Tipi - pozerji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 09. Sep. 2011 17:40

delusional napisal/-a:in ja, nekako še nisem opavila z njim. ko bom, grem spet na naslednji izziv.

kaj pa bi še rada od njega :gruebel: še en slab seks? :roll:

mene je zmeri zanimalo kako taki tipi sploh dobijo fu**t :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 09. Sep. 2011 17:47

[quote="Zvoncica"]Pa definitivno ga ne boš očarala z videzom, ampak s čim drugim. [quote]
"Moji" so imeli veliko skupnih vsporednic, ampak pamet ni bila med njimi :D Moje mnenje pa je, da ravno z videzom (ker so po večini to zelo plehki osebki).
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2011 17:49

Mela sem v mislih bolj kakšen smisel za humor, kot pa neke težke razprave :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 17:54

Zvoncica napisal/-a:Takega tipa boš očarala tko, da boš v easy flirtala nazaj, ne boš pa naredila enega milimetra, da bi mu olajšala delo :)


ja, in on ve za to igrico in dela isto. gleda, se smejčka, skor šlata po svojih hudih mišicah in še skor ga raznese, ampak prišel ne bo. on ne bo popustil. lahko pa prideš ti, če kaj hočeš.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2011 18:05

Jah prav, pol se pa tokrat pač ne bova spoznala, ni panike :lach: ;)
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 09. Sep. 2011 18:07

Kaj pa če bi šla do njega oz. se usedla zraven njega (če je to ob šanku) in naročila pijačo in ga samo enkrat bolj očitno pogledala in to je to. Potem pa čakaš. Mogoče deluje :D
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2011 18:09

Mogoče, sej ne deluje na vseh isto...lahk greš tut nasproti njega. Pač da te ziher opazi, ne da bi ga gledala, kot da ga hočeš po*ukat s pogledom...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 19:01

Kaj pa če je vsaj 10 takih bejb, ki ga gledajo oz. flirtajo z njim in ga vabijo.
Zakaj bi prišel sploh do kake oz. zakaj ravno do določene.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2011 19:15

Na to ti pa ne znam odgovoriti...ampak očitno ponujala se mu nikakor ne bi...pol mam rajši, da se nič ne zgodi.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Sep. 2011 19:15

ma to ni noben dosežek. Ženska lahko položi skor vsakega mošega ki ji pade na pamet samo priložnost mora bit prava. Sama sem spala z enim tipom ko mi je bi svinjsko hud (v določenem obdobju ga je hotel pofukat pol slovenskih najstnic ampak ne bom pisala imena) in tip je takoj začel vračat poglede ko sem ga gledala, glasen je bil pa samo ko je imel zraven družbo. Sama sem sicer flirtala ampak nisem preveč trzala na njegova vabila. No in potem sva en večer končn seksala, in je bilo ok... Ampak bolj kot sem ga spoznavala bolj sem ugotavljala da je en velik otrok. Potem sem se zapletla z njegovim frendom in bila z njim kar nekaj časa. Tud frend je eden tistih ki dobi praktično vsako - ampak tudi vsaka dobi njega.

Tko da sama še nisem doživela da bi želela seksat s tipom pa ga ne bi dobila. No razen enkrat ko je bil tip gej, kar sem ugotovila ko je poljubil drugega tipa.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 20:13

seveda da je dosežek. če ne se ne bi hvalila, da si sexala s tipom, s katerim je hotelo sexat pol slovenskih najstnic.

kaj pa je dosežek Nesanica?
Da dosežeš, da pri poročenemu prideš na 1. mesto?
Da si jezna, ker te noče pridet posexat in ne dojemaš, da ima družinske in zakonske obveznosti in potem poskušaš izsilit, da vseeno pride? To je dosežek? Da se skozi vrtiš v istem krogu in on te vedno znova prepričuje, da se ujameš, ker si naivna, a nikoli ne dobiš toliko kot bi rada...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 09. Sep. 2011 20:42

Za žensko je dosežek dobit dobrega tipa za resno zvezo.

Vse ostalo je ženskam zelo lahko dosegljivo.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 20:54

ampak dobri tipi so zasedeni.
torej je dosežek speljat dobrega tipa neki drugi.
če je to sploh seveda možno, ker tipi (tudi če kdaj fukajo druge) se držijo babe s katero so že 5 let ko klopa.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Sep. 2011 21:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 09. Sep. 2011 22:41

Dosezek za zensko je, da se en dober tip, tak zatreska vanjo, da bo pozabil vse svoje bivse.

Moje mnenje je, da taksni tipi, ki so vajeni, da se jim zenske metajo, na koncu zberejo taksno, ki se jim ne mece in za katero se oni morajo potrudit.

Clovekova narava je taksna, da vsi hocejo neki izziv in hocejo ostvariti neki tezji cilj. Nobeden se ne ukvarja s lahko dosegljivimi cilji.

Osebno imam moske prijatelje, ki so taki hudi frajerji in se jim mecejo zenske v nedogled. Ta prvi, se je zatreskal v zensko, ki je bila vezana in ki mu je pravila, da ne more koncat zvezo s fantom.
Ta drugi frajer se je zatreskal v zensko, ki mu je pravila, da noce imet nicesar z njim.

Pravzaprav, ce hoces dobiti neko dobro stvar, moras jo prvo podceniti.
To ti je isto, ko se dogovarjas za ceno nakupa in ti je cena na zacetku previsoka. Le kako bos preprical prodajalca, naj ti zniza ceno? Seveda bos rekel, da zadeva, ki se prodaja in niti ni tako dobra.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov