no, jz mu z veseljem pošlem kak sms da mu povem da ga mam rada ampak njemu se pač ne da :roll:


Ja itak, da bi zavijal z očmi, meni je to logično. Gre za to, da mu moraš pokazat, da se mora malo potrudit zate, drugače mu boš pa "ušla". Če mu skoz govoriš, da ga neizmerno ljubiš, da ti pomeni vse na svetu, da je on svetla točka na temnem horizontu, da ne moreš zdržat brez njega ... on ve, da boš ostala pri njem, ne glede na to, kaj bo delal on (seveda v mejah razuma in morale). V takem primeru tipi postanemo pasivni, ker se ne rabimo več "trudit" ... pokaži mu malo, da se mora potrudit zate - in ziher se bo :wink: samo mora bit ob pravem času s primerno "dozo" in na primeren način ...
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 27. Jun. 2008 9:00

Aja - pa boh ne daj, da mu rečeš, naj se začne trudit zate, ker potem ne bo samo zavil z očmi, ampak se verjetno kar stran obrnil :twisted: To mu moraš pokazat s svojimi dejanji v razmerju do drugih in ne do njega ...
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 27. Jun. 2008 10:17

meni kr dostikrat napiše sms sred dneva, zavčjr pa tud zju3 kko sm in da me pogreša :) tko da zenkrt nimm še teh problemu.
je pa učirej izjavu da jst zadnje čase mu ne pišem več tolko :? .. to sploh ni res :P
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
tancica2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tancica2 » 27. Jun. 2008 10:23

DrFreud napisal/-a:
tancica2 napisal/-a:kaj pa če pošlješ tipu sms, pa ti ne odgovori... npr napišeš v stilu... cau, kako si kaj, kaj kej počneš, jst se delam/se učim pa mi je mal dolgčas...
pa ni odgovora...

pol pa dobiš čez 2dni npr... a maš kej časa greva na kavo?

Mal protislovno...


SMS-kanje je žensko opravilo, ja ... ampak če mu napišeš sms, te lahko nazaj pokliče in "odgovori" na sms ... Ali pa - če je kak vroč sms - kar prileti (seveda če je razdalja primerna) in ti pokaže kako rad te ima ... ipd.

Je pa tako, da se tipi veliko prej "ohladimo" v zvezah kakor ženske, tako da ... morda se je pa že malo "ohladil" :roll:

Če maš tipa in se ti dva dni ne javi (in je v Sloveniji), kljub temu, da si ga kontaktirala ti, je to zame bore slab znak ... Interes zate mu je skoraj ziher padel ... (ni pa nujno da povsem).



in kaj če ne gre za tipa? ampak sam za frenda pri katerem upaš da bi blo loh kej več?
sej men je tud kr neki... da ne morš dat glasu od sebe... jst to delam če mi do nekoga ni... tko, da odgovor je na dlani:)
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 27. Jun. 2008 12:36

tancica2 napisal/-a:in kaj če ne gre za tipa? ampak sam za frenda pri katerem upaš da bi blo loh kej več?
sej men je tud kr neki... da ne morš dat glasu od sebe... jst to delam če mi do nekoga ni... tko, da odgovor je na dlani:)


V istem postu si postavila vprašanje in odgovor na to vprašanje :cool:
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jun. 2008 13:59

ker mogoče misnejo da tko ne morjo povedat ali da ne zgleda resnično?...
drugače pa si želimo da nam piše če nas pogreša ker to je dokaz ljubezeni(stavek za moške!)...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
bucii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bucii » 27. Jun. 2008 14:38

ja pr men se dogaja pa glih obratno. ponavad mu jst ne pišem pa ne vem zkaj. no saj če mi on piše valda da mu odpišem. sam jst mu pa ful redko sama od sebe pišem. sam se je že navadu.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 27. Jun. 2008 16:38

bucii napisal/-a:ja pr men se dogaja pa glih obratno. ponavad mu jst ne pišem pa ne vem zkaj. no saj če mi on piše valda da mu odpišem. sam jst mu pa ful redko sama od sebe pišem. sam se je že navadu.


po moje imaš razlog, zakaj mu tega ne napišeš... zagotooovo... za vsako dejanje ali ne dejanje imamo razlog... :wink:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 29. Jun. 2008 3:33

kajira napisal/-a:- ni moško izpovedovat čustev
- ni moško uporabljat telefon za kaj drugega, kot nujne stvari
- ni moško misliti na koga drugega kot nase
- ni moško biti kreativen ...

:P




Svaka ti čast!hehe :) :D
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 29. Jun. 2008 10:02

še en možen razlog: preprosto so preveč zaposleni, da bi meli čas koga pogrešat, če pa me njim pošljemo sms z vsebino pogrešam te... pa si mislijo, joj tota ima preveč prostega časa :? :? :? :evil:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 29. Jun. 2008 10:06

moj pravi, da me noče motit, če ve, da imam res dosti dela... pa je potem še slabše, ker ves čas gledam, če je že prišel kakšen mail al pa sms... in še več časa zgubim :gruebel:
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 30. Jun. 2008 2:53

Tudi jaz nimam problemov s tem. :D
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 03. Jul. 2008 21:02

ne vem, meni bi bilo čudno, če se ne bi vsak dan slišala večkrat po nekaj minut. tudi sms-e mi velikokrat pošlje in mi to veliko pomeni. ne gre za tiste sms-e tipa pogrešam te, rad te mam. saj mi že s tem, ko mi je poslal sms, povedal, da misli name, da mu ni vseeno zame.

so pa eni tipi res taki, da jim ni do pisanja, raje pokličejo. pa se mi zdi, da prekomerno govorjenje tipa rad te ma bla bla bla, zgubijo pomen. to si poveš res takrat, ko to dejansko čutiš.

če pa tip po 2 dneh ne odpiše na sms, ne pokliče, potem pa vemo, koliko je ura, kajne?!!
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 04. Jul. 2008 11:59

Jeej, jeeej...

Cel tedn sm čakala na njegov mesič al pa klic, ponavad mi sploh ne piše mesičev ampk vseen , zdej k mu msn ne dela.

In kaj je blo včeri ponoč ob oo.o1h ?

DOBIM SMS !

Če pridem do njega en film pogledat :P
Ko/ Če hočjo se potrudjo ! :)
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 04. Jul. 2008 12:41

^hehe, a je bil potem res samo film??

če ti po enem tednu piše sredi noči, bi jaz postala malo sumničava. je res pogrešal tebe, ali samo tvoje telo. :?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov