Tipi - pozerji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 09. Sep. 2011 0:11

delu, potem si ga itak dobila, je šel s tabo. zakaj ga rabiš še prelisičit?
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 0:30

ah no, hočem bit pač kot una, k ji jo je tip trikrat polizal, ona pa njemu nč.
evo to je prelisičenje.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Sep. 2011 6:36

delusional napisal/-a:se ne ukvarjam ravno s tem kako izpadem. očitno ti se. naredim tisto, kar mi paše. če hočem s tem tipom bit za eno noč, bom. me ne zanima koliko žensk je bilo pred mano in s katero bo drug vikend.

zanima me, kako bi ti izpadla carsko? da kao nikoli ne greš s takim jebačem? zakaj ne greš? ker imaš premalo samozavesti? ker imaš predsodke v glavi, kaj si bodo drugi mislili in kako umazano se boš ti počutla?

torej hočeš reči, da je takim jebačem se bolje izogibati, ker ti lahko samo škodijo? in pri takih tipih lahko vedno samo izgubiš? za tako nevarne jih imaš?


V naslednjem postu si sama napisala, da je bil seks beden. To ni presenetljivo. Kaj več od takšnega tipa logično ne moreš pričakovat. Torej je edini razlog, ki mi še pade na pamet, zakaj bi sploh bila z njim, nekakšno osebno zadoščenje, ki ga pa jaz osebno tudi pri najboljši volji ne vidim, ker pač, vsaka je lahko z njim, stvar ni ravno nek blazen uspeh.

Točno to hočem povedat, takšnim jebačem se je bolje izogibat, ker nimaš čisto nič od tega, če greš z njim. Tako jaz mislim, zato pač ne grem. Zato me pa zanima, kaj bi ti tu sploh rada iztržila.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 09. Sep. 2011 7:53

^^ Jz pa mislim, da je to posploševanje. Mogoče je samo ona naletela na kombinacijo jebač, ki ne seksa dobro. Eni znajo zadovoljit žensko oz. vsakemu drugo paše ali ustreza. To pa da nimaš čisto nič tud ne drži (razen če si tega ne želiš - v tem primeru se pa verjetno sploh ne spustiš v karkoli s tipom).
Če se ti tip dopade in si zaželiš seksa/ons, zakaj pa ne? Ker je jebač? Ker to ni uspeh? Oprosti, ampak nasploh za žensko ni uspeh ons (vsaj ne tak kot pri tipih), ker dovolj je, da greš na pravi kraj, pa lahko dobi vsaka ženska za seksat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Sep. 2011 8:03

No, jaz zase vem, da se ne bi nikoli šla ONS s temi tipi. Predvsem zato, ker jih preveč poznam in vem, kakšen odnos imajo oni sami do teh žensk, ki jih dol dajejo in se na tak nivo enostavno ne mislim spuščat, da bi se dol dala s človekom, ki me že tam na licu mesta smatra za potrošno robo. Pa na splošno nisem čistun, kar se seksa in ONSjev tiče, ampak če bi šla s takšnim tipom, bi pa naslednje jutro res bil walk of shame domov.

In če si prebrala celo temo, si lahko videla, da nisem jaz tista, ki hoče "zafrknit tipa in ga premagat", tako da meni ni treba razlagat, da za žensko ni noben uspeh, da seksa.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 09. Sep. 2011 10:42

delusional napisal/-a:buuu, tip je reku da ne more v javnosti in zraven svoje službe...
kak jebač je to?



ziher ga sefica v sluzbi spolno nadleguje! ah, bogi pozer, tut njemu ni lahko...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Sep. 2011 10:53

mah
Zadnjič spremenil claire, dne 11. Feb. 2012 8:09, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 09. Sep. 2011 10:56

delusional napisal/-a:ah no, hočem bit pač kot una, k ji jo je tip trikrat polizal, ona pa njemu nč.
evo to je prelisičenje.


Sej meni se je to enkrat "zgodilo" :D, pa si nisem to štela kot nek poseben dosežek. Pa je šlo za hudega jebača :D.
Še dobro, da imamo različne poglede o dosežkih pr tipih/sexu.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Sep. 2011 14:09

Jebač ne bo prišel do tebe ker mu dol visi zate. Ker je dovolj takih ki jih tako privlačijo da same pristopijo do njega.
v postelji so taki kot povsod drugje - egoisti, če si slučajno zadovoljna moraš povedat kolegicam, kako da zna.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 14:41

jaz mislim, da tiste ki govorite, kako ni noben uspeh dobit takega tipa in kako za to potrebuješ samo dobre cunje in make-up in kako bi tak tip itak pofukal vsako, se mi zdi da se s tem samo tolažite, v resnici pa nikoli niste s takim jebačem sexale, ker ga nikoli niste mogle ali poskušale dobit.

tako kot tipi, ki o neki ful hudi ženski raje govorijo kake kurba je, in kako je ne bi niti s palčko taknili in da je itak gnjusno, da je že s tolikimi bla in da to ni noben izziv, da jo itak lahko vsak dobi, v resnici pa so to tipi, ki pri taki ženski nimajo šans.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Sep. 2011 14:46

:D Res je, nisem niti poskušala. Itak sem že od 18ega leta praktično neprekinjeno zasedena, ni bilo niti časa za take eksperimente. Se ne sekiram pretirano, ker vidim dovolj takšnih zgodb, da vem, da je vedno bedno in ponavadi sledi še totalna štala, ker ženska postane čisto obsedena. Nekako tako kot ti, ki se še vedno ukvarjaš z njim in ga poskušaš zafrknit. On te je pa vmes že 3x pozabil.

Btw, kako si pa ti dobila tega tipa? Pač si se uštimala, šla do njega in bum. Zakaj misliš, da kakšni drugi ženski to ne bi uspelo?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Sep. 2011 14:55

Ker nima samozavesti da bi dejansko šla. Ker se počuti preveč grdo. potem pa samo govori, kako je itak brezveze in totalno nesmiselno se sploh s tem ubadat.

ja, ženske postanejo obsedene. tudi tipi če si opazila so najbolj obsedeni s tistimi, ki jih ne morejo dobit. izziv pač.
ne, danes grem k enemu drugemu. bom pa tega ki ga omenjam tle še srečala in ja, nekako še nisem opavila z njim. ko bom, grem spet na naslednji izziv.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 09. Sep. 2011 15:27

Js takih sploh ne opazim. Če jih že ženska opazi, so samo za enkratno uporabo, nič več, saj je brezveze s takimi stopat v kaj več. :)
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 09. Sep. 2011 17:30

Se strinjam z Delu, da pri takih tipih niso dovolj samo petke in makeup. Saj petke in makeup majo vse v Topu, pa dvomim da bi te jebači bili z vsako.

Jaz sem bila s tremi jebači. En je mel majhnega, druga dva sta pa kar solidno seksala. Ampak solidno. Glede na videz in mojo predstavo kako bo, sem bila bolj ravnodušna kot ne. Ne vem, se mi zdi, da se jim ne da dost potrudit oz. da se jim zdi, da je to da so hudi in imajo mišice dovolj :D
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2011 17:40

Takega tipa boš očarala tko, da boš v easy flirtala nazaj, ne boš pa naredila enega milimetra, da bi mu olajšala delo :) Pa definitivno ga ne boš očarala z videzom, ampak s čim drugim. Če hočeš, da pride do tebe, probi zgledat, kot da se ibr zabavaš, pa ne ga direkt gledat v oči. Ti kao sploh ne veš, da je on tam hihi :) Lahk se kao ponesreč butneš v njega, pa mu rečeš sori, pa se spet stran obrneš hehe

Pa mej v mislih, da je 100%no navajen dr*anja v glavo (v smislu, da je on itak en beden pozer in čist fejk in itak en nepošten prasec - točno tko k je 3/4 folka tuki napisal), tko da na to nikakor ne bo trzal...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov