Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 7:28

barbie_girl_85 napisal/-a:Dej pejta s Claire na pijačko.......mam filing da bi se fajn razumela....

In ja, pojej se, jst imam fanta ki si ga želim....ti si pa prenašal eno, ki je nisi hotel (ponavadi se za to dobi plačilo, ti izgleda delaš prostovoljno...).

Bogi revček....si že našel tolažbo, ker imaš (si imel) tako grozno žensko ob sebi? Ti je katera ponudila ramico za zjokat? Vagino za namočit?

Tok se pizdiš nad mojim nasvetom.....Kaj pa naj bi ti po tvoje svetovala? Da ostaneš z zmajem? To bi zate in za tebi podobne bil dobr odgovor? Pih....


Ps Me zanima, kako bi mi tvoja pametna glava svetovala, če bi napisala post v tvojem stilu..... Zakaj so vsi moški take svinje? Doma mam grobijana, ki me za dobro jutro mal zboksa, včeraj mi je dva rebra polomil. Delam vse kot je treba, mu kuham, perem, strežem......on pa me razbije, če v hladilniku ni mrzlega piva. In to vse zaradi revije Mens health. Prej je bil čisti cuker, odkar pa ta shit bere, se je pa čist spremenil. Kaj naj naredim???? :cry: :cry:


Kaj pa veš mogoče pa res greva.. :razz: Sem si tudi jaz nje želel ampak ne takšne kot je sedaj postala ampak takšna kot je bila prej, v katero sem se zaljubil ampak ljudje se spreminjajo, eni iz takih, drugi iz drugačnih razlogov.. Mi je ponudila kar oboje in oboje sem izkoristil. :D Kot prvo bi bilo super, če bi nehala nabijat na pamet, kot drugo pa obstaja kak bolj prijazen nasvet, ker v tehle tvojih si zelo blond izpadla ampak saj vem da si navajena.. Svetoval bi ti da ga pusti oz. prijavi policiji, nebi pa tako kot ti delal tebe krivo v tem primeru, ker nobena ženska ni kriva, če jo tip pretepa..
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 10. Jul. 2010 7:35

Ni kriva, če jo tip pretepe prvič. V kolikor pa jo pretepe dvakrat, je pa kriva, ker je ostala po prvem pretepu, in sama dopustila, da je prišlo do drugega, tretjega, četrtega...

Kot tudi ti. Prenašal si jo dva meseca.....
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 8:16

barbie_girl_85 napisal/-a:Ni kriva, če jo tip pretepe prvič. V kolikor pa jo pretepe dvakrat, je pa kriva, ker je ostala po prvem pretepu, in sama dopustila, da je prišlo do drugega, tretjega, četrtega...

Kot tudi ti. Prenašal si jo dva meseca.....


Je pa vseeno mal nepirmerna primerjava, ker sikanje in pretepanje sta dve zelo različni zadevi.. Kolikor je tečnost v igri se še da rešit,prenesti oz. popravit, ko pa ti enkrat udariš žensko pa poti nazaj ni..
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jul. 2010 9:00

Daj spizdi že enkrat malo ven na zrak pa nehaj težit s tem sikanjem in nevem kaj še... :roll:
Če si imel babo ki ti je nonstop sikala, se je za vprašat če je vse ok tudi s tabo, ker dvomim da bi bila ena tečna dva meseca tečna vsak dan brez se ustavit.
Drugo je, če je baba tečna 2 dni al pa 3 zarad PMS-ja si misliš "ma jebi se baba... :D "(seveda ji tega ne rečeš :D ) in greš kam ven, na bicikel, na kak hrib, se ukvarjat s kakim hobijem, in ko prideš nazaj čez uro, dve, tri bi morala biti juhica že malo bolj hladna(če je vse ok)...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 10. Jul. 2010 9:10

^^ :zustimm: :zustimm: Maš kr prav :lol:
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 9:40

McLarnovc napisal/-a:Daj spizdi že enkrat malo ven na zrak pa nehaj težit s tem sikanjem in nevem kaj še... :roll:
Če si imel babo ki ti je nonstop sikala, se je za vprašat če je vse ok tudi s tabo, ker dvomim da bi bila ena tečna dva meseca tečna vsak dan brez se ustavit.
Drugo je, če je baba tečna 2 dni al pa 3 zarad PMS-ja si misliš "ma jebi se baba... :D "(seveda ji tega ne rečeš :D ) in greš kam ven, na bicikel, na kak hrib, se ukvarjat s kakim hobijem, in ko prideš nazaj čez uro, dve, tri bi morala biti juhica že malo bolj hladna(če je vse ok)...


Pa spizdi ti dol iz računalnika in ne beri kar ti ne paše frajeru.... :roll: Pa materi svoji pametuj, meni že ne boš.. :roll:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jul. 2010 9:42

Johnny napisal/-a:Pa spizdi ti dol iz računalnika in ne beri kar ti ne paše frajeru.... :roll: Pa materi svoji pametuj, meni že ne boš.. :roll:


Opala, smo pa pogumni nekam... Velika e-lula a? :lol:

Tule kažeš zdaj svojo mentaliteto. Ni čudno, da je bla baba tečna, če te je mogla takega prenašat... :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 9:44

McLarnovc napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Pa spizdi ti dol iz računalnika in ne beri kar ti ne paše frajeru.... :roll: Pa materi svoji pametuj, meni že ne boš.. :roll:


Opala, smo pa pogumni nekam... Velika e-lula a? :lol:

Svoji materi pa ti pametuj, meni moji ni treba, ker je sama dovolj pametna. :wink:


Če ti kaj ne paše brati te noben ne sili in tudi noben te ne sili odpisovat.. Tam desno na vrhu imaš križec in zapri forum, če ti gre na živce.. Nebi rekel, če gledam na to kakšen si ti.. BI ji bilo treba kar fajn pametovat frajer..
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jul. 2010 9:50

ROFL stari kake maš ej... :rofl:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 12:12

McLarnovc napisal/-a:ROFL stari kake maš ej... :rofl:


Samo se ti smij bratee.. :D :lol:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Jul. 2010 14:11

Johnny napisal/-a:Tam desno na vrhu imaš križec in zapri forum, če ti gre na živce..
Upoštevaj svoje nasvete tud sam. :tach:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Jul. 2010 14:34

sam res, Mc Larnovc ma kr prav :) Stari moj Johnny, ko bi ti vedel koliko si ti naporen, tečen in težek po karakterju ne bi več pisal semle gor!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 14. Jul. 2010 15:23

somehow napisal/-a:V to deklico bi že tak bil zaljubljen čist, če bi se mi to zgodilo pol leta nazaj, zej sm pa mal v dvomih, kr grem za 2 mesca na erasmus, pa zdi se mi, da zdej ko vem te ''fore'', mam tisti bedn občutek, da bi lahko malo boljšo dobo.

Drugače pa tak sem ji povedal da noče vstat, pa je tud pomagala neki z drkanjem pa ni šlo :D. Pa pomojem se bol bad počuti ker ziher misli da no dovolj sexi, da mi stoji ob njej. nevem no


Stari, ti si legenda.Komaj dobiš prvič seksat, pa takoj pomisliš, zakaj nisi boljše dobil. :D

Čestitam , počasi boš pravi jebach, mentaliteto si že osvojil.
ulalala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ulalala » 17. Jul. 2010 7:03

somehow sem na istem kot si bil ti :) ceprav se s tem kaj dosti se ne obremenjujem.
se mi tudi zdijo nasveti "antilop" bullshit ker sem ze veckrat obcutil da to ne pali.
bom poskusil kdaj to kar si napisal, edino ko si omenil da si menjal druzbo s katero si ven hodil... s kaksno si potem sel ko si si nabral malo vec izkusenj? z tako manj izkuseno, da ti niso vseh pobrali? :)
somehow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a somehow » 17. Jul. 2010 15:13

z kakšno družbo ? s tako ko so me manj poznali, pa pri kateri sem vedu, da bom preko njih več drugih spoznal.

drugače pa glede antilopa bullshit: js tud nisem nikol do nobene šel pa jo ogovoril pa to, vrjetno zato ker se mi nobena ni nikoli tak zadopadla, če pa se mi je, sem pa vedel da nimam nobenih realnih šans pri njej. Enkrat samo sem šel do ene, ker je blo preveč očitno, da se ji dopadem, ko je obračala glavo in pogledovala proti meni, js pa sm itak bil proti njej gledal ves čas - nesramežljivo, tak da bi bil greh takrat če nebi šel v akcijo.

Drugače pa je najboljše osvojit kolegice od prijatlov/prijateljic ... ko vas prijatelj predstavi drug drugem je to zelo pomeben trenutek :) med predstavljanje glej skoz drektno v oči pa boš dobo nazaj dosti povratnih informacij :) ki ti lahko povejo kiri si všeč in če bi lahko bila za akcijo ... za pol naprej je pa sam pomebno, da pristopiš k njej

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron