Zakaj moški naivno verjamejo kolegom?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Apr. 2008 18:04

Ljudje si izmišljujejo prav zanimive zgodbe ko ti zavidajo. Njihovo bedno življenje je toliko nepomembno in nezanimivo, da rabijo nekoga drugega, ki ga lahko obdelajo in raztragajo. Ponavadi se spravijo na tiste, ki imajo nekaj, česar oni sami nimajo; bi pa radi imeli.

Meni takšno obnašanje pove veliko o osebi in njenem pogledu ne samo na mene, ampak na splošno na vse. Ponavadi se ne obremenjujem z opravljanjem, ker itak vem zakaj nastane, ko pa škodi mojemu dobremu imenu, pa se pogovorim s tisto osebo in zagotovim, da se opravljanje več ne ponavlja.

Tvoja situacija ni ravno rožnata, ker je zatajil člen, ki ne bi smel (tvoj fant), torej niso krive samo govorice, ampak predvsem on. Jaz bi bila kot prvo jezna nanj (in mislim da si se prav odločila), saj bi moral razločiti kaj so laži ljubosumnih 'frendov' in kaj resnica.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Apr. 2008 16:24

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 17. Apr. 2008 17:11

Kak???
Kaj se dogaja z egom od kolegov (si napisala da ni kiri fu* frend al pa fant), če flirtaš ali kaj veš z drugimi kolegi?
Al sem čisto narobe jaz raztolmačla question?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Apr. 2008 17:14

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 17. Apr. 2008 17:26

Aha, pole sem si prav raztolmačla ja...
No, med mojimi fanti tega ni, da bi bil njihov ego prizadet. Saj konec koncev se gre samo za f**, do tebe potem ne čutijo nič, razen prijateljstva oz. fu* prijateljstva (kakorkoli). Če pa bi bil kiri kolega zatrapan, pa verjetno nebi blo vse tak na flegma način narejeno.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 18. Apr. 2008 9:00

Če te ima fant rad mu valda ne bo vseeno, če ti flirtaš ali karkoli z njegovimi kolegi, prav tako pa si boš na hitro ustvarila sloves... Saj veš, že tako si brez povodov izmislijo zgodbice, da pa res nekaj delaš... :D Je***o :lol:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 18. Apr. 2008 10:43

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Minny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 13. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Minny » 18. Apr. 2008 11:35

Prvo kot prvo mi ni jasno, zakaj bi si njegovi kolegi sploh to izmišljevali in kako to izgleda - a je v smislu fore ali so dejansko tako nesramni da si izmišljujejo? Morda je eden izmed razlogov ta, da si jim všeč oz. vsaj nekaterim izmed njih in so ljubosumni. Kot drugo pa ne vem, zakaj je ta tvoj fant tako naiven, da ga vsak takoj prepriča. Vidva sta par in vidva morata rešiti to zadevo, ne njegovi prijatelji.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 18. Apr. 2008 11:52

Stvar je taka- oni nedolžen ples z nekom spremenijo v halo, zraven pa si namislijo kako sva se gledala, kakšen flirt je to bil, da sem ga spremljala ne vem kam, to pa ni res. Lahko bi rekla, da resnične dogodke tako napihnejo, da se stvar iz njihovih ust sliši prav grozljiva in pretresljiva. Začelo se je z "majhnimi" izpadi, npr., da sem šla ven s prijateljicami in prijatelji, tim. ovaduhi pa so ga klicali takoj naslednji dan s kom se plesala, kaj sem delala, kaj pila... Sama sem fanta vprašala, če njega to tako strašno zanima (ničesar mu nisem skrivala) in če ga zato kličejo, pa je rekel, da ga kličejo sami od sebe. Ti ta isti kolegi so se do mene v družbi obnašali kot da me ni, tako da zaradi ljubosumja tega niso delali. Ne razumem v čem je fora, ne izpuščam pa možnosti, da je vse to fantovo maslo...

P.s.: Fantu sem skušala povedati svojo plat zgodbe, ki bi jo potrdili vsi ostali, ki so bili veni, pa je trdil svojo. Če mi ni hotel prisluhnit, se je tako že odločil in zgleda, da je potreboval nek izgovor da me napade. Glede na to kar je on delal meni, bi lahko zaganjala tak halo, pa sem vedno poslušala njega in mu verjela, ker brez zaupanja zveze pač ni. Hvala lepa, ampak ne bom se ukvarjala z nekom, zaradi katerega sem več kot očitno stran vrgla tri najboljša leta svojega življenja.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 18. Apr. 2008 12:44

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 18. Apr. 2008 16:09

Delusional, namenjeno je meni :)
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 19. Apr. 2008 9:25

Marilena napisal/-a:Stvar je taka- oni nedolžen ples z nekom spremenijo v halo, zraven pa si namislijo kako sva se gledala, kakšen flirt je to bil, da sem ga spremljala ne vem kam, to pa ni res. Lahko bi rekla, da resnične dogodke tako napihnejo, da se stvar iz njihovih ust sliši prav grozljiva in pretresljiva. Začelo se je z "majhnimi" izpadi, npr., da sem šla ven s prijateljicami in prijatelji, tim. ovaduhi pa so ga klicali takoj naslednji dan s kom se plesala, kaj sem delala, kaj pila... Sama sem fanta vprašala, če njega to tako strašno zanima (ničesar mu nisem skrivala) in če ga zato kličejo, pa je rekel, da ga kličejo sami od sebe. Ti ta isti kolegi so se do mene v družbi obnašali kot da me ni, tako da zaradi ljubosumja tega niso delali. Ne razumem v čem je fora, ne izpuščam pa možnosti, da je vse to fantovo maslo...

P.s.: Fantu sem skušala povedati svojo plat zgodbe, ki bi jo potrdili vsi ostali, ki so bili veni, pa je trdil svojo. Če mi ni hotel prisluhnit, se je tako že odločil in zgleda, da je potreboval nek izgovor da me napade. Glede na to kar je on delal meni, bi lahko zaganjala tak halo, pa sem vedno poslušala njega in mu verjela, ker brez zaupanja zveze pač ni. Hvala lepa, ampak ne bom se ukvarjala z nekom, zaradi katerega sem več kot očitno stran vrgla tri najboljša leta svojega življenja.


:willnicht: :motz: :aerger: :angry: :wall:
Kak ne prenesem takega folka!!!!! Joooooooooooooo, lapeži, sami lapeži, špijuni, kvatrnice, madona, madona!!!!
Joj, kak me taki naredijo živčno, ko se fpikujejo v druge reči, namesto, da bi se sami s sabo ukvarjali....
Pa kak lahko to sploh nasedajo eni govoricam??? Pa tega jaz sploh ne štekam res ne! Pa kak sploh majo eni vesele, da praskajo in rijejo in razdirajo in .... Jooojojoooo... Kar lasi mi grejo pokonci, ko zavoham, da je takih ljudi vedno in vedno več...
Mrzim tak narod, dijo porko da ga! Če bi taki narod bil na lape plačan, nebi stradali kruha!
Moji dedi majo vedno neko navado se pri DRUGIH zanimat o meni, pa vedno DRUGE poslušajo kaj pravijo o meni (kje, kdaj, s kom)...In pole taki dec pride meni pred gepis:
"Fant moj, kaj ti jaz slučajno zgledam kot en najbolj aktualnih morilcev in sem slučajno na listi 10 najbolj iskanih al pa pogrešanih?"
"Ne."
"Kaj kur*c pa pole ti rabiš CIO pa FBI pa celi Interpol, da zveš stvari o meni? Ne moreš prit do mene, pa mene prašat al kak?"
"lalalalalalalalallalala"
"Te ne poslušam, idi kolege prašat."
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 19. Apr. 2008 17:34

Tonja, te popolnoma razumem. Jaz sem bila v enem momentu že tako daleč, da sem mu rekla ali jaz ali oni (čeprav je hudobno, da sem ga postavla pred tako izbiro, ampak resnično ni šlo več) in izbral je mene. Vsaj do naslednjega tedna, ko sem spet zvedla, da se veselo klati z njimi okoli. Potolažim se lahko s tem, da pač s kom se družiš, tak si in če se super razumejo ok, gliha vkup štriha.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 19. Apr. 2008 19:57

Po eni strani je razumljivo, da klevetanje drugih v tipu vzbudi dvom. Če bi meni ena bejba (znana ali neznana) rekla, da se je moj fant obešal po drugi, bi zagnala cel cirkus. Čeprav, okej, bi ga šla najprej verjetno vprašat, če je res in na podlagi česa bi mi ta bejba lahko to trdila. Vsekakor čenče prinesejo en dvom pa če še tako realno gledamo na vso zadevo. Vedno se potem sprašujemo "kaj pa, če res?".

Drugo pa je, da ti tip dejansko sploh ne verjame. Dvom je še sprejemljiv, normalno, ampak popolno nejeverje pa ne - zame afkors :) .
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 27. Apr. 2008 9:00

ker preveč časa preživijo z njimi in so jim mnenja en drugega sveta
Always look on the bright side of your life.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov