Vaš moški in Cosmo forum

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cebelica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cebelica » 19. Okt. 2004 18:58

Ojla!

Zanima me eno bolj splošno vprašanje.

Ali vaš moški ve, da sodelujete na Cosmo forumu?

Če ja, povejte kako je zvedel. Ste mu povedale ali vas je zalotil? Kaj je rekel na to? Je imel kaj proti? Ali kaj druga?

Če pa ne, pa me zanima ali je to načrtno in zakaj ali pa še pač niste imele prave priložnosti, da bi mu povedale. Oz. se vam ne zdi omembe vredno.

Ajdi, razpišite se!

Aja, da še jaz povem za mene. Jaz nisem hotela mojemu povedat, samo me je enkrat pač "zalotil". No in pol je hotel vedet mojo šifro, pa mu je nisem povedala. Zdaj mi je nekak bad, da imam kao neko skrivnost pred njim, ker drugače si bolj vse poveva. Po drugi strani pa se mi zdi fajn, da mam neki svoj in samo moj "hobi". :schreiben: :versteck:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 19. Okt. 2004 19:33

Moj ve da jaz skos neki tapkam po teh forumih, ga pa niti preveč ne zanima. Vsaj zdi se mi to, mogoče pa na skrivaj bere moje poste, ko mene ni, men se pa o tem še sanja ne :? :eek: :o :)
pa pa
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 19. Okt. 2004 19:49

Moj tud ve, zvedu pa je tko da je enkrat uletu u sobo ko sm glih post pisala in je bil prov presenečen :eek: da jst tud sodelujem na forumu - prej me je sam vidu da sm ga brala. Drgač pa nima nč proti, enkrat mi je pol povedu da ga je firbec matru kaj kej pišm in je tist kliknu, da je vidu vse moje objave, zdj pa ne vem če se mu še da brat.
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 19. Okt. 2004 19:50

Moj ve, povedala sem mu sama...vsake toliko mu namrec povem kaksno zanimivost, ki jih tukaj vsi skupaj spravimo kar precej skupaj :D Vedno me poslusa, vcasih se kaj bolj podrobno vprasa...vcasih celo vprasa kaj je kaj novega na forumu :wink: Ni pa nikoli pokazal vecjega zanimanja, da bi si ga tudi ogledal ali bral, niti kateri nick jaz uporabljam :gruebel: Zna biti, da v sluzbi kaj poštefna po teh straneh, tega ne morem vedet ;)
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 19. Okt. 2004 20:07

Moj je Američan pa itak ne bi nič razumel :lol:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 19. Okt. 2004 20:54

spellca napisal/-a:Moj je Američan pa itak ne bi nič razumel :lol:

:D

tudi moj fant ve, da sodelujem na tem forumu, povedala sem mu pa sama, saj se mi to ne zdi nic takega...pa tudi moj nick ve :P ...
vcasih mu kar sama zacnem pripovedovati kaksne zanimive stvari...
:sport:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Okt. 2004 21:19

Ja ve ja..., jst sm mu sama povedala, da se pač tuki bejbike pogovarjamo pač o vseh stvareh..., pol ga je pa mal zanimal pa sm mu povedala..., drgač pa tut ve da smo se dobile pa tko...nima nč proti...
Pravi sam, da je zihr zarad ns vsak petek dž, k tok čvekamo..., pa še tipe opravljamo za povrhu... :wink: :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Nannn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 1. 9. 2004
Kraj: Maldivi

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannn » 19. Okt. 2004 21:40

Ja seveda da ve....sej skoz neki tipkam in vcasih se prav dober oba nasmejiva ob kaksni debati...Ni panike pr nama glede forumov in raznoraznih chatov...saj iz tam izvira najina veza....Vedno mi prav vazn da se jest dober pocutim in da delam stvari ki me veselijo...Je pa radoveden in vsake tok casa mu povem kaksno zanimivo in smesno prigodo....Vazno je zaupanje in potem vse laufa.....
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 20. Okt. 2004 6:01

Moj tut ve! Enkrat sem pisala post pa ga je full zanimal kaj tako vneto tipkam skos in je pol pogledu! Pa je full reku kako to da se mi da sodelovat! Pol me je pa cez par dni vprasal kaj kaj pise, ce tut njega kaj omenjam, pa tko! Zdaj se pa skup smejimo kaksni fori! Tko da nima nc proti!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 20. Okt. 2004 6:27

ja itak, da ve....ve tud zaradi tega, ker mi je od njegovga kolega punca povedla za forum, pa je biu zram takrat
zdej pa vsak dan pridem z neko štorijo iz foruma al pa mu povem, da je biu 206cc gejevski avto leta........ :lol:
ne vem zaka bi bla to skrivnost...... :nixweiss:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 20. Okt. 2004 6:54

moj fant ne ve, ne verjamem da bo kdaj zvedel :lol:
punca pa... sm ji ze neki omenu :razz:
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
Mrs. Smiley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 26. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smiley » 20. Okt. 2004 7:53

Ja, seveda ve, saj živiva skupaj in bi bilo tako stvar težko prikrit ... pa niti razloga za to ne vidim. Pozna moj nick, saj mi ga je on nadel, gesla pa tudi nisem skrivala (kar nekaj časa sem ga imela napisanega na listku na mizi, ker si ga nisem mogla zapomnit!). Dvomim pa da se mu da kaj od tega kar pišemo brat ... včasih mu jaz kaj zanimivega preberem.

Itak se pa potem skupaj smejiva zabavnim prigodam in zgodbicam...
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 20. Okt. 2004 8:16

Moj tudi ve. Kaj ne bo, če me pa včasih pokliče, pa sem vsa nasmejana, potem me pa sprašuje kaj je. Ma ga ravno full to ne zanima, vseeno pa mal sumljivo sprašuje kaj debatiramo. :)
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 20. Okt. 2004 8:52

Ve da sm na foruu, ne pa točno na katerem. Včasih mu kej povem iz kšne debare, pa me vpraša od kje mi to zdej, jest pa sam forum, in to je to.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 20. Okt. 2004 10:22

Mislim pa, da ga ne bi motlo, ker pač z ženskami klepetam, če pa bi tolko z moškimi čvekala, pol pa bi že kako rabuko zganjal :lol:

Se pa strinjam, da smo ziher kaj krive za dež :D
Zadnjič spremenil samjaz, dne 05. Mar. 2006 8:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov