Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 22. Apr. 2009 9:15

Vas še enkrat vprašam; ali lahko tipu, ki zase pravi, da je sramežljiv, rečemo, da je nesamozavesten?
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 22. Apr. 2009 9:23

kataya napisal/-a:Vas še enkrat vprašam; ali lahko tipu, ki zase pravi, da je sramežljiv, rečemo, da je nesamozavesten?


Po mojem mnenju ne. Lahko je oboje, eno ali drugo. Ne bi pa rekla, da avtomatsko velja sramežljiv=nesamozavesten.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 22. Apr. 2009 14:04

kataya napisal/-a:Vas še enkrat vprašam; ali lahko tipu, ki zase pravi, da je sramežljiv, rečemo, da je nesamozavesten?

Tanka meja je. Ponavadi je oboje povezano, vsekakor pa to ni isto. Lahko je fant recimo sramežljiv (ne ogovarja deklet, težko prvi pristopi, ne vodi debate, ne izstopa, ne vzbuja pozornosti= in hkrati zelo samozavesten (prepričan v svoj prav, zadovoljen sam s sabo, ima jasno postavljene cilje).

Meni se sramežljivost ne zdi negativna značajska lastnost, medtem ko nizka samozavest je (kolikor je to sploh del značaja in ne le trenutno stanje).
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
malamaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malamaya » 26. Apr. 2009 21:50

Da ne bi odpirala nove teme... bi kar tukaj nekaj vprašala. Tako fante kot punce.
Imam fanta že nekaj mesecev, seks je super od začetka, zanima pa me naslednje. Na začetku sva, kot verjetno vsi pari, seksala s kondomom, pol hmal sem šla na tabletke. Strinjala sva se, da ne bo končal v mene, ker pač mi ni prijetno da pol še ful časa neki teče iz mene.. poglavitni razlog je pa to, da se včasih zgodi da tud farmacije zajebe, otroka pa pri 21ih res še neb mela.

No, skratka, čas mineva in kar en dan po seksu se on spomni, da kok je to egoistično, da jaz lohk doživim orgazem ko sem še združena z njim, on ga pa mora zunaj mene.
zdaj me pa zanima naslednje: a punce jemljete tabletke zato, da imate bolj sproščeno spolnost s svojim fantom ali da lahko on konča v vas?

In še za tipe: a je res ful bedno da končate zunaj? "nezdruženi" s svojo drago?

Al sem samo jaz čudna, samo enkatere stvari se mi res ne zdijo logične.

Lep pozdravček vsem pa čimlepše praznike! :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Apr. 2009 22:01

Mater kere komplikacije....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 26. Apr. 2009 22:46

malamaya napisal/-a:
Al sem samo jaz čudna, samo enkatere stvari se mi res ne zdijo logične.

Lep pozdravček vsem pa čimlepše praznike! :D
A to da jemljes tica vn je logicno?
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 26. Apr. 2009 23:20

Ne vidim nekega pametnega razloga, da bi ga predčasno ven dajal, če si na tabletkah.
Meni so se KT vedno zdele bolj zanesljive od kondoma, pri katerem me je vsakič sproti strah, da bo počil.
Kar se pa sperme same tiče, pa po seksu počepni in bo ven stekla.

To seveda ne pomeni, da se moraš zdaj uklonit njegovi želji. Če nočeš, da konča vate, pač nočeš. Samo tvoji argumenti se mi ne zdijo najbolj trdni.
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 27. Apr. 2009 9:29

Jaz ko sem še jedla tabletke, sem vedno jaz želala, da pride v mene, da ne bi bil prikrajšan. Ne vem, tabletke so zelo učinkovite in če jih ješ, tako kot je potrebno, ne bi smelo biti kaj. Glede sperme, pa imava vedno zraven intimne robčke, s katerimi se hitro obriše, če kaj ven steče. :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 27. Apr. 2009 18:48

Če redno jemlješ tablete, nima kaj farmacija za zatajit. Razen če se maš za tak hudo posebno, da res misliš, da spadaš med un 0,03% :D
Brez zamere, mal sm se pohecala

Mislim, da je res fantu ful neprijetno, če mora ga dat vn...glih takrat, ko je najbolj sladko, mora zdaj prekinit, in pol valjda ni tk fajn orgazem, kot bi lahko bil.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 27. Apr. 2009 20:52

Meni je to, da spusti notr neprimerno bolš (se pravi, da sm na tabletkah).

1. za to, ker mi 10× bol paše direktn dotik kože na kožo, guma me nekak riba. :?
2. za to, ker mi ful paše, če mi spusti notr (in, če vem, da sva čist skupi do konca). :)
3. ker tut njega vidim kolk mu paše brez, kar meni še poveča užitek.

Trenutno že nekaj časa nimam tablet (iz zdravstvenih razlogov), ampak jih mam v tem oz. naslednjem mesecu namen zopet začet jemat. Ni hujšega kot to, da gre od začetka vse po mojem (in njegovem) okusu, pol pa pride moment (se pravi, ko gre proti koncu), ko je treba dat gumo gor.

Mam kr skomine po tistem času, oz. letih, ko sem bla na tabletkah in komi čakam spet. :cool:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
AniMaLisTik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 6. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AniMaLisTik » 15. Maj. 2009 14:59

To da nisi mel še punce pri 27 je malo nenavadno , vsem ki imajo podobne situacije lahko povem da so situacije zato lahko različne.
Mogoče nimaš samozavesti , če je nimaš potem delaj na tem...
Mogoče je tvoja osebnost neprivlačna , probaj jo popravit in začni jo oblikovat na bolje..
Mogoče si grd , bedarija noben ni dovol grd če se samo malo potrudi da je čist , dobro urejen , oblečen in ima vredu osebnost in samozavest...
Mogoče pa sploh nisi grd ali sploh nimaš slabe osebnosti ampak enostavno ne greš dosti ven, če je tako se spravi ven ker doma ne boš spoznal punc..
Treba se je potrudit , treba je nekaj spremenit , treba je tvegat , idi ven , govori z puncami , če te zavrne kaj pol? Možnosti so da je v tistem prostoru vsaj ena povprečna dobra punca ki bo videla nekaj dobrega na tebi.
Če boš delal tako kot do sedaj potem boš se čez čas zavedal vsega kaj si v življenju zamudil , kaj je bilo pred tvojim nosom ves čas.
Naslednič bi se na tvojem mestu vprašal "a sem na pravi poti?" , nočem biti nesramen ampak take ljudi pomiljujem.
Mogoče bi zdaj lahko uporabil par možganskih celic ki jih imaš in izkoristil znanje ki sem ti ga dal , vso srečo.
____AniMaLisTik____
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 15. Maj. 2009 19:27

ali pa enostavno nima denarja??
mogoče je naleteu na pleharce in dalje veš kako se konča ;)

če maš pa težave s samozavestjo, kako se približat punci...pa ne vem...uporabi internet mogoče in poglej, imaš polno napotkov itd itd.
_đesi_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a _đesi_ » 15. Maj. 2009 21:46

si pomislu na to da si mogoče feder? =gej?
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 15. Maj. 2009 22:10

_đesi_ napisal/-a:si pomislu na to da si mogoče feder? =gej?
Nisem istospolno usmerjen. Pri 29-ih pa to lahko res vem.
Imam pa punco (no, ni še uradno moja), ki jo moti to, da še nisem bil nikoli z kakšno punco (poljubljanje, mečkanje...)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 17. Maj. 2009 18:16

Toty napisal/-a:
_đesi_ napisal/-a:si pomislu na to da si mogoče feder? =gej?
Nisem istospolno usmerjen. Pri 29-ih pa to lahko res vem.
Imam pa punco (no, ni še uradno moja), ki jo moti to, da še nisem bil nikoli z kakšno punco (poljubljanje, mečkanje...)

Pokaži ji, da nima razloga, da bi jo to motlo :razz:
Zakaj si ji sploh šel to pravit?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov