Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Avg. 2010 15:15

Aha, nehal si biti najboljši prijatelj vseh lepih punc, ki si jih poznal in sprememba je vidna, čestitam.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 02. Avg. 2010 11:11

Džeki napisal/-a:
somehow napisal/-a:V to deklico bi že tak bil zaljubljen čist, če bi se mi to zgodilo pol leta nazaj, zej sm pa mal v dvomih, kr grem za 2 mesca na erasmus, pa zdi se mi, da zdej ko vem te ''fore'', mam tisti bedn občutek, da bi lahko malo boljšo dobo.

Drugače pa tak sem ji povedal da noče vstat, pa je tud pomagala neki z drkanjem pa ni šlo :D. Pa pomojem se bol bad počuti ker ziher misli da no dovolj sexi, da mi stoji ob njej. nevem no


Stari, ti si legenda.Komaj dobiš prvič seksat, pa takoj pomisliš, zakaj nisi boljše dobil. :D

Čestitam , počasi boš pravi jebach, mentaliteto si že osvojil.


lol :D če hoče bit samo macho man, je na dobri poti. ampak če hoče imet resno zvezo in bit s tisto, v katero je res zaljubljen, se tako ne bo izšlo. meni deluje preveč nesamozavesten in neodločen, še sam ne ve, kaj bi rad oz. si komaj oblikuje svoj karakter in niti ne ve, kak bi rad bil. to mora najprej sam pri sebi razčistit...tega mu nihče ne more povedat. in če mu je katera všeč, naj jo ogovori, povabi na pijačo itd. če bo "gledal ženske z viška" in jih jemal kot manjvredne (upam, da je pri teh izrazih pretiraval in ni mislil dobesedno tako), bo dobil samo ons s kakimi lahkimi, ne pa resne zveze s kako fajn punco.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Avg. 2010 15:05

in si že kresno kiro boljšo od tote prve?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Avg. 2010 15:30

^^garant bi se takoj pohvalil...tako da odgovor je na srečo žensk negativen! :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Avg. 2010 20:42

serena86 napisal/-a:
Džeki napisal/-a:
somehow napisal/-a:V to deklico bi že tak bil zaljubljen čist, če bi se mi to zgodilo pol leta nazaj, zej sm pa mal v dvomih, kr grem za 2 mesca na erasmus, pa zdi se mi, da zdej ko vem te ''fore'', mam tisti bedn občutek, da bi lahko malo boljšo dobo.

Drugače pa tak sem ji povedal da noče vstat, pa je tud pomagala neki z drkanjem pa ni šlo :D. Pa pomojem se bol bad počuti ker ziher misli da no dovolj sexi, da mi stoji ob njej. nevem no


Stari, ti si legenda.Komaj dobiš prvič seksat, pa takoj pomisliš, zakaj nisi boljše dobil. :D

Čestitam , počasi boš pravi jebach, mentaliteto si že osvojil.


lol :D če hoče bit samo macho man, je na dobri poti. ampak če hoče imet resno zvezo in bit s tisto, v katero je res zaljubljen, se tako ne bo izšlo.
Ne tega poslusat. Tipi, ki neki cakajo da bodo zares zaljubljeni ponavadi na koncu le-te ne dobijo, ker nimajo sposobnosti poleg tega prevec pomena polagajo direkt nanjo in na to, da tocno njo dobijo, kar te mocno ovira pri samozavestnem pristopu k stvari.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 03. Avg. 2010 14:35

nikoli nism rekla, da mora čakat, da se bo zaljubil. če ni, lahko dela, kar hoče....tudi igra jebacha. ampak če si zaljubljen in hočeš tisto osebo osvojit, moraš tisto osebo osvajat, ne pa se okoli gont. in če ti je oseba res všeč, je ne bo mogu gledat zviška, kot da je manj vredna in ne vem kake bedarije so se še pisale tu gor kot način osvajanja deklet. stvar je v tem, da on je mešal vse pojme....govoru je, kot sm jst razumela, da mu nikoli ni uspelo osvojit punce, ki mu je bla všeč (torej ni hotel le ons), nato pa govoru, da bi le rad zgubil nedolžnost (očitno je mislil, da to mora storit, ker naj bi jo v teh letih že zdavnaj izgubil, kar je spet neumnost), nato pa je že hotel postati jebach. rekla sem, da si fant mora razjasnit v svoji betici, kaj sploh bi rad.

in bit zaljubljen v neko še ne pomeni, da se mora ves tvoj svet vrtet okoli te osebe :wink:
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 04. Avg. 2010 12:00

No, moj fant je star 25 let in je bil do pred kratkim nedolžen... Preden sva prvič, mi ni povedal za nedolžnost. Po seksu mi je rekel, da mi mora nekaj priznat. In mi je povedal za to. Sprva me je resnično šokiralo, ker si česa takega o njem nisem mislila... Po eni strani sem se jaz sama čudno počutila, ker sem 5 let mlajša od njega, po drugi strani sem ga občudovala - čeprav je rekel, da je imel toliko priložnosti in je že skoraj, vendar ni bilo trenutka in tiste prave potrebe pa tudi s prejšnjo punco, s katero je bil eno leto, se nista veliko videla.
Malce me je strah, da ne bo hotel za vedno ostat pri svoji prvi, pri meni. Ker ga imam resnično rada.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Avg. 2010 19:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Avg. 2010 21:52

^^ahahahah, hvala :D dans mam pa res polepšan večer :D
Yada, yada, yada...
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 05. Avg. 2010 22:06

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Avg. 2010 7:34

Samska ženska nikoli ne vidi samo enega kandidata, temveč več njih in sama pri sebi primerja njihove kvalitete.Posledično je enako brezveze, da bi samski tip, ki mu je ena všeč, vse stavil samo nanjo, druge pa v trenutku odpisal. Verjetno je avtor te teme zato vedno popušil pri vsaki, ki mu je bila všeč.Fokusiral se je samo in izključno nanjo, še preden je med njima do česarkoli prišlo, medtem ko je bil on le en od kandidatov, ki jih je ona videla.

Kakor hitro daš (tako pri pecanju, kot še marsikje drugje), drugi strani vedeti, da nekaj ceniš bistveno višje od nje, si že popušil.Ker ve, da te drži za jajca, pa še samega sebe omejuješ na ta način. Ženske dobijo zelo hitro tipi, ki jim dajovedeti, da jim niso nujne, obupanci precej težje.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 06. Avg. 2010 19:16

Horus napisal/-a:
serena86 napisal/-a: ampak če si zaljubljen in hočeš tisto osebo osvojit, moraš tisto osebo osvajat, ne pa se okoli gont.
FAIL
in če ti je oseba res všeč, je ne bo mogu gledat zviška, kot da je manj vredna in ne vem kake bedarije so se še pisale tu gor kot način osvajanja deklet.
FAIL AGAIN
(očitno je mislil, da to mora storit, ker naj bi jo v teh letih že zdavnaj izgubil, kar je spet neumnost)
FAIL AGAIN
, nato pa je že hotel postati jebach. rekla sem, da si fant mora razjasnit v svoji betici, kaj sploh bi rad.
Evo, ena točna, ampak
in bit zaljubljen v neko še ne pomeni, da se mora ves tvoj svet vrtet okoli te osebe :wink:
FAIL, ker kontrira prvemu quotu :P


jst sm vsaj napisala zakaj, ti pa samo trdiš, da to ni res, brez vsakega razloga. vsekakor je to samo tvoje mnenje, kot sm tudi jst napisala tako, kot gledam na to z mojega vidika. pa če si tip, ne mislit, da veš kaj več kot jst, kako to gre. vsekakor moški gotovo ne morete razumet žensk bolje, kot se same, ne glede na to, kaj sami mislite o tem :wink:
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 06. Avg. 2010 19:20

Džeki napisal/-a:Samska ženska nikoli ne vidi samo enega kandidata, temveč več njih in sama pri sebi primerja njihove kvalitete.Posledično je enako brezveze, da bi samski tip, ki mu je ena všeč, vse stavil samo nanjo, druge pa v trenutku odpisal. Verjetno je avtor te teme zato vedno popušil pri vsaki, ki mu je bila všeč.Fokusiral se je samo in izključno nanjo, še preden je med njima do česarkoli prišlo, medtem ko je bil on le en od kandidatov, ki jih je ona videla.

Kakor hitro daš (tako pri pecanju, kot še marsikje drugje), drugi strani vedeti, da nekaj ceniš bistveno višje od nje, si že popušil.Ker ve, da te drži za jajca, pa še samega sebe omejuješ na ta način. Ženske dobijo zelo hitro tipi, ki jim dajovedeti, da jim niso nujne, obupanci precej težje.


ne vem katere samske ženske imaš ti v mislih, ampak ko je meni nekdo všeč, se zanimam samo zanj, za ostale pa ne. z res všeč mislim, da se v nekoga zaljubiš oz. čutiš močno simpatijo do te osebe, ne le, da ti je samo luškan na videz. to je nekaj povsem drugega.
tudi če ti je nekdo ful všeč, ni treba, da mu to kažeš povsem odprto oz. se mu mečeš pod noge. kar pa ne pomeni, da če kdo to dela, da to ne pali na nobeno žensko. sto ljudi, sto čudi :wink: na vsakega deluje nekaj drugega. in sm prepričana, da niste tisti, ki toliko posplošujete, obdelali že vseh žensk na svetu, da bi lahko jasno povedali za kak recept, ki pali na vse, ker kaj takega ne obstaja :wink:
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 06. Avg. 2010 20:25

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:35, skupaj popravljeno 2 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov