žuranje v moški družbi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 13. Mar. 2009 21:28

Ja,s tipi je ponavadi res vecji zur.. So bolj sprosceni, bolj partyanimals kot pupe.. Se mi ni pa se nikol zgodilo, da bi se prjatli vprico mene neki zezali al tezili kelnarcam al ostalim puncam..Se znajo vsi lepo obnasat (no,vsaj,ko sm jst zdraven) :)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Apr. 2009 16:39

Ponavadi sam s tipi žuram. Mam tud več m prjatlov, kot ž. Nekak se lažje pogovorim z njimi, ni obsojanj, ni nekaga hihitanja in ne vem česa. So bolj a žur pomojm, mnj zadržani...
Nasploh mamo en trio-adio; 2 kolega pa jst; gremo skupej skorejda n vse koncerte :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 29. Apr. 2009 9:39

Men je cool z fanti žurat...samo more bit dobra družba, ker eni znajo bit pa prov tečti in nesramni...ne vem zakaj..
lisicka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 22. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lisicka89 » 29. Apr. 2009 10:32

Jaz sem se od vedno družila več s fanti kot pa puncami. Že ko sem bila majhna, sem se velik raje igrala s fanti (nogomet, s kolesi se vozila okoli itd) kot pa s sosedo. V OŠ sem bila bolj shy varianta in sem bila večinoma s 3 sošolkami, ko sem šla pa v srednjo, sem se čist spremenila. S eno sošolko sva se spoprijateljile in skozi celo srednjo šolo smo se veliko več družle s sošolci kot sošolkami (ki so se kregale za vsako stvar, tekmovale med seboj itd). Ko grem ven, sem ponavadi sicer s frendico ampak družimo se tam s tipi, ker nekako dost lažje navežem stik s nekim tipom kot punco in zato imam tudi večji delež frendov kot pa frendic. Sama velik raje žuram s tipi kot pa s frendicami, ker sem tudi dost bolj sproščena v moški družbi kot pa ženski.
Smo še enkrt žurat s sošolkami (5 žensk, 1 tip) in jst sem se večinoma cel večer menla in družla bolj s tistim tipom kot ostalmi sošolkami, ker mi pač dosti bližje. Pa tud za novo leto sm šla v tujino s 4 frendi in je blo res noro :D Pač veliko bolj domače se počutim v moški kot ženski družbi. In tudi nisem "tipična punca", ki bi non stop se hodila na WC gledat (na žuru), po trgovinah, na veliko debatirala o kozmetiki, modi in podobno.
Me pa edino moti to, da so nekateri fantje sam pri šanku in ga pijejo, jst bi pa plesalaaa...no sicer pa je zmeri manj tega :D
Uporabniški avatar
vseenomiska23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a vseenomiska23 » 06. Jun. 2009 19:00

...
Zadnjič spremenil vseenomiska23, dne 27. Nov. 2009 11:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 06. Jun. 2009 21:18

Da se še jaz izpovem in si olajšam dušo.

V glavnem. Pred kratkim se bila z mojim in 3 njegovimi prijatelji zunaj. Fantje so ful face, za štose in prav všeč mi je, da se moj z njimi druži, čeprav jih jaz ne poznam najbolj.
In pol greva midva pač do njih, se moj začne pogovarjat z njimi, jaz pa stojim poleg kot lipov bog, kot da me ni. Gre moj in en kolega z njim naročit pijačo, druga dva sta kr nekam šla. Ostanem sama. Smo se šli vsest, padejo oni v debato, jaz gledam okrog, tečno mi je bilo, kličem kolegice, če je katera blizu ampak ne, glih takrat nobene. Pol, ko je moj končno 'odslovil' prijatelje, ker je videl, da sem malo slabe volje, me je pa še napadel, češ da ne more enkrat bit s svojimi prijatelji. AMPAK: z njimi je skoraj vsak dan z mano pa 2, mogoče kdaj 3x na teden :roll: in pol sem bila jaz kriva vsega :D ampak končno se mu enkrat nisem opravičila (ker sem to do zdaj vedno delala), ker sem bila 1000% prepričana, da imam jaz prav.
Sej vem, da ni lepo, da sem bila cel večer tiho, ampak nisem človek, ki bi se, ko je z nekom prvič zunaj vmešaval v moške debate. Bi se lahko vsaj malo potrudil, da se vključila, ne da me pusti :roll:

Tako da, me dolgo časa noben ne bo videl zunaj v moški družbi :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2009 21:29

Jaz te razumem, ker sem take sorte, da težko navežem stik z novimi ljudmi. Ko enkrat folk poznam, sem zelo družabna in zgovorna, samo led je treba prebit.
Moj bivši mi pa pri tem tudi ni bil v nobeno pomoč. Ne samo, da se je obnašal tako kot tvoj tip in mirno debatiral s kolegi po svoje, vedno mu je nekako uspelo zlobirat, da sem na vse žurke jaz vozila. Kar je pomenilo, da so bili vsi ostali prijetno pod dozo, jaz pa trezna. Pa se poskusi vživet v družbo v takih okoliščinah...

Na koncu sem prevzela pobudo in ga uvalila, da on enkrat vozi, spila 3 deci vina in se poštekala z vsemi. On je pa težil, da hoče domov :D
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 07. Jun. 2009 0:03

Pr men pa lih obratn. Se ponavad še preveč razgovorim. Prvič k vidm osebo še nekak pazm, potem pa skor kar mi pride na pamet, tko da k sm s kolegi od svojga,k da se poznamo že ceu lajf. z enimi se štekam še bl kukr moj sam z njimi haha in pol me more mirit in sm učas mau kregana, k sm preveč gobc (sam ne zdej da strelam ibr bedarije pa da bi tračala,kšne skrivnosti itd., to sploh ne)..pač hitr se ufuram in sprostim, ker sm po naravi gobčna in nemorm bit kot lipov bog :)
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 07. Jun. 2009 6:33

Jst tud full teško navežem stik z kr eno osebo k jo prvič vidm....sam pol kr gre ne sam se eetaq bol štekam s tipi že od malih nog sm bla skos s tipi k so mi šle na žiuce une babe z barbikami pa slikcami od nvem kere skupine ooooo,raj sm šla fuzbal al pa bejzbol igrat,mam pa ENO najbolšo kolegico že od prvega razreda njej pa vse povem....ampak tko so pa tipi zakon glede druženja pa to,pač morš se prilagodit mal pa se delat k da si tip hehehe
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 07. Jun. 2009 8:52

js tudi morem prvo prebit led (spoznat vse) in šele pole sm lahko sproščena v moški družbi in se mam fajn
obvezno pa morem met zravn tudi ženski spol, kr me vedno skrbi da bi vrgli vn kake moške debate na katere se ne spoznam :D

2 leti nazaj smo 4 frendice pršle v eno klapo kjer jih je blo ene 25, od tega je blo 20 tipou.. in z njimi sm se mela tko fajn, same neumnosti smo delali, vsi so bli odprti, za zajebancijo, umirala sm od smeha z njimi itd.. res sm uživala :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Nataška982
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Nataška982 » 12. Jun. 2009 11:13

Jaz sem včasih veliko žurala z moško družbo ampak ni bilo neki ful teh pripomb pa tega,so bile ampak se nisem nekaj ful obremenjevala z njimi. Tko da smo se imeli zmeraj ful fajn
bloom*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bloom* » 12. Jun. 2009 19:25

jaz ne morem bit ne v moški ne v ženski družbi popolnoma sproščena, če jih ne poznam (no, razen prek foruma :D )
sam bi se rada tega rešla, ker težko spoznavam, nove ljudi... sem vedno bolj sramežljiva, ko pa sem v družbi kjer vsakega že dlje časa poznam pa mi vsi govorijo da sem čist 'utrgana' :P
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 12. Jun. 2009 20:44

a ste malo zašle iz "pointa" teme? :cool: je pa najboljše s tipi žurati- brez dvoma!

jaz za svojega vem, da ali je sam, ali z mano ne flirta z nobenimi kelnarcami ipd. pač vem da ni tak, ker jaz mu nebi ostala dolžna (torej po načelu- ne delaj drugim tistega, kar nočeš, da kdo dela tebi). štos je eno, neokusno "osvajanje" pa drugo.
ni panike, če sreča kakšno kolegico, sošolko, sodelavko, gre na pijačo z njo, pokramlja.

zasedeni tipi takšnih vrst kot jih opisuje "odpirateljica" teme, pa so mi MIMO. :roll:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Avg. 2013 23:32

mi smo bli zmeraj dokaj mešana družba, do cirskega obdobja, ko smo nekaj časa hodle same babe ven.

sej žurat s tipi je fajn pa vse. pa še vedno kot mešana družba (včasih pa tudi sai tipi) hodimo ven.

ampak čez žura s samimi babami, ga ni :twisted:

mi je blo pa zmeraj čudna ta delitev med spoli, tudi zdaj izrazito ženske/ moške večere redko prakticiramo. navadno gre tu bolj za klepet ob pivu zvečer,kot kak zaresen žur.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron