Višina moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kolk visji so lahko moski ?

5 cm
58
8%
5-15
398
52%
nad 15 cm
304
40%
Skupaj glasov : 760

ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 16. Apr. 2010 22:43

Kar se ankete tiče so mi vsi odgovori ustrezni. Najrajši pa vidim, da je ene 20 cm večji.
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 16. Apr. 2010 22:58

Jaz merim 154 in mi je običajno odgovarjalo, da je bil vsaj fant nekoliko večji. Običajno so bili tam od 175-180. Vmes tudi izjema 190.
No zdaj mi je pa nekdo všeč, ki meri 168 pa imam kar nek občutek, ko greva skupaj, da sva enako velika. Če je nekdo večji od mene okrog 10 cm sploh ne zaznam razlike. :(
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Apr. 2010 6:25

js sm meter 158 (po nekaterih meritvah) in mi načeloma tudi odgovarja, da je fant vsaj malo višji :D
načeloma preferiram visoke dečke, vsaj tako, na prvi pogled. genetska različnost. vsaj kar se vičine tiče :)
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Apr. 2010 7:24

MonteneGrina napisal/-a:visina res ni pomembna.... ce mas nekoga rad je itak vsen...

Kaj pa če je višina pogoj za to, da imaš lahko nekoga rad (te privlači)?
Enim je vseeno, drugim ni. Meni ni. Skupaj z težo je nekaj, kar mora štimat, v nasprotnem primeru takega moškega sploh ne dojemam kot partnerja.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 18. Apr. 2010 17:32

pr men je žal višina ful pomembna.mam rada ful visoke-od 190cm naprej in tud do zdej nisem mela nižjih fantov. tud ne opazm nižjih od 180cm,tko da tud če je fant ful lušn pa nizek si rečem 'ah škoda da ni 20cm višji' in grem dalje :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 18. Apr. 2010 18:59

Moja je višja od mene, jaz sem okoli 175, ona pa malenkost več.Nje ne moti, mene ne moti, torej je vse kul.

:D :cool:

Res pa je, da ne zgledam pišče (široka ramena, močne roke..)..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Apr. 2010 19:02

lia7bibi napisal/-a:pr men je žal višina ful pomembna.


Zakaj žal?
Trdonja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Trdonja » 19. Apr. 2010 14:44

jullia_ napisal/-a:
lia7bibi napisal/-a:pr men je žal višina ful pomembna.


Zakaj žal?


Če je visoka, se ji krog potencialnih partnerjev lahko krepko skrči. Poznam eno punco, ki je kar visoka (cca 180 cm) in ji višina partnerja tudi ogromno pomeni.

Vedno se je vesla po najvišjih dedih - na žalost so bili to tudi največji kreteni. Z enim se je potem zahaklala, kot je sama kasneje povedala, zaradi obupa, da ne bo našla boljšega.

Da bi pa pustila k sebi kakšnega isto visokega oz. manjšega (pa jo je dosti takšnih tipov šmekalo), na to pa ni hotela niti pomislit. Žalostno.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Apr. 2010 14:57

^^zakaj pa bi dala šanso tipu, manjšemu od nje, če ji pač to ni ok?Navsezadnje niso vsi visoki tipi kreteni, kajneda?
V to sem se upičila zato, ker sem roko na srce raje sama kot pa z manjšim od sebe.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Apr. 2010 15:13

Jaz pa priznam, da mi ne bi bilo ravno kul, da bi bil moj fant manjši od mene. Enostavno mi lepše zgleda, da je fant večji od svoje punce. No sej pri meni bi se že težko zgodilo, da bi bil fant manjši od mene, ker sem nekje 163 cm in pomoje fantov nad 20 let ni veliko, ki bi bili manjši od te višine :wink:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Apr. 2010 16:12

Trdonja napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
lia7bibi napisal/-a:pr men je žal višina ful pomembna.


Zakaj žal?


Če je visoka, se ji krog potencialnih partnerjev lahko krepko skrči. Poznam eno punco, ki je kar visoka (cca 180 cm) in ji višina partnerja tudi ogromno pomeni.

Vedno se je vesla po najvišjih dedih - na žalost so bili to tudi največji kreteni. Z enim se je potem zahaklala, kot je sama kasneje povedala, zaradi obupa, da ne bo našla boljšega.

Da bi pa pustila k sebi kakšnega isto visokega oz. manjšega (pa jo je dosti takšnih tipov šmekalo), na to pa ni hotela niti pomislit. Žalostno.


Krneki. Meni je srce zlomil tip, ki ni imel niti 1,75. Kaj pa to pove o tvoji teoriji? Da gre za navadno posploševanje.
Niso vsi veliki tipi kreteni, majhni pa super, kot tudi niso vse debeluške dobrovoljne, suhe punce pa mrhe.


Pri lia7bibi me je zmotila sama formulacija stavka. Če ti nek kriterij pri izbiri partnerja veliko pomeni, ti pač veliko pomeni. Beseda "žal" pa implicira, da te stvar moti in cel post je zaradi tega zvenel kot da bi ona z največjim veseljem imela majhnega fanta, pa ji nekakšni, od nje neodvisni faktorji to preprečujejo. Žal.
Trdonja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Trdonja » 19. Apr. 2010 16:47

Jaz nisem nikjer impliciral, da so vsi visoki fanti kreteni - to bi bilo neumno. Napisal sem, da so vsi visoki fanti, ki jih je ta punca osvajala bili kreteni. Sicer pa saj ni važno.

Kar sem hotel izpostavit je, da so to punco osvajali tudi nižji fantje, ki so bili osebnostno veliko bolj ustrezni za njo, pa jih je zavrnila. Žalostno se mi zdi to, da si je rajši izbrala fanta s katerim se ni razumela, je bil nesramen do nje itd. samo zaradi njegove višine.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Apr. 2010 17:17

Ta punca ima več kot očitno precej večje težave pri izbiranju fantov, ne le kriterija višine (glede na to, da je z nekom iz obupa, ker ne najde boljšega), tako da njene ljubezenske katastrofe niso ravno najboljši argument.

Sicer pa, saj veš, kako se reče tipu, s katerim se osebnostno ful fajn ujameš, pa te fizično ne privlači? Prijatelj.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 19. Apr. 2010 23:41

da pojasnim mal tist moj 'žal' :D to je bil bolj namenjen fantov,ker mi je dejansko kdaj hudo za kakega (ker višine si pa res ne izbiraš in ti je pač dana taka kot je),k je hotu bit z mano in je bil tud men dobr,sm k ne morem mim tega da je nizek-pač pod 180cm tip mene spolno ne privlači :?
nism pa neki ful visoka da bi mela probleme najdt višjega (172cm),sm kaj ko jz gledam tiste nad 190cm in pol se pa krog res zmanjša :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Apr. 2010 3:39

jst sm enmu, k je manjši od mene (pa jst nisem med visokimi) in me je povabu na večerjo, kr rekla, da nej niti ne troši dnarja zame, ker ne bo dobu nč.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov