Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 02. Mar. 2008 17:33

Petko napisal/-a:Star sem 22 let, sem še vedno devičnik, pa mi zaenkrat nihče ne očita čudaškost. Sploh pa se ne morem dat dol z punco oz. žensko, do katere ničesar ne čutim.


ves kaj je men cudno?da pri 22ih se nikol nisi srecau zenske,do katere bi kaj cutu..al je tisto,kar mores cutit,da pristanes na sex super duper ljubezen??
mah,ne vem,no.. sex je strast,instinktivnost...tle pa nekateri cakate "the" ljubezen zato,da lahk sexate..nc narobe,sam boga tista punca,s katero se bote videvali,pa se bo sprasevala kaj hudica je narobe,da jo necete spravt v posteljo-in verjem,tle ni izgovora,ki bo zenski vsec.

sam je zanimivo..tipe pa ponavad mece ze pri 13ih,in smo punce tiste (ki vsaj za prvic) ponavad cakamo,da smo zaljubljene.. :P
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Mar. 2008 18:46

Je že u redu, da se u seks ne spustiš z nekom sam zato, da se rešš "predznaka deviškosti" in da si želiš premierno izkušnjo delit z nekom, do kerga gojiš neka čustva ... use super, ampak tut, če se ti nekoč zazdi, da si spoznou The one osebo, keri se lahko "u celoti predaš", nimaš zagotovila, da je predstava o tej osebi resnično taka, kot jo ti dojemaš in da se le-ta ne bo čez dan, teden, mesec razblinla ... Čakat s seksom tok časa, dokler ne spoznaš partnerja za življenje in prčakvat, da bo prvi tut zadnji, je utopija.

Napisano se ne nanaša na konkretne osebe (dečke devičnike s kozmo foruma).

U določenih pogledih se strinjam z Anelise. Je pa odvisno, kaj nekdo pojmuje pod ljubezen, kaj pod seks, oboje skupi, usak del zase ipd. Pr enih je zadost gola strast, drugi rabjo še "resnično" ljubezen ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Mar. 2008 18:56

Aloha napisal/-a:Je že u redu, da se u seks ne spustiš z nekom sam zato, da se rešš "predznaka deviškosti" in da si želiš premierno izkušnjo delit z nekom, do kerga gojiš neka čustva ... use super, ampak tut, če se ti nekoč zazdi, da si spoznou The one osebo, keri se lahko "u celoti predaš", nimaš zagotovila, da je predstava o tej osebi resnično taka, kot jo ti dojemaš in da se le-ta ne bo čez dan, teden, mesec razblinla ... Čakat s seksom tok časa, dokler ne spoznaš partnerja za življenje in prčakvat, da bo prvi tut zadnji, je utopija.

Napisano se ne nanaša na konkretne osebe (dečke devičnike s kozmo foruma).

U določenih pogledih se strinjam z Anelise. Je pa odvisno, kaj nekdo pojmuje pod ljubezen, kaj pod seks, oboje skupi, usak del zase ipd. Pr enih je zadost gola strast, drugi rabjo še "resnično" ljubezen ...


Moj prejšnji post se je nanašal na čisto prvi prispevek ki ga je model oddal!

Kar se Petko-ta tiče:

Jaz mislim, da pa se njemu zdi brez veze z eno seksati samo zato da seksa pač! Očitno pričakuje od ženske kaj več kot samo sex...ampak pač ne spozna neke prave ženske zanj, oziroma da bi bila simpatija ali karkoli že pač obojestranska...ampak mislim da s tem ni nič narobe...njegova izbira pomoje! Meni se tudi ne da seksati z vsako se mi zdi izguba energije in mojega časa če mi ženska ne odgovarja pač...zakaj bi se silil :gruebel: Eni pač nabirajo kvantiteto eni pa kvaliteto...eni pa oboje :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 02. Mar. 2008 19:03

sej tle se ne gre,da bi mogu z vsako :cool: ampak o tem,da se ni..lahk,da ma previsoke kriterije-to jst pravim :o
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Mar. 2008 19:12

Anelise napisal/-a:sej tle se ne gre,da bi mogu z vsako :cool: ampak o tem,da se ni..lahk,da ma previsoke kriterije-to jst pravim :o


To mora pa očitno sam pri sebi spucati...drugače bo pač nedolžen do konca življenja :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 02. Mar. 2008 19:17

ryu10kyu napisal/-a:
Anelise napisal/-a:sej tle se ne gre,da bi mogu z vsako :cool: ampak o tem,da se ni..lahk,da ma previsoke kriterije-to jst pravim :o


To mora pa očitno sam pri sebi spucati...drugače bo pač nedolžen do konca življenja :D


sam jst,ce bi bla tip bi zacela pucat ze prej,predn bi bla 22 :cool: pa sm bla drgac jst tud kr pozna,ko sm "prvic".
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Mar. 2008 19:27

Anelise napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:
Anelise napisal/-a:sej tle se ne gre,da bi mogu z vsako :cool: ampak o tem,da se ni..lahk,da ma previsoke kriterije-to jst pravim :o


To mora pa očitno sam pri sebi spucati...drugače bo pač nedolžen do konca življenja :D


sam jst,ce bi bla tip bi zacela pucat ze prej,predn bi bla 22 :cool: pa sm bla drgac jst tud kr pozna,ko sm "prvic".


jah dosti jih ne spuca preden se lotijo spolnosti...ampak nima to veze...

Jaz spolnost delim ne dve področji...šport in ljubljenje...
Športno udejstvovanje je pač brez globokih čustev...in zna biti prav prijetna popestritev.Lahko pa je pač ljubljenje med dvema osebama...in se športno udejstvovanje skrije...vsaj meni je ljubljenje veliko bolj všečno...prva opcija me je pač minila in se mi zdi izgubljanje časa...ali pa ni prave kandidatke zame (hmmm...kaj pa če postajam izbirčen oz. z visokimi kriteriji :lach: )
Obe opciji odobravam oz. sprejemam...njemu pa se pač zdi, da želi to početi preko ljubezni in ne kot popestritev...morda pa ko bo izgubil nedolžnost mu bo zapasalo in bo skakal od ene do druge :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 02. Mar. 2008 19:41

Sej se strinjam z vsem,kar si napisau..Sam se zmeri..Sex je tud potreba,nagon,nekaj naravnega.Ne recem,da delas big deal iz prvic,ko si se mlad,in te je strah,in cakas na pravo/pravega...To je vse ok,normalno..Sam,da se ga "branis"..Ne vem,no :?
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 02. Mar. 2008 20:38

tanika* napisal/-a:nannya-1 fant je biu idealen, prnesu mi je rožico, tak prijazen, nežen, ma vse, pol k sva šla vn me ni očaral, preprost ni bilo kemije. pogovor je tekel kot med frendoma, ne kot pri paru, nič ni namignu, kaj šele kej probu. ni imel samozavesti in zame preprosto ni biu več kot prijatelj. sej js sm tud bla ful sramežljiva in pol noben od naju ni naredu koraka. tko pač je
Si to, da se on še ni poljubljal, vedela, še preden sta šla na zmenek, ali si izvedela kasneje?
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 02. Mar. 2008 22:04

prej sm že vedla
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 02. Mar. 2008 22:26

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 18:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 02. Mar. 2008 23:34

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 03. Mar. 2008 16:03

Anelise napisal/-a:
Petko napisal/-a:Star sem 22 let, sem še vedno devičnik, pa mi zaenkrat nihče ne očita čudaškost. Sploh pa se ne morem dat dol z punco oz. žensko, do katere ničesar ne čutim.


ves kaj je men cudno?da pri 22ih se nikol nisi srecau zenske,do katere bi kaj cutu..al je tisto,kar mores cutit,da pristanes na sex super duper ljubezen??
Saj tudi jaz sem se pri 22-ih prvič zaljubil. In kaj zato.
DMN napisal/-a:
Fantin napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Saj ponavadi dekleta same nakažejo da si jim všeč...
To pa zna biti zakomplicirano. Meni so vedno drugi odpirali oči, če sem bil kateri všeč. :)

Kak si nesposobn!!
Nisi razumel. Pač mi je bilo do deklet toliko kot za lanski sneg. Če je bila katera zaljubljena vame, je morala sama v akcijo, največkrat pa je šlo preko posrednikov.
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 14. Mar. 2008 13:47

pa še bom jaz otvorila svojo sezono tukaj :D

na splošno se strinjam z vsemi posti, da pa prispevam še nekaj mojega.... tudi jaz bi odslovila tipa, ki še pri 27 letih ni imel punce - pa kaj punce- da se še poljubil ni. verjetno pa bi se to dalo ugotoviti v prvih petih minutah poznanstva.
ni slabšega, ko tip visi na šanku z pivom v roki in ti mimogrede, kot da si zadnja ženska na svetu blekne prvo brezzvezno stvar, ki se jo spomni....ali pa tisti, v imenu katerih drugi posredujejo, čeprav so 2 metra stran, pri tem pa še gledajo vstran (sramežljivost, baje).

kakorkoli, me pa zanima če je kdo upošteval nasvete tukaj gor, in kako se je izšlo :) ?
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 14. Mar. 2008 15:42

Sharona05 napisal/-a:da se še poljubil ni. verjetno pa bi se to dalo ugotoviti v prvih petih minutah poznanstva.
In kako bi se dalo ugotovit?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov