Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Avg. 2007 2:18

me zanima, katera od vas, ki ste napisale, da ni čudak, bi šla z njim ven...
verjetno nobena...

fantič, tole, kar se ti dogaja, ni normalno...za vsaki štil se najde metla, če si ekstremno grd, lahko tako ali drugače ubodeš dobro bejbo, če imaš seveda druge kvalitete (poglej npr. mene ali adija smolarja! :) )

največja napaka, ki jo pa delaš, je pa ta, da ženskam vnaprej poveš, da si revež oz. jih hočeš raznežiti s tem, da jim takoj poveš svojo najšibkejšo točko... napaka! ženske hočejo orng moške, ne pa neke zdrizaste reveže!

kaj narediti? verjetno si že tako obupal oz. se revež niti ne znaš prav obrniti... mogoče bi bilo pametno najeti kakšno prijateljico noči, ki bi te vpeljala v svet žensk ter ti s svojim namakalnim sistemom dala tudi kanček samozavesti...za začetek bi jo bilo dovolj, samozavest pa je nujno potrebna za nove zmage... :)
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 15. Avg. 2007 8:33

Jochie napisal/-a:mogoče bi bilo pametno najeti kakšno prijateljico noči, ki bi te vpeljala v svet žensk ter ti s svojim namakalnim sistemom dala tudi kanček samozavesti...za začetek bi jo bilo dovolj, samozavest pa je nujno potrebna za nove zmage... :)



ja no, tudi to ni slaba ideja...v bistvu sem imela jaz to v glavi ko sem rekla one night stand
m-3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a m-3 » 15. Avg. 2007 9:31

ok če ste ženske vse panične pa tečne že če vam pove da ni mel nobene, kakšne bi bile šele ko bi vam povedal, da je bila njegova prva ena prostitutka katera je pobral na cesti?! fak, dejte mal razmišljat

lp
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 15. Avg. 2007 9:52

m-3 napisal/-a:ok če ste ženske vse panične pa tečne že če vam pove da ni mel nobene, kakšne bi bile šele ko bi vam povedal, da je bila njegova prva ena prostitutka katera je pobral na cesti?! fak, dejte mal razmišljat

lp


jah, kdo je pa reku, da mora povedat???? :roll: jas sem itaq rekla, da naj tudi tisto, da ni imel še nobene zadrži zase :roll: vsaj na začetku
m-3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a m-3 » 15. Avg. 2007 10:35

slej ko prej ji bo povedal.. vsaj jaz bi. nikoli nisem verjel v prikrivanje in laganje.. potem bo pa končno dobil punco, jo bo dobil, ji povedal za to izkušnjo pa jo spet izgubil :P

lp
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 15. Avg. 2007 11:50

Jochie napisal/-a:s svojim namakalnim sistemom
Crknu bom od smeha.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 15. Avg. 2007 13:28

Okej... Čudak da ali ne, to pustimo stat. Ker nikakor nisi navedel razloga, zakaj si takšen, je o razlogih, kako takšen ne bit malo težko pisat.
Če si: - antipatičen do daske, potem je razumljivo, da nobena ne pristopi
- če izražaš nek pesimizem, negativnost, ki se ga da razbrati že z obraza, potem tudi ni čudno, da se ženske ne obračajo za teboj. Mislim, da ima vsak človek dovolj težav in noče imeti nekega navideznega samomorilca še v hiši
- če imaš strah do ženske negativne reakcije, zavrnitve, ga moraš premagati, ker (če ne ustrezaš prvi alineji), ne bodo trajale večno
- če nisi osvojil ženske iz gostilne ali iz diskača, ne skrbi, nisi zamudil nič, razen tega, da bi se tvoje seme združevalo še z določenim številom semen, ki so že v njej... Za takšne ženske se jaz ne bi obremenjevala spljoh...
- kar se tiče spoznavanja preko interneta... Jah, odvisno... Lahko najdeš sorodno dušo, lahko pa naletiš na nekonkurirano bedakinjo.
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 16. Avg. 2007 6:45

McLarnovc napisal/-a:punca ne bo prišla h tebi pa ti rekla kej v stilu "ej ful si mi všeč, greva na eno pijačo?"....nekaj takega boš težko slišal....


ok, kakor koli.
jaz sem to nardila. no, nekaj v tem stilu je blo. :D ja, sicer zame res zgleda kot ''zvezdnik'' :D
zdaj pa sem srečna :D
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 16. Avg. 2007 6:46

Tonja napisal/-a:- antipatičen do daske, potem je razumljivo, da nobena ne pristopi
- če izražaš nek pesimizem, negativnost, ki se ga da razbrati že z obraza, potem tudi ni čudno, da se ženske ne obračajo za teboj. Mislim, da ima vsak človek dovolj težav in noče imeti nekega navideznega samomorilca še v hiši


s tem bi se strinjala :)
Uporabniški avatar
spelcyika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a spelcyika » 16. Avg. 2007 11:09

čudak v nobenem pimeru nisi. Treba bo pa mau svojo samozavest dvignit!! Pa učasih do kšne pristop, če ti je všeč. Se pa lahko zgodi tut to da bo onba do tebe, sam takrt se pa sam ustrašt ne smeš. Začni se lepo pogovarjat in to je to... Pol bo pa že kako kej stekl :D :D :D
....l๏שє เร ןยรt ค гєคร๏ภ t๏ ๒є ђยгt....
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 16. Avg. 2007 16:05

Schpella napisal/-a:Res oprosti, ampak mislim da si asocialen.
Asocialen nisem, če bi se bal soljudi, bi me življenje menda že davnaj pokopalo. Pač še nisem imel punce.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 17. Avg. 2007 0:58

halo fnt mal poguma pa mal zajebancije pa bo punca tvoja ne glede na izkušnje itd..jao..
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 17. Avg. 2007 17:02

m-3 napisal/-a:
tiste pa ki govorite da ne bi mogle bit s takim, ki še ni imel nobene.. wtf? kaj ko bi vam to rekel vaš prvi fant? to je en najneumnejših predsodkov, kar jih lahko imaš.



Kakorkoli. Če bi ta fant imel 27 let, je situacija povsem drugačna, kot če govorimo o 15-letniku.

Če pa tale dečko na daleč kaže svojo nesamozavest, je pa lahko tudi to vzrok. Na to nobena ne pali. :wink:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 17. Avg. 2007 17:17

js ne bi rekla da si čudak.poznam kr veliko moških, ki niso meli še ženske in niso več tko zelo mladi. in so zelo uredu.če še nisi mel ženske še ne pomeni da si čudak. verjetno si samo premalo samozavesten in zelo sramežljiv da bi do ženske pristopil. in zdaj si že v takih letih ko je vsem čudno če si brez ženske. sam ne se zarad tega sekirat. glavo pokonci in js verjamem da ti bo uspelo. :wink:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 17. Avg. 2007 17:18

ženske so(smot ake, da ne plazmo za tipi in ponavad se tipi plazjo za nami in pol če je kemija se to plazenje izmenuje in se dajajo pobude iz obeh straneh..ampk tip more pa začet!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov