Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 14. Mar. 2008 18:35

ah js mam nasplošno raj izkušenga tipčka.. pa samo iz tega razloga, ker vem da bi js hotla v življenju sprobat še kej več, kot pa samo enega fanta, in mislm da bi skoraj vsakega tipčka po nekaj letih, mogoče mesecih prjelo kej takga.. seveda pa je tako.. če bi se zaljubila bi mi blo vrjetno useeno.. ker to ni nek pogoj za vezo, je kvečjem prednost ;)

zakaj pa pri teh letih še niso bli s punco/puncami.. ma pa vsak svoj razlog za to.. sam nevem zakaj pol neko jamranje po forumih če je blo tko po lastni odločitvi? (pa brez zamere če sm kej narobe razumela)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 15. Mar. 2008 17:37

Ne vem v keri temi bi vprašal,pa ker vidim,da se že kregate o izkušenih in neizkušenih moških bom vprašal kaj tukaj,punce bi pa prosil za odgovor.

Torej situacija je sledeča,ali imam kaj možnosti pri 4 leta starejši punci,jaz sem star 20 ona 4 več,torej 24,ali bi ženska šla s toliko mlajšim moškim na zmenek(pijača z začetek)in ali bi ga sploh jemala resno?Razpišite se prosim,še posebej če ima kdo tako izkušnjo.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2008 17:44

v?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:01, skupaj popravljeno 1 krat.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 15. Mar. 2008 17:52

A sem navedel premalo podatkov? :D :D Katere bi pa še moral?Aja morda to,da se v bistvu poznava,sicer bolj tko iz otroških časov(potem se je ona odselila),ampak se mal poznava
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 15. Mar. 2008 18:43

jerry444 napisal/-a:Ne vem v keri temi bi vprašal,pa ker vidim,da se že kregate o izkušenih in neizkušenih moških bom vprašal kaj tukaj,punce bi pa prosil za odgovor.

Torej situacija je sledeča,ali imam kaj možnosti pri 4 leta starejši punci,jaz sem star 20 ona 4 več,torej 24,ali bi ženska šla s toliko mlajšim moškim na zmenek(pijača z začetek)in ali bi ga sploh jemala resno?Razpišite se prosim,še posebej če ima kdo tako izkušnjo.



Ahahaha evo eno vprašanje, ki je meni direkt pisano na dušo :lach:

Jaz bi šla. Zdej resno ali ne, to pride s časom ;)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Mar. 2008 20:29

Glede na leta, ja, zakaj pa ne (in sm to tut počela), je pa zgolj podatek o starosti zlo preskopa informacija za presojanje, a boš nekomu ušeč al ne.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 15. Mar. 2008 22:46

Povabi jo na pijačo, pa boš videl kako se bo zadeva odvijala.
Drugače pa, če te bo jemala neresno, ker si ti 20, ona pa 24, bo mogoče bolje in te ne bo več jemala neresno, ko boš 24 in ona 28 :wink:
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 15. Mar. 2008 23:47

odvisno, v kakšnem smislu jo boš povabil na pijačo. jst sem stara 20 pa ne bi šla z vrstnikom na date, kaj šele čez 4 leta (z 20-letnikom).
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 16. Mar. 2008 13:57

Nannya-1 napisal/-a:
Sharona05 napisal/-a:da se še poljubil ni. verjetno pa bi se to dalo ugotoviti v prvih petih minutah poznanstva.
In kako bi se dalo ugotovit?


kaj vem, 6 čut :) po načinu pristopa, govora itd. dam roko v ogenj :D

glede tistega vprašanja kasneje (20 in 24 letna) - ne, jaz ne bi šla.... ne vidim pa ovire glede nje,..poznam veliko parov s najrazličnejšimi starostnimi razlikami. sploh ne vem, kaj se je tu treba razpisat??

takšna vprašanja tukaj gor izpadejo prav bedno...kot da smo v 2. razredu osnovne šole.pa brez zamere, ampak če kaj preziram, so to samopomilujoči ljudje brez vsaj malo samozavesti....

lp
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Mar. 2008 14:22

Če so leta (do zdaj?) edino kar te ovira, potem nimaš ovire. :wink: Povabi jo na pijačo in boš sam videl če imaš kaj šans pri njej.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 16. Mar. 2008 15:53

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:41, skupaj popravljeno 1 krat.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 16. Mar. 2008 16:05

Sharona05 napisal/-a:
Nannya-1 napisal/-a:
Sharona05 napisal/-a:da se še poljubil ni. verjetno pa bi se to dalo ugotoviti v prvih petih minutah poznanstva.
In kako bi se dalo ugotovit?


kaj vem, 6 čut :) po načinu pristopa, govora itd. dam roko v ogenj :D

glede tistega vprašanja kasneje (20 in 24 letna) - ne, jaz ne bi šla.... ne vidim pa ovire glede nje,..poznam veliko parov s najrazličnejšimi starostnimi razlikami. sploh ne vem, kaj se je tu treba razpisat??

takšna vprašanja tukaj gor izpadejo prav bedno...kot da smo v 2. razredu osnovne šole.pa brez zamere, ampak če kaj preziram, so to samopomilujoči ljudje brez vsaj malo samozavesti....

lp


Naslov teme je ali sem čudak?In če preziraš nas čudake,drugačne,nekoliko manj samozavesten in ne vem kake še vse,sploh ne vem zakaj si zašla v to temo in zakaj moraš pisati,kako take ljud preziraš,sicer pa hvala vsem za odgovore,mislim da imate prav in da leta res niso najpomembnejša pri takih stvareh.

Pogledal sem še tvoj drugi post na forumu in začuda je skoraj identičen temu,torej eno samo preziranje do nekoliko manj samozavestnih,ni lepšega kot priti na forum in prebrati en kup očitko s strani nekoga,ki je morda v resnici še veliko manj samozavesten od tebe in sprošča svoje komplekse na forumih.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Mar. 2008 16:13

DMN napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Povabi jo na pijačo in boš sam videl če imaš kaj šans pri njej.


Pol bo pa rekla, da bi samo prijatla bla :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja in? Če bo pač bo, kaj. Naj raje živi v iluziji? Probaš in vidiš pri čem si.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 16. Mar. 2008 16:36

Sej logično,da vsi ne morejo biti vsem in to je treba razumet,saj če pa dobiš novega dobrega prijatelja/ico pa tudi ni tako slabo,a ne?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 16. Mar. 2008 16:37

Sharona05 napisal/-a:
Nannya-1 napisal/-a:
Sharona05 napisal/-a:da se še poljubil ni. verjetno pa bi se to dalo ugotoviti v prvih petih minutah poznanstva.
In kako bi se dalo ugotovit?


kaj vem, 6 čut :) po načinu pristopa, govora itd. dam roko v ogenj :D
Lahko das tut nogo v ogenj, pa se vseeno motis.
Zenske tega nic ne vidite in nic ne ugotovite. Se nikol nisem vidu zenske, ki bi pravilno ugotovila, pa ze 100krat sm vidu, da ni pogruntala. Stavit bi sel, da ti po petih minutah pogovora ne bi mogla povedat kateri izmed mojih prijateljev je nedolzen. Ce tip zgleda normalno pa se obnasa normalno, torej ce ni kak cudak, pa je moje starosti, vecina zensk nikoli ne pomisli, da se ni imel punce.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]