Zakaj nam moški ne pišejo, ko nas pogrešajo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

My
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 9. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a My » 09. Jul. 2008 15:40

moški ,moški kdo bi jih razumel..kaj se plete po glavi;)sem mela take ko so napisalai pa take ko ne...ne razumeme pa zakaj je težko povedat kaj čutiš poveš...če si v neki zvezi:)
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 09. Jul. 2008 17:00

Joj... jest mam pa res enga anglčka al kaj... men pa to ful velik krat napiše... u bistvu že prvi dan ko nisva skupej... kaj šele tisti tretji, ko je ura ene 3 popoldne in kumaj čakava da bo ura 8 ali 9 zvečer da bova spet skupej...

Men to velik krat napiše :love: :love: :bussi: :knuddel:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Jul. 2008 18:45

DrFreud napisal/-a:
MsN napisal/-a:Jaz se s tem ne strinjam. Sem pogosto molčala, tudi on, in potem je minilo toliko časa, da na koncu nisva več vedela, zakaj se drživa vsak na svoji strani, grd priokus pa je ostal mnogo dlje časa po kreganju kot sedaj, ko razčistiva sproti, ne glede na to, kdo je kriv. In zaenkrat nihče ne izkorišča.

Plus to ... to, da pokličem, še ne pomeni, da lahko tip dela karkoli, ker ga bom itak vedno poklicala. Ne, pokličem zaradi sebe, ker imam rada razrešene konflikte in nimam volje do nekih igric, kdo bo koga. Pokličem, ugotoviva kaj je narobe, se pogovoriva, tudi ponovno skregava, ampak na koncu dava to ven in se ne mučiva s čakanjem. Vedno se opraviči tisti, ki je 'kriv', čeprav sva najpogosteje oba in to je to ... Z moje strani dovolj dober način reševanja problemov, da deluje :D


Ne rabiš se strinjat ... vseeno pa vzemi "na znanje" ... :wink: Je pa tako, da bi se lahko kar precej spotaknil ob tale post, pa danes nimam energije za dolgo pisanje .... morda kdaj drugič :wink:


Mislim, da zdaj že drugič berem tvoj post, ko odgovarjaš, da nimaš energije za pisanje - ali pa je zmanjkalo argumentov, a? :P

Sicer pa ja, ne rabim se strinjati, imaš prav.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Jul. 2008 18:56

kr so drugačni od nas.. jaz tudi ne pišem takoj sms-a ko se spomnim na njega al pa ga pogrešam, kr bi pol to kar količinsko naneslo :D bi mi šlo po moje tudi na živce dobit 5x na dan sms v stilu kako ne more živet brez mene :) saj pa ma tudi svoje življenje in vem, da se dostikrat spomni na mene, tudi če mi tega ne pove in mislim, da je to bistveno.
ena moja sošolka je tudi svojemu ful gnjavla, da ji piše premalokrat v takem stilu in jo je zdaj doletelo to, da ima tip dejasnko "programirano" v glavi, da ji more vsaj 2x napisat, da jo pogreša.. pa tudi če tega sploh ne občuti..
In kaj je pol bolje?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 09. Jul. 2008 21:26

men pa če ima čas pa če me pogreša napiše kakšn sweetkan sms ali pa me pokliče samo zato da me vpraša kako sem :hearts:
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 09. Jul. 2008 21:39

MsN napisal/-a:Mislim, da zdaj že drugič berem tvoj post, ko odgovarjaš, da nimaš energije za pisanje - ali pa je zmanjkalo argumentov, a?


Bo držalo, ja ... Tudi meni se zdi, da sem do sedaj dvakrat napisal, da se mi ne da na dolgo in široko razglabljat, ja ... :oops:

Kakorkoli - ni mi zmanjkalo argumentov, ne ... Če bi mi zmanjkalo argumentov ne bi česa takšnega napisal, ampak bi se (1) s tvojim strinjal ali pa (2) bi tvoje sprejel in še vedno izpostavljal svojo opcijo. No, nisem se odločil niti za eno niti za drugi opcijo, ker se s tvojim postom pač ne strinjam in imam hudičevo trde argumente ... je pa res, da bi za podkrepitev svojih argumentov moral pisati primere, to pa se mi ne da. Žal. Če te zanima, mi piši zs, pa ti počasi razložim, ta tema pa naj gre dalje.

Sicer pa ... prav mojim argumentom podobna situacija se je zgodila danes v temi "Tako ga pogrešam ... kako ga preboleti". Morda situacija ni na las ista, ima pa nekatere elemente, ki jih marsikatera punca spregleda ...
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 09. Jul. 2008 21:56

Uff ... jaz sem bolj slab z vzpodbudnimi besedami ... :roll: Lahko rečem le, da si se fajn zaj**** s tem ko si svojo "hidden love" spremenila v "fu* kolega" (no, ali pa se je iz "fu* kolega" spremenil v "hidden love"). No, ampak zdej je prepozno ... predlagaj mu da bi začela hodit (pač tako kot ti misliš, da je prav) če pa misliš, da je to "no go", potem se pa raje umakni (in začni prebolevat), preden bo šlo to bistveno predaleč - če že ni šlo :roll: .

Mislim, da si malo zgrešila pomen "fu* kolega" ;D[/quote]


Sej vem da sm smotka. Sam en mi more to dopovedat, can u bee " The one " Dr. ? :razz:
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 09. Jul. 2008 22:07

**majcy** napisal/-a:Sam en mi more to dopovedat, can u bee " The one " Dr. ?


Priznam, da ne razumem ... :oops: Če pa me sprašuješ, če sem "the one", pa je odgovor itak jasen: NORMALNO :D ;D :lol: Seveda - kakor za koga :wink:
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 09. Jul. 2008 22:32

DrFreud napisal/-a:
**majcy** napisal/-a:Sam en mi more to dopovedat, can u bee " The one " Dr. ?


Priznam, da ne razumem ... :oops: Če pa me sprašuješ, če sem "the one", pa je odgovor itak jasen: NORMALNO :D ;D :lol: Seveda - kakor za koga :wink:



Eeee, mislna sm " the One" k mi bo dopovedu, vbiu u glavo da sm smotana smotka glede mojga " problema o hidden lovers " :P
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 10. Jul. 2008 0:24

Zakaj nam moški ne pišejo ko nas pogrešajo?


- morda vas pa ne pogresamo?
- morda je vecina moskih, v katere ste zatrapane, "barab" in je taksno izrazanje custev samo za "pussy-je"
- morda imajo s tem slabe izkusnje. Znano je, da zenske tega ne slisijo rade preveckrat. Morda enkrat mesecno, da se ne unici poseben trenutek in potem postane stvar navade.
- ...

lp
Zdravo hujsanje in oblikovanje postave: http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=7048
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 15. Jul. 2008 22:55

- morda vas pa ne pogresamo?
- morda je vecina moskih, v katere ste zatrapane, "barab" in je taksno izrazanje custev samo za "pussy-je"
- morda imajo s tem slabe izkusnje. Znano je, da zenske tega ne slisijo rade [b]preveckrat.[/b] Morda enkrat mesecno, da se ne unici poseben trenutek in potem postane stvar navade.
- ...

lp[/quote]


Yeah right ! :roll:
dp22
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dp22 » 15. Jul. 2008 22:56

nam je pac samo umevno da veste da vas pogresamo, torej zakaj bi vam pisali :P Nesmes komplicirat prevec zivljenja
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 16. Jul. 2008 11:13

dp22 napisal/-a:nam je pac samo umevno da veste da vas pogresamo,

Točno tole mi je tipček kakšno leto nazaj rekel (enako mi je odgovoril, ko sem ga vprašala zakaj mi tako malokrat reče, da me ima rad) :D .

Sva se pa zadnjič pogovarjala spet o tem pogrešanju pa tako naprej in je rekel, da me niti nima časa pogrešat, ker je tako poln vseh ostalih dražljajev, da niti ne pomisli na to, da bi me pogrešal. Ko se ne vidiva na primer več kot en teden in ko me po tem tednu objame pa dojame, da me v bistvu JE pogrešal.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 19. Jul. 2008 17:03

Moj men ne piše ker se mu verjetno ne zdi pomembno da bi mi.. Čeprav je že večkrat sam rekel, da bo od zdaj naprej več pisal, se tega le redko drži.. največkrat je razlog, da niti ne ve kaj bi mi (kar je meni zelo beden izgovor).. Se pa jezi, da mu js nič ne pišem.. pač- sem takšna do njega kot je on do mene.. Pa naj vidi :D
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 9:40

Meni piše...sam tko je fantje so itak vedno bol sramežljivi od punc "razen izjem"... radi bi napisali al pa rekli samo sram jih je...Sej ne se bat čutjo pa isto kot ve al pa še več:)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov