Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 25. Maj. 2009 10:21

Prvi del se popolnoma strinjam. Nastopi bolj suvereno. Ne pozabi ženske zavohajo obup in neodločenost.
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 25. Maj. 2009 16:00

positive vibration napisal/-a:
Toty napisal/-a:Imam pa punco (no, ni še uradno moja), ki jo moti to, da še nisem bil nikoli z kakšno punco (poljubljanje, mečkanje...)

Pokaži ji, da nima razloga, da bi jo to motlo :razz:
Zakaj si ji sploh šel to pravit?


za take,ki so že malo "starejši" je dostikrat splošno znano,da še nikoli niso imeli nobene punce. mislim, da skoraj vsak izmed nas ve za koga,ki ga še nikoli noben ni videl s punco/fantom in je to potem kot neka splošna resnica. mogoče je tko zvedla
buxl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 7. 2008
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a buxl » 27. Maj. 2009 6:17

bom malo prijazen pa delil svojo "skrivnost" :P
če kater tip rabi kaj materiala o ženskah (in njihovi psihi - i know what ure up too girlz), mi lahko pošlje PM. Zadeva je zastonj (vsaj newsletterji, zadeve naprej stanejo vendar so vredne vsakega centa)
gre se pa o pristopih, kako "sprožit" atrakcijo pri ženskah (da one tebe zasledujejo ne ti njih!), body language, sexual language, koncept "zmenkov", notranja igra (ta je močna, najprej morš met pri sebi pošlihtano ane?)

meni osebno je ta zadeva ful pomagala, še lansko leto sem tukaj pisal kako mi gre vse narobe, da je lajf res ne fer itd..
trenutno sem odločen da nočem imeti nobene "resne zveze" zaradi zadev ki se vlečejo že nekaj časa (zaključek prihaja ta ali naslednji mesec, komaj čakam ^^), zato se raje osredotočim na pridobivanje "skilla" in ne neke določene ženske.

če kdo rabi to zadevo (newsletterji vsake par dni, seminarji, knjige,.. materiala veliko več kot 150ur) mi lahko pošlje PM.

ps: čeprav je ženski forum bi prosil da me kontaktirajo samo tipi.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Maj. 2009 16:58

^^ Samo tipi?! Mene to tudi zanima! :P

Mogoče pa se bojiš, da bo vse propadlo, če boš pristopil k ženski, ki že pozna tvoje "prave fraze"? :D
Ahh komaj čakam da spoznam enega takega tipa in bom lahko opazovala, koliko resnično zna. :twisted:

Drugače pa fantje, priporočam, ker res deluje. :)
buxl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 7. 2008
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a buxl » 30. Maj. 2009 13:01

g00fy_qa pa saj se ne gre o frazah, fraze pridejo same od sebe ko začenjaš razumeti. (seveda je nekaj "pickup" vrstic vključenih )

ubistvu je vse v glavi, ker ženske ste faking mastermindi in začutte take zadeve ka si jih nikol v življenju nisem predstavlju, in če pristopiš pravilno to ženske začutijo.

sam sem še daleč od cilja do katerega hočem pridt (začel sem takorečeno iz nule, saj vse kar sem delal je bilo kar precej narobe) ampak so rezultati že vidni. na žalost ne hodim veliko vn (kolegi ali že poparčkani, ali brez denarja ali brez prevoza - skos vozt se mi pa res ne da) pa sem zadnjič dobil 5 cifer (way too easy ^^) pa ena se je tko obešala po men da je blo kr groza. (na žalost nobena ni bla moj tip, tako da sem kontaktiral samo z dvema, večinoma zato da se kaj novega naučim :) )

ps: ženske, kolkrat se vam nardi da vam tip reče "dej bodva sam kolega"?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Maj. 2009 13:35

buxl napisal/-a:g00fy_qa pa saj se ne gre o frazah, fraze pridejo same od sebe ko začenjaš razumeti. (seveda je nekaj "pickup" vrstic vključenih )

Ja no, na začetku rabiš "fraze", s tem se vse začne. Kasneje jih po svoje obrneš, kaj izpustiš, dodaš nekaj svojega ... vedno pa se moraš držati enih temeljev. Seveda pa ni vse v frazah, je še ogromno drugega. :)

buxl napisal/-a:ubistvu je vse v glavi, ker ženske ste faking mastermindi in začutte take zadeve ka si jih nikol v življenju nisem predstavlju, in če pristopiš pravilno to ženske začutijo.

Večina vsega procesiranja pri ženskah je itak podzavestnega. Smo bile primorane razviti neki sistem, ki dovoljuje le najboljšim samcem, da nas oplodijo.

buxl napisal/-a:sam sem še daleč od cilja do katerega hočem pridt (začel sem takorečeno iz nule, saj vse kar sem delal je bilo kar precej narobe) ampak so rezultati že vidni. na žalost ne hodim veliko vn (kolegi ali že poparčkani, ali brez denarja ali brez prevoza - skos vozt se mi pa res ne da) pa sem zadnjič dobil 5 cifer (way too easy ^^) pa ena se je tko obešala po men da je blo kr groza. (na žalost nobena ni bla moj tip, tako da sem kontaktiral samo z dvema, večinoma zato da se kaj novega naučim :) )

To je učenje za življenje, ne za test, tak da počasi, pa bo. :)

buxl napisal/-a:ps: ženske, kolkrat se vam nardi da vam tip reče "dej bodva sam kolega"?

Nikoli.
študent_p
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a študent_p » 30. Maj. 2009 18:24

g00fy_qa napisal/-a:
buxl napisal/-a:ps: ženske, kolkrat se vam nardi da vam tip reče "dej bodva sam kolega"?

Nikoli.
Buxl, mislim, da ti ženske ne bodo kar tako povedale, da jih je že kakšen tip zavrnil. Jaz kot tip ti povem, da sem zavrnil že kar nekaj punc, ker mi ni bilo do tega, da bi imel kaj z njimi.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 30. Maj. 2009 20:46

Tudi jaz še nisem tega doživela.

Študent, če rečeš "bodima sam prjatla" al pa "ne morema več bit par" to ni isto.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Maj. 2009 22:22

Jaz itak mislim, da veliko več fantov doživi to frazo, kakor punc. Jaz je res še nisem in dvomim, da jo kdaj bom ... Verjetno zato, ker sem prepričana, da je fantu do mene, preden naredim kaj konkretnega (mogoče bi to morala razložit, ampak nimam volje trenutno).
buxl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 7. 2008
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a buxl » 31. Maj. 2009 0:56

študent_p v RLju (real lifu) vem da če se ti kaj takega zgodi da je že skoraj čudež, ampak smo na forumu kar je nekaj POPOLNOMA drugačnega.

goofika ja res je, več fantov to dozivi kot zensk, sam sem to dozivel najbrz preveckrat. ravno zato sem to vprasal.
in to je ves point. če boš kaj takega doživela bos videla kaj sem mislil s tem.

positive vibration hvala. samo potrjuješ.

povejte mi, kaj mislite da bi se vam po glavi motalo če bi vam kdo rekel kaj takega?
pa recimo da ste samske pa da vam je biu tip res "KUL"?
(pod kul spada nekako vse kar hočete od moškega)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 31. Maj. 2009 9:41

buxl napisal/-a:povejte mi, kaj mislite da bi se vam po glavi motalo če bi vam kdo rekel kaj takega?
pa recimo da ste samske pa da vam je biu tip res "KUL"?
(pod kul spada nekako vse kar hočete od moškega)

motalo bi se (ali se je): 'zakaj?' 'kaj je narobe z mano?' 'zakaj mu nism všeč?' 'nism zadost kul' 'buhuhu' :cry: ;)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 31. Maj. 2009 9:57

buxl napisal/-a:povejte mi, kaj mislite da bi se vam po glavi motalo če bi vam kdo rekel kaj takega?
pa recimo da ste samske pa da vam je biu tip res "KUL"?
(pod kul spada nekako vse kar hočete od moškega)

Težko je zdaj govoriti, ko si dejansko v situaciji mora biti precej drugače. Vseeno pa mislim, da ne bi komplicirala z dramo; če nekomu nisem všeč, je ok, vsekakor nočem biti z nekom, ki ni nor name. Mogoče zavrnitev malo boli, ampak menda smo že prerasli fazo, kjer ti samozavest totalno strmoglavi samo zato, ker te en tip noče.
Če bi bila takšna situacija (recimo no) in bi rekel kaj v smislu "ustavi se, bodiva raje samo frenda", bi mu rekla kaj v smislu 1) "sori za to" (karkoli bi pač preveč naredila), "prav imaš" ali 2) "saj sploh nisem na nič drugega ciljala, hej dragi, umiri se".
Ampak kakor sem že zgoraj napisala ... dvomim, da se mi bo kaj takega zgodilo, ker presodim, koliko se kdo zanima za mene in če je vreden, da se jaz za njega.
študent_p
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a študent_p » 31. Maj. 2009 10:54

positive vibration napisal/-a:Tudi jaz še nisem tega doživela.

Študent, če rečeš "bodima sam prjatla" al pa "ne morema več bit par" to ni isto.
V mislih sem imel prvo. Marsikateri sem rekel "Bodiva le prijatelja.", čeprav je ona hotela biti moja polovica.
Andrey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrey » 29. Okt. 2017 17:57

Pozdravljeni. Googlal sem o samozavesti in teh zadevah, pa me je iskanje pripeljalo na ta forum. :)

Sharona05 napisal/-a:ni slabšega, ko tip visi na šanku z pivom v roki in ti mimogrede, kot da si zadnja ženska na svetu blekne prvo brezzvezno stvar, ki se jo spomni....ali pa tisti, v imenu katerih drugi posredujejo, čeprav so 2 metra stran, pri tem pa še gledajo vstran (sramežljivost, baje.

Ko za nekoga rečemo da je sramežljiv, ali s tem pravzaprav rečemo da je nesamozavesten, le na lepši način?
Da so izraz sramežljiv skovali, da ne bi prizadeli tistih nesamozavestnih kadar se z njimi pogovarjamo o teh stvareh? Drugače povedano, da je sramežljivost posledica nesamozavesti?
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 30. Okt. 2017 8:51

Sramežljivost je se veže na sram - oseba se sramuje sebe, svojih čustev. Pogosto je, da oseba ni sramežljiva v običajnem, kolegialnem ali prijateljskem pogovoru, ni sramežljiva pri delu ipd. Kadar je oseba zadržana pri vseh socialnih stikih in so ji le-ti neprijetni, gre verjetneje za obliko socialne fobije, kjer se oseba boji stikov, tega, da bo osramočena, reakcij ljudi nanjo na sploh. Socialna fobija je lahko povezana tudi z nizkim samozaupanjem in samopodobo, seveda.

Sramežljivost, po drugi strani, ki se pojavlja samo v seksualnih/romantičnih stikih, je navadno povezana z družbenim odnosom do čustev in seksualnosti. V okoljih, ki so tradicionalno krščanska, je spolnost nekaj, ob čemer se ljudem vceplja krivo in sram, spolnost je tabu ipd., podobno je tudi z romantičnimi/seksualnimi čustvi. Zlasti oseba, ki je privzela družbeni moški spol (se identificira kot 'moški', se pravi z vsem, kar to v družbi pomeni) v tradicionalnih katoliških okoljih naj ne bi izražala čustev in se ob razkrivanju le-teh ali pa že, ko jih občuti, počuti neprijetno, izpostavljeno ipd.

Sramežljivost je tako lahko preprosto normalen odziv na okoljske dražljaje in ne pove nujno veliko o tem ali je oseba na drugih področjih življenja samozavestna. Nekdo je npr. lahko zelo prepričan v svoje strokovne sposobnosti, je uspešen pri delu ali študiju (ali na drugih področjih), ampak se bo vseeno počutil neprijetno ob vstopanju v odnose.

Po drugi strani lahko seveda privzameš ne-čustven, bolj agresivno seksualen pristop, ki ga družba predvideva za 'moške' in se poistovetiš z njim.

Nekdo, ki je sramežljiv, je torej lahko nesamozavesten ali pa to tudi ni.

Obenem pa se lahko nekdo, ki je sramežljiv, vseeno obnaša zrelo. Pristopi vljudno in se ne poslužuje otroških pristopov kot je posredovanje kolegov.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov