Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 16. Mar. 2008 16:56

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:41, skupaj popravljeno 1 krat.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 16. Mar. 2008 17:14

Dobro je,da moški enkrat za spremembo msilimo podobno,tudi jaz bi se strinjal z mahagonijem,da ženska zelo težko ugotovi ali je tip še nedolžen,ne vem kako bi se to po 5 minutah pogovora in glede na izgled videlo?Edino,če niste danny.
Uporabniški avatar
nokia_b
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 4. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nokia_b » 16. Mar. 2008 17:59

vsak ki pr 27 še ni mel partnerja je čudak
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Mar. 2008 18:12

jerry444 napisal/-a:tudi jaz bi se strinjal z mahagonijem,da ženska zelo težko ugotovi ali je tip še nedolžen,ne vem kako bi se to po 5 minutah pogovora in glede na izgled videlo?Edino,če niste danny.

Težko, ampak se da. :D Seveda če bi me zanimalo. Če me ne, se ne mislim ubadati s tem kdo je nedolžen in kdo ne. Sicer pa bi po pogovoru, mogoče še ne po 5 min, skoraj 100% vedela, če je nedolžen ali ne. Še posebej če je že starejši. In ne sklepa se 'samo' po izgledu.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 16. Mar. 2008 18:21

g00fy_qa napisal/-a:
jerry444 napisal/-a:tudi jaz bi se strinjal z mahagonijem,da ženska zelo težko ugotovi ali je tip še nedolžen,ne vem kako bi se to po 5 minutah pogovora in glede na izgled videlo?Edino,če niste danny.

Težko, ampak se da. :D Seveda če bi me zanimalo. Če me ne, se ne mislim ubadati s tem kdo je nedolžen in kdo ne. Sicer pa bi po pogovoru, mogoče še ne po 5 min, skoraj 100% vedela, če je nedolžen ali ne. Še posebej če je že starejši. In ne sklepa se 'samo' po izgledu.
Vem da se ne sklepa po izgledu. In ne, ne bi ugotovila.
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 16. Mar. 2008 18:22

heh....glej, tako je. naslov posta je bil : Ali sem čudak? in jaz sem odgovorila, torej v čem je problem.
aja, in ostalim, da se to ne ugotovi: vsak, ki je vsaj malo normalen po izgledu in obnašanju, se je že vsaj poljubil. razen, če je vzdržen.
sicer pa... spravi se k sebi, ne vem, zrihtaj se, pa ne vleči slabe volje zraven, pa ne jokaj po internetu, ker, kot si že sam ugovotil - nekaj mora biti narobe, ljudje se po 27 letu ponavadi ustalijo, oz. slej ko prej, nora leta so za njimi in s tem tudi nekaj partnerjev - če ne resnih, vsaj seksualnih...
če sam ne bi ugotovil, da nekaj ne štima, potem tega posta ne bi napisal. torej, kaj si iskal? tolažbo? ali potrditev? potrditve nisi iskal, ker potem ne bi bila jaz zdaj tukaj the BadOne, ko sem ti povedala svoje mnenje... namesto da se zanašaš na ljudi, ki te ne poznajo in ne vedo, kakšen si, bi raje poklical kakšnega kolega, bi šla na pijačo, malo pogledala okrog.... pravi prijatelji ti bodo znali povedati, v čem je catch...

aja, in jerry444, ne sproščam svojih kompleksov....mogoče me nisi razumel : preziram ljudi, ki mislijo, da so največji revčki na svetu, namesto da bi se pobrali, nekaj spremenili in stopali po svetu ponosno...
lp
Zadnjič spremenil Sharona05, dne 16. Mar. 2008 19:24, skupaj popravljeno 1 krat.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 16. Mar. 2008 18:48

In ti misliš,da sem jaz največji revež na svetu in se smilim sam sebi?Ne vem po čem to sklepaš?Morda po vprašanju o tem,kako ženske gledajo na mlajše moške in ali se mi splača probat?Res mi je to čudno,če tak(vidim,da si iz štajerske)razmišljaš.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Mar. 2008 19:07

Mahagonij napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:
jerry444 napisal/-a:tudi jaz bi se strinjal z mahagonijem,da ženska zelo težko ugotovi ali je tip še nedolžen,ne vem kako bi se to po 5 minutah pogovora in glede na izgled videlo?Edino,če niste danny.

Težko, ampak se da. :D Seveda če bi me zanimalo. Če me ne, se ne mislim ubadati s tem kdo je nedolžen in kdo ne. Sicer pa bi po pogovoru, mogoče še ne po 5 min, skoraj 100% vedela, če je nedolžen ali ne. Še posebej če je že starejši. In ne sklepa se 'samo' po izgledu.
Vem da se ne sklepa po izgledu. In ne, ne bi ugotovila.

Podcenjuješ me. :P Mogoče ne pri vseh primerih, ampak pri veliki večini bi vsekakor ugotovila. Čeprav vem, da večina žensk ne bi. Odvisno je od tega kako znaš (pre)brati ljudi.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 16. Mar. 2008 19:24

jerry444 napisal/-a:In ti misliš,da sem jaz največji revež na svetu in se smilim sam sebi?Ne vem po čem to sklepaš?Morda po vprašanju o tem,kako ženske gledajo na mlajše moške in ali se mi splača probat?Res mi je to čudno,če tak(vidim,da si iz štajerske)razmišljaš.


hm, po čem sklepaš, da jaz mislim, da si ti največji revež?nisem se ubadala s tabo. samo pojasnila sem neke stvari .. :roll:

veš, tvoje vprašanje je malo tak.....v bistvu boš tukaj dobil različne odgovore, tako da si glede možnosti še vedno na istem...

kaj že ima štajerska s tem?
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Mar. 2008 19:27

g00fy_qa, bolj verjetno, da se ti precenjuješ. :D
Zadnjič spremenil kajira, dne 16. Mar. 2008 19:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 16. Mar. 2008 19:30

mogoče, ampak dvomim :wink:
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 16. Mar. 2008 19:46

Mahagonij napisal/-a:Zenske tega nic ne vidite in nic ne ugotovite. Se nikol nisem vidu zenske, ki bi pravilno ugotovila, pa ze 100krat sm vidu, da ni pogruntala. Stavit bi sel, da ti po petih minutah pogovora ne bi mogla povedat kateri izmed mojih prijateljev je nedolzen. Ce tip zgleda normalno pa se obnasa normalno, torej ce ni kak cudak, pa je moje starosti, vecina zensk nikoli ne pomisli, da se ni imel punce.


Jaz se strinjam z Mahagonijem.
Sicer ne vem, ali bi se našel tudi kak tip, ki bi trdil, da lahko pogrunta, da je punca še devica. Najbrž bi se. Samo nikoli ne bi pogruntal vseh. Zase lahko rečem - sama sem prvič takrat, ko je vsaj 95 % mojih vrstnikov to že dalo čez. In vem, da so vsi mislili, da sem jaz tudi že, čeprav tega nisem nikoli trdila (ne vem, zakaj bi lagala) niti nisem nikomur razlagala, da sem pri svojih letih še devica. Bila sem pač že precej čez 20, takrat pa je večini samoumevno, da pač (vsaj občasno) seksaš.

jerry, ti kar povabi bejbo ven. Jaz sem njenih let, pa se ne bi branila 20-letnika, če ima pošlihtano v glavi in zgleda za kej
:D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Mar. 2008 20:53

kajira napisal/-a:g00fy_qa, bolj verjetno, da se ti precenjuješ. :D

Glej, saj ni pomembno (ne za temo ne za nikogar tu gori) če jaz lahko ali ne morem na tak način prebrati ljudi. Jaz zase itak vem. Se pa strinjam, da je na splošno težko ugotoviti kdo je devičnik in kdo ne.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 16. Mar. 2008 21:31

Me prav zanima, kako bi tipi odreagirali, če bi srečali punco oz. žensko, ki se pri 20-ih ali še kasneje ni poljubljala.
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 16. Mar. 2008 23:48

Nannya-1 napisal/-a:Me prav zanima, kako bi tipi odreagirali, če bi srečali punco oz. žensko, ki se pri 20-ih ali še kasneje ni poljubljala.


Mislim da poznam tudi take.
Jaz sem takih vesel in ne vem zakaj bi na njih gledal čudno ali kako drugače.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron