Tipi - pozerji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Sep. 2011 10:03

no, jst sm spoznala enega tipa v topu, mu dala cifro in pol sva se dobila,se mečkala, in me tip začne davt in pljuvat. mal sm se ustrašla, pol pa mi je blo smešno. pol mi začel prav še neke stavke, ki jih očitno rad govori: prasica in kuzla in podobno. no, še dobro da se je obvladal in lepo odšel. in še dobro, da je te fetiše pokazal takoj, ker če bi šele po kakem mesecu, potem bi bil šele šok. he's got some serious issues.

aja, pa v topu (ko sva se pogovarjala) je prišla mimo ena punca, ki se je začela smejat in meni na uho rekla: " ta tip je bolan". jaz sem si pa mislila, da je to kaka ljubosumna bivša.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Sep. 2011 11:05

delusional napisal/-a:no, jst sm spoznala enega tipa v topu, mu dala cifro in pol sva se dobila,se mečkala, in me tip začne davt in pljuvat. mal sm se ustrašla, pol pa mi je blo smešno. pol mi začel prav še neke stavke, ki jih očitno rad govori: prasica in kuzla in podobno. no, še dobro da se je obvladal in lepo odšel. in še dobro, da je te fetiše pokazal takoj, ker če bi šele po kakem mesecu, potem bi bil šele šok. he's got some serious issues.

aja, pa v topu (ko sva se pogovarjala) je prišla mimo ena punca, ki se je začela smejat in meni na uho rekla: " ta tip je bolan". jaz sem si pa mislila, da je to kaka ljubosumna bivša.


pljuvala bi ga nazaj :D in ga zmerjala... meni je dirty talk všeč :P sam davljenje, to pa bolj ne...
Uporabniški avatar
not_me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a not_me » 21. Sep. 2011 11:14

delusional napisal/-a:Ampak taki jebači ne hodijo okol do žensk in pecarijo in fehtarijo za f**. Ne, oni samo tam stojijo in so hudi


mogoče pa hodijo samo do tahudih..ostale se tako ali tako same ponujajo in fehtarijo za f**, kakor si se sama izrazla :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 21. Sep. 2011 17:41

Heheh..men je pa davljenje čist kul, pa še marsikej drugega, pa če bi tipa na smrt rajcal, da bi se polulala na njega - tut lahko. Sam ziher mi pa ne bi bilo kul, če bi se on hotu name, v bistvu zdej ko sem pomislila?? :gruebel: Jaz se pa lahko na njega, ČE ŽE VZTRAJA :D

Jah Slovenc, najd si eno mal bolj kinky, pa bo ziher za to. Sej ni treba iskat sam po fetiš forumih, sej se tut tko najdejo bejbe ;)

Se mi zdi, da so bejbe velik bolj odprte v postli kot pa tipi - sodeč po mojih izkušnjah&pogovorih s kolegicami ;)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Sep. 2011 17:52

Zvoncica napisal/-a:
Se mi zdi, da so bejbe velik bolj odprte v postli kot pa tipi - sodeč po mojih izkušnjah&pogovorih s kolegicami ;)


ja, jst sm jih ene par spoznala, k so ful meli predsodke do sexa v javnosti, pa da bi jih kdo vidu pa da rabijo zasebnost da jim stoji in take.

da ne govorim kolkim je čudno te mal po riti klofnit.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Sep. 2011 17:56

Joj, ne vem kaj si začet v postelji s tipom, ki nima niti malo domišljije... :roll: Čeprav ok, recimo, da del s seksom v javnosti še nekako razumem.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 21. Sep. 2011 18:25

joj mene pa davljenje pa njegova dominanca tooook zrajca, da čist znorim pa tud vrnem nazaj. Če sem šeto utrujena me s tem čist zbudi.

To je pa očitno moj fetiš...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Sep. 2011 18:30

Zvoncica napisal/-a:Heheh..men je pa davljenje čist kul


pol pa ti morem tega iz topa predstavt, sam je tm ob sobotah :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 21. Sep. 2011 19:13

Lahk mi ga pokažeš, pol se bom pa odločila za naprej :D


p.s. a je pozer?

:lach:
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 21. Sep. 2011 19:21

delusional napisal/-a:no, jst sm spoznala enega tipa v topu, mu dala cifro in pol sva se dobila,se mečkala, in me tip začne davt in pljuvat.



heheehee, mogla si mu zavezat roke in povedat, da je to tvoj fetis, pa se ga pobicat na koncu zaradi pljuvanja :D
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 21. Sep. 2011 22:41

Davljenje tud men paše, da pa bi mi pljuval v obraz, ni šans. Odspodi ja, ker tud jaz njegovega rada popljuvam :twisted:

Da ne bom preveč OT, pozerji me več ne pritegnejo, sem prerastla to obdobje, niti se mi ne zdijo izziv, na koncu tako vsi padejo, pod takšno al drugačno bejbo.
Izkusila sem ravno dovolj in skozi ta izkustva spoznala, da me samo fukarjenje celostno ni zadovoljilo.

Vsakemu svoje in nenazadnje - vsaka rit svojo kahlo najde :P
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 21. Sep. 2011 23:35

Zvoncica napisal/-a:Se mi zdi, da so bejbe velik bolj odprte v postli kot pa tipi - sodeč po mojih izkušnjah&pogovorih s kolegicami ;)


Se strinjam :D
A goal without a plan is just a wish.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Sep. 2011 11:04

Mislim svašta, kakšne bolnike ene srečujete. Jih načrtno iščete, ali kaj.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 24. Sep. 2011 11:24

Akvamarin napisal/-a:
delusional napisal/-a:no, jst sm spoznala enega tipa v topu, mu dala cifro in pol sva se dobila,se mečkala, in me tip začne davt in pljuvat.



heheehee, mogla si mu zavezat roke in povedat, da je to tvoj fetis, pa se ga pobicat na koncu zaradi pljuvanja :D


sej sm mu rekla, da meni pašejo obratne vloge... in pol se je začel delat mojega sužnja in me klicat gospodarica, ampak na koncu je reku, da to njega ne rajca.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov