Vaš moški in Cosmo forum

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
incognito
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a incognito » 03. Jul. 2005 19:05

ko nama je dolgcajt, ga skupaj bereva :D
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 04. Jul. 2005 7:18

Moj ve in mu včasih razlagam, kaj se ženske pogovarjamo, oz. kaj sem lepega napisala o njem. :D
Za kakšen password me ne bi nikol prosu. Itak mi ni kaj bad, ker nič slabega ne napišem in nič kaj takega, kar ne bi vedel. Edina žaljivka za njega je bla pa mogoče, da bi mu malo zmanjšala bušija, ampak to itak že ve. Tut jaz nisem perfektna :wink:
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 06. Avg. 2008 20:02

Jaz sem se na ta forum vpisala ravno pri njemu doma... Mava vsak svoj računalnik (on prenosnega, js pa delam na njegov navadn comp) No in on ma tudi polno "svojih moških" forumov (avtomobili, računalnik, muska in te stvari)... in ko enkrat začne vse to čekirat in odpisovat, je kr lep čas za računalnikom in seveda je pol men dolgčas...
No in sm prišla na idejo, zakaj se pa tut js ne bi vpisala na en forum :D In sm se pol pred njemu vpisala in sma pol drug ob drugem tipkala vsak na svoj forum haha... :) In valda, da nima nič proti :razz: ma vsaj mir takrat ko se on poglobi v določene zadeve :cool:
Kdor išče nebesa na zemlji je med zemljepisom spal
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 06. Avg. 2008 20:07

Moj ne sodeluje v nobenem moškem forumu. Za moj Cosmo pa doskrat reče, da me poneumlja, ker mu učasih ni ušeč način razmišljanja oz. novi pogledi, ki jih dobim tuki gori.
Mi je biu clo prpravljen kupit Rdečo kapico za Play station, da bi se zamotla. Nič, ne bo srček ! Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov