So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kohant
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kohant » 15. Okt. 2012 17:05

DonCarleone napisal/-a:Če je majhen ni ok. Če je visok, pa če poleg tega žgoljav, no go. Če je malo preveč ali premalo kosmat tudi ni ok. Če ma prevelik ali pa premali nos, tudi ni ok, če ima nos za par mm v levo ali desno tudi ne bo šlo. Če ma predebele ali pretanke prste to je pa celo največa katastrofa.

No tole malo karikiram, ampak kakšnih "zahtev" še ne bom prebral na tem forumu. Očitno vse, ki dajajejo takšne zahteve zgledajo kot manekenke v victori secret, hell yeah. :eek:

Saj do izpred 5 let je pa mene na punci zmotilo že to, če je bila mozoljasta ali če se nikoli ni nasmejala, ali pa če je imela pregoste obrvi ipd.

Džeki napisal/-a:Meni se pa ne zdi, da bi bili visoki moški kaj uspešnejši pri ženskah. Sploh pa ne, če so suhi in imajo ozka ramena.

Drži. Kolega na faksu je visok 1,89 m, atlet, pa pri svoji 24 letih še niti do klepeta s kakšno punco ni prišel.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 16. Okt. 2012 9:29

Džeki napisal/-a:Meni se pa ne zdi, da bi bili visoki moški kaj uspešnejši pri ženskah. Sploh pa ne, če so suhi in imajo ozka ramena.

Drži. Kolega na faksu je visok 1,89 m, atlet, pa pri svoji 24 letih še niti do klepeta s kakšno punco ni prišel.[/quote]

Kako pa ti to veš? Oz bi te prej vprašal zakaj tako predvidevaš?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Okt. 2012 13:27

people talk :roll:
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Okt. 2012 14:49

DonCarleone napisal/-a:
Kohant napisal/-a: Drži. Kolega na faksu je visok 1,89 m, atlet, pa pri svoji 24 letih še niti do klepeta s kakšno punco ni prišel.


Kako pa ti to veš? Oz bi te prej vprašal zakaj tako predvidevaš?


Jah, verjetno sta prijatelja in mu je povedal... je pa že malo hecno, da skoraj v vsakem drugem postu že omenja tega nesrečnega kolega, pomoje zdaj že pol foruma ve zanj :) :?

Če se pa ne poznata tako dobro in ne pozna podrobnosti o njem, je pa čisto možno, da temu fantu v resnici tako paše in se ne obremenjuje s tem (npr. da mu pač trenutno ni do zvez, se v celoti predaja športu, nenazadnje je lahko tudi gay itd.). V vsakem primeru je pa itak jasno, da zgolj višina oziroma postava ne moreta biti edino merilo oz. zagotovilo za uspeh pri nasprotnem spolu. :)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 13:12

Pa kaj res use ženske palite samo na visoke tipe s širokimi rameni, velkimi tiči in velkimi dlanmi? Če je to edino kar vam je atraktivno, po tem najbolje da si spustim en harakiri pa da vsaj zaključim v stilu. Mi nikakor ni do tega, da bi bil v zvezi z žensko samo zaradi plantonske ljubezni in ostalega čustveno-intelektualnega sranja, seksualne potrebe bi pa ženska iskala pri jebačih. Ne hvala. :?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 13:46

Ne, vse ženske ne palijo na opisani profil moškega. Nič se ne sekiraj, boš že našel kakšno, ki bo hotela seksat s teboj. Pa plankton bosta tudi lahko jedla skupaj in si kaj o Platonu prebrala ... :D
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 14:00

Ma ne vem... Načeloma mi ni problem navezat stik s puncami. Dobim dost flirtov, nasmeškov in pozitivnega "vibe"-a, nekak na splošn pravjo da sm luštn, simpatičn in podobno, ampak glede na izkušnje to ni kompliment katerega bi si želel. Izkazalo se je, da je to pozdrav v potencialno napol prijateljsko razmerje, pri katerem bi lahko punco zadovoljeval samo emocionalno. Očitno je mojih 178 cm višine premalo za žensko populacijo, če pa k temu dodam svojih 65kg, sem očitno en velik turn-off . Me pa zanima kaj bi bilo šele, če bi pred kakšno špelo potegnil hlače dol - najbrž bi dobil en "hvala za sodelovanje pa nasvidenje". To pravim zaradi tega, kar sem glede na prebrano po forumih zasledil, da je standard za ženske (glede na to kake tipe majo) 17cm+. Fak.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 15. Apr. 2013 16:16

Ti standardi so kr neki. Tudi, če tukaj večina punc govori o tem, kok so jim visoki tipčki oh in sploh, še ne pomeni, da imajo doma dvometraše. Moj je od mene višji dober centimeter, pa mi še v življenju ni prišlo na misel, da neb bla z njim :eek: Prav tako čuva svoj sixpack z nekaj maščobne obloge. Pa kaj pol, men je on najboljši :D Če kaj zares pali, je to, da se v svoji koži dobro počutiš in da si samozavesten. Sto ljudi, sto čudi. Ti samo glej, da boš primerno servisiran (beri, da ne hodiš naokrog zanemarjen s teden dni starim švicom). Vsak nov navezan stik pomeni dodatne plus točke. Ni kej, da ti nekega dne ne bo ratal ujet ene simpatične punce :D

Resno, obremenjevanje z videzom in oddajanje obupanih Js nujn nucam bejbo signalov ni še nikol obrodilo dobrih sadov. Pa tud če se ti to sliši totalno zlajnano, tako pač je.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 16:31

Jaz sem visoka cca. 180cm, moj je tu nekje ali celo cm manjši. Visoki (višji) fantje mi nikoli niso bili všeč - očitno, ker so bili vsi, v katere sem se zaljubila, prej manjši od mene, kot pa višji, torej tu nekje, tvoje višine. Pa tudi moji so bili bodisi malce presuhi ali malce preokrogli, nekemu idealu je najbližje zdajšnji, ampak šele po tem, ko je malo shujšal ... :D

Pa tudi to, da bi naj bil penis dolg v povprečju 17cm je čista laž, dejansko naj bi bilo povprečje 13cm. Sicer pa na premajhnega še nisem naletela, na tako velikega, da sem ga zavrnila, pa dejansko že. Po mojem je čisto naravno tam nekje 15cm, poleg tega pa zelo močni sunki v določenih položajih lahko tudi bolijo in večji penis je pri tem definitivno hitreje problem ...

Sicer se pa jaz osebno še nikoli nisem zaljubila v goli videz nekega tipčka, kolikor vem pa tudi moje prijateljice ne. Celo en primer poznam, je je punca namesto res zelo lepega, visokega, inteligentnega in prijetnega fanta izbrala grdega in narcisoidnega, ki ji po mišljenju sploh ni bil blizu. Zdaj pa si res lahko misliš, da smo včasih čudne. ;)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 17:54

*Abby** napisal/-a:Jaz sem visoka cca. 180cm, moj je tu nekje ali celo cm manjši. Visoki (višji) fantje mi nikoli niso bili všeč - očitno, ker so bili vsi, v katere sem se zaljubila, prej manjši od mene, kot pa višji, torej tu nekje, tvoje višine. bila v goli videz nekega tipčka, kolikor vem pa tudi moje prijateljice ne. Celo en primer poznam, je je punca namesto res zelo lepega, visokega, inteligentnega in prijetnega fanta izbrala grdega in narcisoidnega, ki ji po mišljenju sploh ni bil blizu. Zdaj pa si res lahko misliš, da smo včasih čudne. ;)


Zgleda da ste visoke punce izjeme in da vas (mogoče) bolj privlačijo nižji fantje - teorija privlačnosti nasprotij pa to. Me je enkrat enkrat ena punca na zmenek povabla, ko sm vidu da je tam okol 180(če ne še več) sem spil pijačo pa spizdil.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 18:03

V tem primeru ti pa želim, da še dolgo ne najdeš nobene, ki te bi hotela! Vsaj tako dolgo, dokler ne postaneš samozavestnejši, dokler ne postaneš bolj zrel in dokler ne nehaš biti tako plitek!
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Apr. 2013 18:06

hahahaha, si pa pojava.

jamraš ker punce hočejo samo visoke tipe (kao) in posledično ne dobiš zmenka. ko te pa končno bejba povabi ven pa pobegneš, ker je previsoka :D :D

karma ali kako se temu reče?..
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 18:23

s0nckic4 napisal/-a:hahahaha, si pa pojava.
jamraš ker punce hočejo samo visoke tipe (kao) in posledično ne dobiš zmenka. ko te pa končno bejba povabi ven pa pobegneš, ker je previsoka :D .


Pa kaj morem če mi ni. V diskaču mi je delovala ok, najbrž zato ker sem bil malo pod gasom, ampak ko sm vidu dinozavra u živo smo se pa hit zmenil.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 18:59

Kako si primitiven! :eek:
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 15. Apr. 2013 19:35

Ja enim moškim pač na ego stopi, če je punca večja od njih. Sicer pa: kje je zapisano, da mora biti moški večji od punce? Poznam par, kjer je punca z navadnimi balerinkami večja od njega, ko se gre ven, pa obuje še petke in fant nič ne jamra glede tega- kvečjemu mu je to seksi.

Tako da, CorrectionPen, če bi bil moški s hrbtenico in bi ti dol viselo, kaj si okolica misli, bi bila njena višina zadnja stvar na svetu, ki bi te motila. Tako pa si, žal, tipičen konzervativen moški, ki živi po mišljenju okolice, sam za sebe pa se ne upaš postavit in kaj je tebi všeč. Seveda pa je druga stvar, če je tebe motilo še kaj drugega na njej, poleg višine. :)
In vem, da je to letelo direktno na tebe, ampak ob tem moram pripomnit, da nisi edini in je ogromno tako moških kot žensk, ki si izbirajo partnerje na podlagi višine, oblike telesa itd., na pamet pa nemalokrat pozabijo. Pamet je ta, ki kontrolira ostale dele: osebnost, karakter, nasploh dejanja. In če je to privlačno, je fant že 60-70% v mojih očeh ''uspešen''. ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov