Zakaj me to ženske sprašujejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 20. Feb. 2014 20:32

haha :D katy. mislim da si vsi želijo biti tvoji sanjski moški :P

m80: po opisu se mi zdiš čisto super. Pa verjetno se res zanimajo zate, če postavljajo taka vprašanja :D
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Feb. 2014 11:43

hahaha ja story of my life :mrgreen: saj ne, hecam se (; preden me kdo napade kak sem samovšečna
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 21. Feb. 2014 12:08

katy. napisal/-a:Zakaj jaz nikoli ne spoznam moškega, ki bi rad bral, hodo v hribe pa gledal tv serije ne pa 24/7 visel nekje :mrgreen: pa kuhal + igral poker



Če ti največ pomeni da bere, priporočam redno obiskovanje knjižnice in tam se poskušaj zbližat s kakšnim prijetnim mladeničem.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Feb. 2014 13:09

jah čim se zdajšnjega naveličam se poslužim tega plana :mrgreen: hvala
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 22. Feb. 2014 13:39

Nah tam so piflarčki, devičniki, pobožni itd moški...se ne splača, ker takih ne iščete ;D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Feb. 2014 13:58

Džeki napisal/-a:
katy. napisal/-a:Zakaj jaz nikoli ne spoznam moškega, ki bi rad bral, hodo v hribe pa gledal tv serije ne pa 24/7 visel nekje :mrgreen: pa kuhal + igral poker



Če ti največ pomeni da bere, priporočam redno obiskovanje knjižnice in tam se poskušaj zbližat s kakšnim prijetnim mladeničem.



parkrat sem se šla v nuka učit. tam folk več druge gleda kot pa v knjigo.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 27. Feb. 2014 8:53

Sem mislil bolj te navadne leposlovne knjižnice.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 27. Feb. 2014 10:34

floribunda napisal/-a:
parkrat sem se šla v nuka učit. tam folk več druge gleda kot pa v knjigo.


correct.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Feb. 2014 12:01

Hej dude, si introvert...tako kot jaz, in vse bo vredu.

Lej ta svet je narejen za ekstroverte, poudarjajo se drugačne vrednote in cilji k katerim stremiš ti.
Ampak lej, vse bo vredu...ker svet je narejen tako, kot si ga narediš ti.
Tudi jaz sem se vedno obremenjeval glede sebe, zakaj nisem bolj družaben, zakaj ne morem klepetati o vsakdanjih zadevah.

Zakaj me stimulirajo drugačne zadeve, kot stimulirajo drugačne stvari kot druge.

Ker pa si takšen, pa ti lahko povem iz sebe v čem imaš ti kot introvert prednosti pred drugimi.

- si odličen poslušalec
- ker delaš na sebi, boš vedno postajal boljši človek, boljši partner
- ker si bolj vedoželjen, si tudi bolj zanimiv partner za življenje
- najbrž tako kot jaz nisi ravno konfliktna oseba
- v hudih časih lahko razmišljaš bolj odmaknjen od čustev in objektivno

Vsaj jaz si vedno vzamem večji užitek v sexu, ko dajem užitek in se res posvetim dekletu, in sem res zavzet v temu...in verjemi, ženske to cenijo.

Zdaj pa moj nasvet, ker boš verjetno imel punco ki bo ekstrovertirana, ti bom dal nekaj nasvetov, kako boš ti bolj srečen in kako bo tudi ona bolj srečna s tabo, ker bo prišlo do konflikta osebnosti, interesov in razmišljanja.

- ekstrovertirane osebe živijo v družbi, in jim veliko pomeni če jim izkazuješ naklonjenost v družbi, da ji daš kak kompliment. Seveda to iskreno, ne nekaj načrtno.

- posveti se njeni družbi in njeni družini, njim je zelo pomembno da ti sprejmeš njihov svet, torej klepetaj z njenimi kolegi, bodi v dobrih odnosih z njeno družino. Hecaj se, in poskušaj govoriti o vsakdanjih zadevah..cenila bo tvoj trud.

!Bodi pa pozoren, da ji lepo razložiš da potrebuješ svoj prostor in mir, in da če včasih izgineš za 10 minut da greš metati na koš, to storiš da si napolniš baterije.

- hodi ven z njo, vem da ne boš postal žurer in ne vem kaj..lahko pa greš ven z njo, plešeš z njo, spiješ kako pijačko. Premagaj svoje omejitve, in verjemi srečen boš ti, in srečna bo tudi ona.

- aja, moraš biti malo ljubosumen, njim paše da si malo ljubosumen, rade imajo malček malček drame, ker one povezujejo tako, da ti ni vseeno zanje. Ni logike, ampak tako pač je :D.

- ekstrovertirane osebe potrebujejo veliko komplimentov, kot introvert misliš da ji pokažeš vse, da vsak tvoj objem izraža tvojo naklonjenost. Bolj se potrudi biti vokalen: izgledaš čudovito, ta obleka ti res pristaja...bodi bolj pozoren nanjo.

- ekstrovertirane osebe, potrebujejo več fizičnega izražanja ljubezni, objemi, dotikanja, cartanja. Jaz ne rabim tega, one pa rabijo to, tako da se potrudi in ko pride iz šihta si vzemi tistih 15 minut crklanja na kavču.

- ekstrovertirane osebe je treba veliko spodbujati, ker jim lahko zelo hitro zameriš kako stvar...zatorej počni kakšne stvari z njo, in pohvali jo ko ji uspe kakšna stvar.

In ja, poskušaj ji obrazložiti kakšen si, kakšne so tvoje potrebe...ker če je ne boš, bo za vsak tvoj samostojen sprehod vzela kot beg od sebe.

Reči ji: potrebujem ta sprehod sam, da malo razmišljam...ko pa pridem nazaj, pa bova šla..

In tudi ona se mora truditi s tabo, tudi ti pričakuj, da bo počela stvari s tabo, da bo šla kam samo s tabo.
Ker če ne boš povedal kaj želiš, potem boš samo sedel na nekih piknikih, bil neprestano ujet v istemu kalupu..in te bo potem to izčrpavalo, in ne boš mogel biti takšen kot si lahko.

Kar se pa tiče prepirov, pa takole...ekstrovertirane osebe imajo rade veliko drame, in lahko prepiri in zamere trajajo neskončno dolgo. Zatorej, da ne boš tako kot jaz, vztrajal ure in ure in se kregal, ker se ti že kar meša. Lepo reci, grem na sprehod...malo se pomiri, zberi si energijo..Moraš biti malo bolj, ne bom rekel grob, ampak bolj odločen ker poskušajo dominirati nad tabo, in potem vzamejo tvojo mirnost in to da se odločaš bolj z glavo, kot šibkost.

Poskušaj jo razumeti iz kje prihajajo njena vihrava čustva, ter poskušaj njej razložiti iz česa izhajaš ti. Komunikacija, ampak popolna...poskušaj ji točno povedati kaj ti razmišljaš, ker verjemi..ona se bo drla in povedala točno kar misli, še ti daj...vem da je zaf*****, ampak bosta oba zadovoljna.

Da ne boš razumel, ekstrovertirane osebe niso nič čudne ali šibke...ampak sem samo napisal kaj sem jaz opazil da one potrebujejo.

Aja, in če ona nima posluha za introvertirane osebe...potem vama ne bo nikoli uspelo.

Ženske te sprašujejo pa zato ker te testirajo, in kar je dobro tudi ti jih lahko tetsiraš...in ni ti treba postati takšen kot one želijo, ti delaj svojo pot, prava bo že prišla.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 27. Feb. 2014 12:52

Tudi jaz se strinjam, da avtor nima problema.

Danes je že redkost, da 20-letnik ve, kaj hoče v lajfu in ne bluzi nekaj v tri krasne in normalno da punce zanima tak osebek.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Feb. 2014 16:47

v navadnih leposlovnih knjižnicah je ful preglasno za kako resno, zbrano učenje. vsaj za moje pojme.

sicer pa, a nimate nobenih hobijev, interesov poleg službe in šole?

kulturne dejavnosti, koncerti, večerje pri prijateljih, delavnice, mljaužnt je enih zadev. ni ti treba bit izrazit ekstrovert, da kje koga spoznaš.




po drugi strani je pa lahko meni zdej bit pametna, ko mam tipa in se mi ni treba s tem ukvarjat...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 27. Feb. 2014 17:14

Nisem mislil v smislu učenja, temveč sem katy predlagal, naj ko gre v knjižnico proba zahaklat kakšnega dečkota. Če ji ful pomeni, da tip bere.
alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 02. Mar. 2014 12:45

Kje se skrivajo samski po osebnosti taki fanti kot ti? :D
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 02. Mar. 2014 13:44

povsod je polno zanimivega, zabavnega in cool folka. samo ljudjem se sploh spoznavat več ne da. ne da se jim niti v debato spustit, da bi sploh odkril zgoraj naštete stvari posameznikov.

vsi bi očitno najraje videli, da ljudem že na čelu piše: samski, urejen, delaven, zabaven, knjigožer, ne vara... jaz tudi ne začnem pogovora, ko nekoga spoznam: "živjo, jaz sem S, me veseli." "rada berem in igram kačo na fotrovi stari nokii. drugače pa pišem diplomsko iz primerjave parjenja rjavih in zelenih žab, in rada imam živali. želim si vsaj 3 otroke in službo z minimalno 2k€/mesec."..

nevem no, folk zna bit res zanimiv, če se mu prisluhne in da priložnost, da se izrazi. ne pa da se že apriori išče fellerje v vsem kar tip/ženska izreče in posledično potrditev teze, da so vsi tipi/ženske čudni/e, ovce, neumne, svinje...

če res, ampak res ne spoznate prav nikogar zanimivega, potem je problem v vas, ker sploh ne znate(nočete) iskat.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2014 17:35

^^kapo dol, odličen post

Strinjam se popolnoma z vsem kar si napisala.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov