Zakaj moški naivno verjamejo kolegom?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 14. Apr. 2008 14:23

Seveda moja tema ne leti na vse, ampak sama imam tak primer, da ima fant kolege, ki jih ne odobravam, ampak ukazovati mu seveda ne morem s kom naj se druži. Ti kolegi si vsakič, ko me vidijo samo brez njega izmislijo razno razne zgodbice, kako sem flirtala z ne vem kom... Prav boleče je, da jim vedno takoj nasede.
Kake izkušnje s takimi kolegi imate vi? Je to v krogu športnikov resnično bolj aktualno (govorice) kot v krogu tistih ki to niso? (to vprašanje je morda navidez smešno, ampak vse bolj ugotavljam da bi lahko bilo resnično).

Za vse vaše odg. se vam že vnaprej zahvaljujem!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Apr. 2008 14:36

Mene ne bi motil kolegi in njihove zgodbice, ampak bolj dejstvo, da bi jim fant usakič sprot verjeu, kar bi več kot očitno kazal na to, da mi ne zaupa.

Sama tovrstnih izkušenj nimam, pa mam vedno športnike ob seb :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 14. Apr. 2008 15:27

Jah sej je normalno, da verjame svojim prijateljem. Tudi jaz svojim parim ful dobrim prijateljicam verjamem vse.

Bolj je problem, da si njegovi prijatelji to zmišljujejo...in to zaupljivost izkoriščajo.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 14. Apr. 2008 16:44

Pač žene ga čredni nagon. Ostali pa nakladajo ker sami niso zadovoljni s svojimi ali pa jim gre v nos, ker ima on tebe, oni pa nimajo (bejbe/tebe).

Men so mal bogi taki ljudje. Če imaš ti dober odnos z njim in si zaupata ti predlagam da se ne spuščaš na njihov nivo. Upam da ti te laži vsaj ne očita potlej.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 14. Apr. 2008 16:47

Najbolje potem takem da začne hoditi z njimi...očitno so ljubosumni in se bodo med sabo lepo imeli in bodo društvo samskih descov...
Če ti ne zaupa in ti to razlaga kaj oni njemu govorijo ko tebe ni...potem je celo od njega nezrelo da ti sploh gre to razlagati...ker te takoj postavi v položaj da se moraš ti kao zagovarjati in opravičevati...zakaj že? :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 14. Apr. 2008 17:13

ryu10kyu napisal/-a:Najbolje potem takem da začne hoditi z njimi...očitno so ljubosumni in se bodo med sabo lepo imeli in bodo društvo samskih descov...
Če ti ne zaupa in ti to razlaga kaj oni njemu govorijo ko tebe ni...potem je celo od njega nezrelo da ti sploh gre to razlagati...ker te takoj postavi v položaj da se moraš ti kao zagovarjati in opravičevati...zakaj že? :gruebel:


Se strinjam!
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 14. Apr. 2008 17:33

Prav grozno je, da imam pri teh letih za petami ovaduhe- in ja, to je taka sick scena da dol padeš. Tip en (kao kolega od fanta) hodi celo noč za mano in naslednji dan poroča s kom sem plesala, kaj sem pila, komu sem se nasmejala... Počutim se, kot da sem na je****i pogojni kazni :evil:
V mojem primeru mi fant ni zaupal in je verjel njihovim zgodbicam, prav tako mi ni dal možnosti, da določene stvari obrazložim in sma posledično prekinla oz. sma v nekem čudnem odnosu... Naj pustim stvari "stat" in si mislim ko ga j***, ali naj se še trudim obrazložit za kaj se je šlo?
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 14. Apr. 2008 17:39

ker njih poznajo celo življenje, tebe pa samoo nekaj časa.. ah
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 14. Apr. 2008 18:18

Ne v mojem primeru, zato sem tudi jezna kot ris :evil:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2008 18:31

Zvoncica napisal/-a:Jah sej je normalno, da verjame svojim prijateljem. Tudi jaz svojim parim ful dobrim prijateljicam verjamem vse.


Jah ja, ampak v primeru, da se bi fantove zgodbice popolnoma razlikovale od tistega, kar ti govorijo frendice, bi pa verjetno hotela prit stvari do dna. Vsaj jst sem taka, da se raje prepričam, kot da bi nekomu preveč verjela in na koncu izpadla naivna budala.

Sicer pa ne bi imela energije za stalno dokazovanje fantu, da ga ne varam. Lepo bi enkrat na kavo povabila njega in tri njegove najbolj gobčne prijatelje, pa naj nama obema naenkrat povejo, kaj sem prejšnji večer počela.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 14. Apr. 2008 18:34

Te razumem ja, sem imela nonstop take scene. Enkrat je celo en "prjatu" moju bivšemu poslal sliko, kjer sem se objela z enim kolegom. Ne moreš verjet. Najhuje mi je bilo to, ker bivši ni želel izdati teh super prijateljev. Enkrat sem celo naključno zvedela, da mu je en kolega rekel, da me je kao videl z enim tipom, bivši se je zato držal name en teden, ne da bi vedela zakaj, potem pa sva enkrat po naključju ugotovila, da sploh ni šlo zame, ampak da je ta kolega videl njegovo bivšo punco, za katero je mislil, da sta še skupaj.
Ej šus v glavo, prisežem.
Ampak ne vem kaj bi lahko naredila. Enostavno nimam pametnega nasveta kot to, da mu zadevo pač poveš - njemu in njegovim kolegom pred njim. Jaz bi nardila to.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 14. Apr. 2008 19:27

jullia_ napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:Jah sej je normalno, da verjame svojim prijateljem. Tudi jaz svojim parim ful dobrim prijateljicam verjamem vse.


Jah ja, ampak v primeru, da se bi fantove zgodbice popolnoma razlikovale od tistega, kar ti govorijo frendice, bi pa verjetno hotela prit stvari do dna. Vsaj jst sem taka, da se raje prepričam, kot da bi nekomu preveč verjela in na koncu izpadla naivna budala.


Absolutno bi hotela priti stvari do dna... Isto bi vse soočila med sabo pa rekla Kaj je zdej to pa kaj je tuki res in kdo si zmišljuje ;)
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 14. Apr. 2008 19:57

Js tud mislim,da morš razčistit,da ti ne bo pol žou, da nisi pršla zadevi do konca.

Js ko takle opazujem te naše športnike na šoli pa v mestu,majo pač podlo igro in si punce podajajo. Pa noben nima neke resne zveze,če pa že kdo,ma pa njegova punca vlko možnost da jo zapostavla,vara al pa da je on zapostavlen.
Sam to so najstniške fore :D ,pač nezreli fantje.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 14. Apr. 2008 20:30

Saj vse lepo in prav, ampak pri 21+ moraš pa ja met nekaj soli v glavi... Res me razkuri, da človek nima niti malo zaupanja v mene, pa mu nikolii nisem dala povoda za to da ga dejansko ne bi mel. Pravijo, da tisti ki je hudo ljubosumn in verjame takim stvarem to sam dela ponavadi...
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 15. Apr. 2008 12:45

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:44, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov